Eveline, Slim Extreme 3D Spa!, Aktywne serum przeciw rozstępom

Eveline, Slim Extreme 3D Spa!, Aktywne serum przeciw rozstępom

Zapobiega powstawaniu rozstępów i redukuje już istniejące. Wygładza i nawilża skórę. Uelastycznia i ujędrnia uda, pośladki, brzuch biodra. Ma przyjemną i lekką konsystencję, doskonale się rozprowadza. Jego chłodząca formuła zwiększa przyjemność stosowania oraz jest gwarancją natychmiastowego działania serum. Preparat mogą również stosować osoby ze skórą wrażliwą, skłonną do pękających naczynek. Już po 4 tyg. stosowania: spłycenie głębokości rozstępów do 40%, zmniejszenie widoczności rozstępów, skóra bardziej jędrna, gładka i elastyczna.

Świetny

Zalety:
- ma konsystencję która bardzo miło się wmasowuje
- wygładza skórę
- zmniejsza widoczność rozstępów
- wzmacnia skórę
- po ok. 2 tygodniach od stosowania moje czerwone rozstępy bardzo się rozjaśniły
- nawilża

Wady:
- pozostawia lepką warstwę na skórze
- skład z pochodnymi ropy naftowej

Zdecydowanie polecam

Balsam jest genialny

Plusy:
- cena
- efekt chłodzenia
- spłyca rozstępy i wybiela je
- lekka nie klejąca się konsystencja
- zapach

Minusy:
- maja wydajność

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: całe

Nic nie pomaga

Używam kremu od dwóch tygodni.Nie kupię go ponownie, nic mi nie pomaga. Na początku rozjaśniał ciemne rozstępy, a w drugim tygodniu widzę, że ciemne są nadal i jakby bardziej rozległe?! Absolutnie nie wiem co z nimi dalej robić...A schudłam kilka kilogramów i chciałabym pokazać nogi.
Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: początek opakowania

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

Na plus

W wyniku intensywnych treningów (za szyki wzrost masy mięśniowej) na moich nogach pojawiły się rozstępy. Używałam tego balsamu przez miesiąc i zauważylam poprawę jesli chodzi o nowe rozstepy (czerwone), natomiast stare biale nic się nie zmieniły.

Inne
-łatwo się wchłania
_łatwo dostępny
-cena
-niestety produkt nie jest zbyt wydajny

Używam tego produktu od: uzywałam miesiąc

Bardziej na tak

Niestety na moim ciele pojawiło się wiel rozstępów, więc postanowiłam kupić kosmetyk z tej firmy. Po 2 miesiącach stosowania niektóre rostępy są jaśniejsze a niektóre nic się nie zmieniły. Jak dla mnie to jestem zadowolona, że chociasz część rostępów się poprawiła.

Kosmetyk troche wolno się wchłania ale nie przeszkadza mi to szczególnie, zapach też jest ok, przyjemnie chłodzi.

Jak na tani produkt to jestem zadowolona :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

dam mu jeszcze szansę w przyszłości

Podczas stosowania serum odniosłam wrażenie, że niektóre istniejące rozstępy nieco zbladły, dlatego nie chcę jeszcze tego produktu całkowicie skreslac.
Ładnie pachnie, nie jest drogi, łatwo się rozsmarowuje. Używałam go na niewielkie partie ciała w związku czym według mnie szybko się wchłania i byc może dlatego nie zauważyłam żadnego efektu chłodzącego :D

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące

Jestem na nie

Wg producenta specyfik ten redukuje rozstępy już istniejące-bzdura. Zużyłam chyba z 5 opakowań i absolutnie nic a nic nie zmniejszyła się widoczność rozstępów. Czy zapobiega ich powstawaniu?-tego nie wiem, ponieważ nie używałam serum zanim rozstępy się pojawiły. Jednego jestem pewna z tym kosmetykiem daję sobie spokój. A teraz konkretnie:

+niska cena w promocji, a te są co chwilę na produkty marki Eveline
+wygodna w użyciu tuba z zatrzaskiem, łatwo też przeciąć opakowanie aby wydobyć resztki serum
+kosmetyk dobrze się rozprowadza (gorzej z wchłanianiem)

+/-dość długo się wchłania
+/-zapach specyficzny dla całej serii-może drażnić

-nie redukuje ani nie zmniejsza widoczności rostępów już istniejących-hasła reklamowe to zwykła ściema
-ujędrnianie-słabo, słabo (30+), tak samo, a nawet lepiej (w zależności od kosmetyku) działają na mnie zwykłe balsamy ujędrniające
-koszmarny skład, jak we wszystkich kosmetykach tej firmy

Jak dla mnie serum marki Eveline to zbędny wydatek.

Używam tego produktu od: kilkunastu miesięcy z przerwami
Ilość zużytych opakowań: kilka

nie - ze względu na skład

Pierwszym argumentem na nie jest skład tego produktu. Toż to czysta chemia. Propylen glicol, parafina, EDTA itp. I ja to mam wsmarowywać we własne ciało? Piersi, pośladki?! Produkt dostałam w prezencie więc go zużyłam, nie zwracając uwagi na jego skład. Z redukcją czy choćby zmniejszeniem rozstępów też sobie nie radzi. Jednym słowem mocno przereklamowany bubel. Jedyne, co mi się w nim podoba to efekt chłodzenia. Tyle:)

POLECAM

Zaczęłam go używać zaraz po porodzie, ponieważ dużo przytyłam w ciązy i moja skóra pokryła się czerwono-fioletowymi, bardzo dużymi i głębokimi pręgami. Kupiłam go ze względu na zaufanie do marki Eveline. I nie zawiodłam się. Używałam go razem ze scrubem pod prysznic Eveline.

Moje rozstępy stały się:
+mniejsze
+płytsze
+jaśniejsze
+(a niektóre malutkie w ogóle zniknęły)
+tani
+Skóra po nim jest jędrna i nawilżona
+Jest wydajny
+Ładnie pachnie

Jedynym minusem jest efekt chłodzenia, który w zime był nie przyjemny. No i może troszkę za długo się wchłania dlatego odjęłam jedną gwiazdkę.

Obietnice producenta spełniły się w 100 %

Używam tego produktu od: 4 mies

Przy regularnym stosowaniu naprawdę działa

+ niska cena
+ przyjemny zapch
+ szybkość wchłaniania
+ doskonałe ujędrnienie
+ dobrze radzi sobie z rozstępami
- okropny efekt chłodzący
- fatalna wydajność

niby tylko dwa minusy aczkolwiek dla mnie dosyć uciążliwe ... z tego względu 3,5 gwiazdki .

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Nawilża i ujędrnia skórę, ale w ogóle nie działa na białe rozstępy.

Produkt kupiłam przypadkiem, bo akurat była promocja w drogerii i stwierdziłam, że czemu by nie wypróbować. Niestety mam białe rozstępy, a nigdy nie byłam ani grubsza ani w ciąży. Po prostu okres dojrzewania był u mnie dość burzliwy i wystarczyło, że przytyłam 2 kilo a już pojawiły się te okropne rozstępy i niestety za późno zaczęłam je "leczyć". Wracając jednak do serum to jestem z niego zadowolona co prawda nie używam go regularnie, ale od czasu do czasu i skóra jest po nim przyjemnie napięta i miła w dotyku. Niestety dosyć długo się wchłania przez to też nie używam go codziennie.
PLUSY:
- ujędrnia skórę
- ładnie pachnie (jak dla mnie, chociaż niektórzy twierdzą inaczej)
- cena
- odpowiednio nawilża

MINUSY:
- długo się wchłania
- po użyciu czuć uczucie chłodzenia (co nie jest przyjemne zwłaszcza w mroźne dni)
- nie wpływa w ogóle na wygląd białych rozstępów.

Podsumowując, produkt dobry (może działa na świeże rozstępy - nie wiem). W każdym razie od czasu do czasu będę go używać chociażby po to, by ujędrnić odpowiednio skórę.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

nie mam nic do zarzucenia

Tego specyfiku używałam kilka lat temu, dostałam go w prezencie od siostry. Kiedy przytyłam kilka kilogramów, zaokragliło mi się co nie co. I ku mojej radości biust powiekszył sie o jeden rozmiar ale dodatkowe kilogramy dały o sobie znać w postaci rozstepów niestety.
Niektóre były bardzo duże i głębokie - perłowe, niektóre małe zarumienione. Okres jesienno/ zimowy jako tak przeżyłam, grube swetry, kurtki, miałam czym sie zakryć. Problemy zaczęły sie latem, kiedy zapragnęłam ubrac strój kąpielowy. A tu klops... założę, bo mam okropne rozstepy na biuście i udach. Ba! Nawet wstyd mi było założyć dekold czy króciuteńkie spodenki.
Wtedy dostałam to serum. Odmieniło moje życie. Może brzmi to dość banalnie i wydawać by się mogło, że stwierdzenie na wyrost a jednak eveline zdziałało cuda.
Przede wszystkim nie należy takim specyfikom zaniżac oceny, za to, że nie usuwają całkowicie rozstępów. Przecież one nie mają takich własciwosći. Ciekawe czy cokolwiek likwiduje rozstępy na stałe po za zabiegiem za kilka tysięcy złotych. Do rzeczy... Takie produkty mają za zadanie zmniejszyć widocznosc rozstępów. I ten spisuje się doskonale. Co prawda ostatni raz miałam go przyjemność używać ok 3 lat temu, ale pamiętam go doskonale.

Doskonale pamiętam ten ZAPACH - dosć ostry, ziołowo-miętowy, lecz nie drażniący.
DZIAŁANIE? Jak działa eveline? No przede wszystkim nieziemsko chłodzi. Nadużywałam go troszeczkę, bo przed wyjściem na zewnątrz- na upal, nakładałam dosc solidną warstwę, która przyjemnie chłodziła ciało. Po nałożeniu odczuwa się efekt mrowienia, również bardzo przyjemny. To oczywiscie dośc subiektywne odczucia, jedym to się spodoba, innym nie. Ja uwielbiałam to jak zachowywał się na skórze po nałozeniu i brakowało mi tego po skończeniu "kuracji".
CENA? Boże śmiesznie niska... Zresztą Eveline do drogich firm nie należy, a to serum moim zdaniem to prawdziwa perełka. Kupić można w każdej drogerii, przynajmniej u mnie,. Ostatnio natknelam sie na nie w Naturze, stoja akurat zaraz naprzeciwko wejścia do sklepu. Plus również za DOSTEPNOŚĆ.
jeżeli chodzi o WYDAJNOŚĆ to cięzko mi powiedzieć bo uzywałam go dawno, na pewno starczył mi na ponad miesiąć ( bo załozyłam sobie, że po 30 dniach skontroluję jak się sprawdził), a ja sobie go nie oszczędzałam i nakładałam kilka razy dziennie nawet, a czasem zdażyło się, że siostra mi go podkradała.
OPAKOWANIE... No większość takich kosmetyków zamknięta jest w tubie, co jest wygodne, bo produkt można wydobyc do końca, np. rozcinając pojemnik i wtedy mamy pewność, że nic się nie zmarnuje w przeciwieństwie do opakowań z pompką. Jedynie co mnie denerwuje w takich tubach, to to, że kosmetyku prawie połowa w środku, a trzeba się naściskać, nawstrząsać, że żeby coś wycisnąć i zeby to nie było tylko powietrze.:)

tururururuu... A teraz stopniując napiecie przejdę do sedna! Czyli do takiego juz własciwego działania- redukcji rozstepów.
Pamietam dokładnie, że po 2 tygodniach już !zauważyłam poprawę. Rozstepy zmniejszyły się, stały sie bardziej płytkie. Po 4 tygodniach... zauważyłam, że tych malutkich czerwonych prawie nie ma! Byłam w niebowzięta.
Właśnie siedząc i pisząc tę recenzję, mam na sobie bluzke z dekoldem, bo moge sobie na taka pozwolić wkońcu i zerkam tak sobie w dół i cięzko mi się dopatrzyć na pierwszy rzut oka rozstepów. Przy bliższym i dokladnym ogladaniu wychwyci sie białe szramy ale Jejku... to nic w porownaniu z tym co się działo 3 lata temu.
Ja jestem zachwycona, u mnie zdziałał cuda. Na prawde warto, za te pieniądze to i sam efekt chłodząco - mrowiący to już coś.
Polecam, polecam, polecam!!
Używam tego produktu od: 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 całe!