Szampon z mleczkiem nawilżającym

Szampon z mleczkiem nawilżającym

Szampon składa się w 1/4 z mleczka nawilżającego, dzięki czemu podczas każdego mycia nawilża włosy sprawiając, że są one bardziej sprężyste i miękkie. Szampon dostępny w kilku wariantach: do włosów normalnych, suchych i zniszczonych, przetłuszczających się oraz farbowanych.

Skład: aqua, sodium laureth sulfate (a) sodium c 12-13 pareth sulfate )a. cocamidopropyl betaine, glycol distearate, glycerin, lauryl glucoside, dimethiconol, tea-dodecylbenzenesulfonate, arginine, panthenol, hydrogenated palm glycerdes, carbomer, sodium chloride, guar hydroxypropyltrimonium chloride, sodium hydroxide, cirtic acid, parfum, dmdm hydantoin

Taki sobie

Żadne cudo. Szampon ma ładny zapach, włosy po jego zastosowaniu są miękkie i lśniące, jednak jakiegoś olśniewającego efektu nie ma. Taki sobie szamponik. Można spróbować, ale Ci którzy oczekują czegoś więcej się zawiodą.

Używam tego produktu od: Kiedyś używałam
Ilość zużytych opakowań: chyba 2

Dla mnie super*****

Wypróbowałam już prawie wszystkie możliwe szampony Dove i wszystkie one bardzo dobrze służą moim włosom, szapmony z tej serii też.

Powtórzę chyba to samo w kolejnej recenzji, że włosy były i są miękkie, błyszczące, nie wypadają nadmiernie.

Każdy chyba musi znaleźć swój szampon tudzież szampony, zeby je zmieniac co jakiś czas... Ja już od jakiegoś czasu używam tylko szaponów Dove, ale różne warianty, zeby nie przyzwyczajać wlosów do tego samego kosmetyku i jestem bardzo zadowolona, dlatego wszystkie Dove, które do tej pory stosowałam dostaja ode mnie 5 *****

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Między *** a ****

Szampon jest miły w użyciu. Ładnie pachnie. Włosy po umyciu nim nie plączą się, są miękkie, świeże, dosyć puszyste. Nie powoduje większego przetłuszczania włosów.

Nie zauważyłam żadnych negatywnych skutków stosowania tego szamponu, ale też nie daje jakichś wspaniałych efektów. Jeśli nawilża, to w niewielkim stopniu (choć w większym niż część innych szamponów, które stosowałam). Przeciętnie pielęgnuje włosy (tzn. tak jak większoć innych szamponów).

Ogólnie polecam (spełnia podstawowe wymagania co do szamponu, a może i trochę więcej i jednocześnie nie ma minusów), chociaż ja będę szukała jeszcze czegoś innego:)

Używam tego produktu od: ok. 2 m-cy (?)

Quality Missala Jak dobierać perfumy

zawiodłam się

Kupiłam ten szampon w jego wersji do włosów przetłuszczających się pod namową znajomej, u której zmniejszył przetłuszczanie. U mnie po pierwszych użyciach sprawował się dobrze - włosy faktycznie dłużej były świeże i wyglądały na zdrowe, były błyszczące i gładkie. To niestety zmieniło się pod koniec opakowania. Teraz moje włosy przetłuszczają się w tempie niespotykanym wcześniej. Na domiar złego zdążyłam wcześniej kupić drugie opakowanie(tak byłam z niego na początku zadowolona), tym razem w wersji dla włosów normalnych. Użyłam go raz i efekty tak samo kiepskie. Co ciekawe porównałam składy obydwu wariantów i okazało się, że są... identyczne. Generalnie do tłustych włosów nie polecam.

Używam tego produktu od:chyba od 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze i próbowałam drugie

3,5

Do tego szamponu wracałam już kilka razy, jednak jak się okazało ma jedną cechę, przez którą nie mogę go używać na dłuższą metę. Faktycznie nieźle nawilża włosy, ale niestety tez o wiele szybciej się przetłuszczają. głównie za to odjęłam mu punkty. przy dłuższym używaniu szamponu 2w1 musiałam myć włosy codziennie.
plusy natomiast za cenę (odpowiednia w stosunku do jakości), całkiem ładny zapach - charakterystyczny dla produktów dove, mi odpowiada; no i przede wszystkim za wygładzające właściwości - włosy miękkie w dotyku, wygładzone i łatwe do rozczesania.

Używam tego produktu od:różnie,kilka razy do niego wracałam
Ilość zużytych opakowań:kilka (ok.4)

Świetny!

Po raz pierwszy kupiłam ten szampon po ufarbowaniu włosów, po prostu na próbę by sprawdzić czy będzie chronik kolor. I jak się okazuje, szampon nie dość, że rewelacyjnie chroni kolor to także odżywia włosy (po użyciu są piękne, gładkie i świetnie się rozczesują).
Na dodatek mimo,ze szampon nie był przeznaczony do włosów z łupieżem, to świetnie wyleczył mnie z tego problemu. Nawilzył skórę głowy i łupież znikł. Naprawdę godny polecenia.

Używam tego produktu od:ok 8 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:ok 8,9

sama nie wiem

Ostatnio zmienilam moje sunsilki na ten szapon bo kondycja moich wlosow ulegla pogorszeniu wiec dalam szanse temu co 1/4 ma kremu nawilzajacego. I co moge powiedziec... Zwykly szampon. Ani zly ani dobry - stanu wizualnego wlosow mych nie pogorszyl - wlosy byly takie jak po kazdym innym, Ani dziwnie spuszone ani tez oklaple. Przesuszone konce wciaz sa przesuszone. Dobija mnie zapach - mdli pod tym prysznicem. Na szczescie po umyciu go nie czuje. Obecnie kupilam inny wariant szaponu i uzupelnilam maska i odzywka. Zobaczymy.

Dziwnie jednak ostatnio zaczely wypadac mi wlosy - nie moge zgonic tego definyywnie na szampon ale szukam winowajcy. Byc moze stres, byc moze dieta, byc moze dove.

dlatego sama nie wiem.

Używam tego produktu od: sierpnia wymiennie z innymi
Ilość zużytych opakowań: 3.

Doskonały do suchych włosów

Bardzo dobrze nawilża suche i zniszczone włosy, pięknie pachnie, włosy łatwo się rozczesują, zużyłam już kilka opakowań i na pewno jeszcze wiele zużyję;)

Używam tego produktu od:

Dobry

Używałam go i sądzę że jeszcze kiedys powrócę.
Ma jak dla mnie niebiański zapach,przyjemną konsystencję,Świetnie się pieni,trzeba go dobrze spłukiwać.Szalenie wydajny.
Fakt obciąża włosy,ale nie powoduje efektu przetłuszczonych włosów-strąków.
Myję głowę co drugi dzień za każdym razem innym szamponem i jest OK.

PS.Przeciwłupieżowy jest okropny-używała go moja mama i mam wrażenie że chce go jak najszybciej wykończyć.Nie likwiduje łupieżu.

Nie lubię

Zapach typowy dla produktów Dove - mydlany, nie przepadam za nim. Jednak chciałam spróbować - miałam nadzieję, że znajdę wreszcie szampon dla siebie :-)
Sam prodult obciąża włosy, po jego użyciu jakby matowieją (?!) Dzięki niemu musiałam często myć głowę, bo moje kudły były przetłuszczone już wieczorem :-(

Ilość zużytych opakowań: jedno z niechęcią.

Niestety nie dla mnie

Szampon jest dobry-moje włosy były po nim mięciutkie i bardzo dobrze się rozczesywały ( co sie rzadko zdarza). Ma bardzo ładny zapach. ale niestety jest nie dla mnie poniewaz dostałam po nim okropnego łupieżu. Dlatego boję sie teraz kupować kosmetytki Dove do włosów.

ideał (prawie)

W końcu znalazłam coś dla siebie:) Mam gęste, dobrze układające się i podkręcające się włosy. Niby wszystko ok, ale po użyciu samego szamponu na głowie mam szopę nie do rozczesania:) a częste stosowanie odżywki, choć pomaga ujarzmić włosy, obciąza je. Ale Dove jest inne;) Nie muszę już obowiązkowo nakładać odżywki, bo po samym szamponie włoski nie puszą się, nie plączą oraz zachowują swoją objętość i ładnie się układają. Rzeczywiście musi w nim być mleczko nawilżające, bo nie wysusza włosów - są wyjątkowo miękkie w dotyku i błyszczące.
Wydawałoby się, że to ideał. Mógłby jednak wydłużać czas między kolejnym myciem włosów - jednak przetłuszczają się (choć przecież to wersja dla włosów normalnych). Posiadaczki cienkich włosów ostrzegam jeszcze, że fryzura może się elektryzować :]
Mimo to skuszę się jeszcze w przyszłości na kolejne opakowanie.

ilość zużytych opakowań: 1