Cien, Kremowy płyn do kąpieli (różne rodzaje)

Cien, Kremowy płyn do kąpieli (różne rodzaje)

Płyn do kąpieli, która oczyszcza, nawilża i odżywia skórę.

relaksujące / aromaterapeutyczne
w płynie
normalna
zapachowa
płyny do kąpieli

Jest ok

Kupiłam, bo ceny płynów do kąpieli znanych marek ostatnio poszybowały w górę. Zapach mi się podobał, płyn ładnie się pienił i był dość wydajny. Nie zauważyłam aby wysuszał skórę. Myślę, że całkiem dobrze sprawdził się jako tańszy odpowiednik, mogę polecić.

Dobry płyn do kąpieli w niskiej cenie.

Płyn kuouje nie raz, do kąpieli, żeby nadać lekki zapach wodzie i wytworzyć pianę, która sprawia, że kąpiel staje się przyjemniejsza.

#OPAKOWANIE
Płyn zapakowany jest w dużą, nieprzezroczystą butlę z uchwytem, jest to wygodne podczas wlewania. Jest na zatrzask, kolejny plus, nie trzeba się męczyć z zakrętką. Szata graficzna jest prosta, miła dla oka w zależności od wybranego zapachu. Butla stoi stabilnie.

#KONSYSTENCJA
Ja zwykle wybieram wersję klasyczną, kremową, jest dość gęsta, pod strumieniem wody tworzy dość dużą pianę co mi się podoba.

#ZAPACH
Jest przyjemny, u mnie dominuje wersja klasyczna, kremowa, więc i zapach jest delikatny, miły, nie jest chemiczny i sztuczny.

#DZIAŁANIE
Płyn dobrze się pieni, nadaje wodzie lekki zapach, kąpiel staje się przyjemniejsza. Czyli spełnia swoje główne funkcje. Ciężko mi określić jaki ma wpływ na skórę bo używam różnych żeli, olejków, peelingów, ale na pewno nie powoduje niczego złego.

#NIEPORZĄDNE
Płyn nie wysusza, nie podrażnia, nie uczula, nie powoduje reakcji alergicznych, skóra nie swędzi.

#WYDAJNOŚĆ
Przy codziennej kąpieli wystarcza na ok 1-2 miesiące, zależy też ile się go wlewa. Ja zwykle robię to na oko.

#CENA
Jest niska za taką objętość, dodatkowo jest dostępny w każdym hipermarkecie Lidl.

Dla mnie świetny

Nie od dziś wiadomo, że należę do osób, które uwielbiają się pluskać. Dużo i często. Dlatego szukam głównie produktów, które robią co mają robić: pienić się, ładnie pachnieć i uprzyjemniać kąpiel. Jak mają do tego świetną cenę to już w ogóle jestem najszczęśliwszą kobietą pod słońcem. I właśnie płyny od Cien takie są. Wg mnie to idealne produkty do każdej kąpieli. Dobrze myją, zmiękczają wodę, nie uczulają i nie przesuszają skóry. Dla osób, które lubią kąpiele będzie to strzał w 10. No i fakt, że można go nalać więcej, bo nie kosztuje worka monet również przemawia na jego korzyść. Zmieniam tylko wersje zapachowe i zawsze go mam w swojej łazience.

Zalety:
- dostępność
- wydajność
- różne zapachy
- cena
- uchwyt do nalewania
- gęsty
- dobrze się pieni
- nie podrażnia i nie wysusza skóry

Wady:
brak

Rewelacyjny :)

Okres jesienno-zimowy to idealny czas na produkty do kąpieli, które umilą długie, zimne wieczory :) Lubię sięgać po różnorodne produkty, które tworzą wielką pianę i pięknie pachną. Jednym z nich jest płyn Cień. Za niewielkie pieniądze otrzymujemy dobrej jakości kosmetyk, który wystarcza na bardzo długo.

Płyn zapakowany jest w wygodną , sporą butelkę, jednakże mimo to bardzo wygodnie się go nalewa do wanny, gdyż posiada specjalny uchwyt. Konsystencja jest średnio gęsta i kremowa. Używam wersji z algami i jestem bardzo zadowolona:) Płyn przyjemnie i delikatnie pachnie a przy tym tworzy rewelacyjną pianę, która długo utrzymuje się w wodzie. Skóra po kąpieli jest gładka i miękka, nie podrażniona i ładnie pachnie :) Serdecznie polecam do wszystkich kąpieli :)

Nie ma lepszego w tej cenie

Jestem zakochana w wersji z algami. Wydajny, pięknie pachnie, doskonale się pieni. Pozostawia skórę miękką. W tej cenie nie znajdę chyba nic lepszego. Produkt bez trudu może rywalizować z tymi wysokopółkowymi.

oceniam wersję awokado

Płyn ma zapach charakterystyczny dla całej marki szczególnie jeśli chodzi o mydła w płynie do rąk. Aczkolwiek ja tu awokado nie czuje, taki po prostu mydlany, świeży zapach. Dość dobrze się pieni. Robi co ma robić, lecz nie zachwycił mnie na tyle, żeby sięgnąć po niego ponownie.

Uwielbiam

Uwielbiam ten płyn. Bardzo przyjemny zapach, delikatna konsystencja, fajnie się pieni i delikatnie nawilża skórę. Kupiłam w promocji za ok 3 zł, więc śmiało mogę powiedzieć, że to strzał w dziesiątkę.