AA Face AQUAice, Kremowa emulsja do mycia twarzy

AA Face AQUAice, Kremowa emulsja do mycia twarzy

Kremowa emulsja do mycia twarzy dla skóry suchej z aktywnym kompleksem nawilżającym i algą z wód Antarktyki. Emulsja skutecznie usuwa makijaż i wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni skóry, pozostawiając ją idealnie czystą i świeżą. Zawiera delikatne substancje myjące i natłuszczające, zapewniające wysoki komfort stosowania. Ekstract z komórek algi Durvillea antartica pomaga skórze łagodzić skutki wahań temperatury, przywracając jej równowagę zakłóconą stresem.

Cena: 16 - 18 zł / 125 ml

bardzo dobry

Nie zmywam nim makijażu, także nie wiem jak się do tego sprawdza. Jest niesamowicie wydajny - 1 opakowanie starczyło mi na 9 miesięcy. Ma przyjemny zapach i dobrą konsystencję, nie jest za rzadka i lejąca. Doskonale czyści skórę, nie podrażnia i nie ściąga.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Przyjemna

Od razu napisze,ze nie zmywam nia makijazu-od tego sa kosmetyki specjalnie do tego przeznaczone (ja uzywam olejku Kanebo). Emulsja przyjemnie pachnie, nie trzeba jej duzo i dobrze sie pieni. Nie przesusza skory i dobrze myje. Minus za to, ze producent trabi o wyciagach z alg, a sa one na ostatnim miejscu w skladzie, czyli jest ich jak na lekarstwo.Nie kupie juz, bo nie przywiazuje sie do jednego kosmetyku do mycia twarzy szczegolnie, ze ta emulsej uzywam tylko wieczorem.

Używam tego produktu od:kupilam w grudniu 2009
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1 , uzywam wieczorem na zmiane z Nivea Oxygen

BARDZO DOBRY

nie wiem skad te zle opinie, mi sie podoba, gesty, kremowy, dobrze sie pieni, latwo zmywa, nawilza, a mam bardzo sucha skore. ladnie oczyszcza. ma bogaty sklad. spelnia swoje zadanie, polecam, warto. makijaz zmywa dobrze, a wiadomo, ze oczy trzeba zmyc mleczkiem lub plynem do demakijazu oczu. skora po nim nie jest napieta.

Używam tego produktu od:pol roku

Cellulit mity

rozczarowanie

Bardzo wysusza. Skóra po nim naciągnięta, niemiłe uczucie. Średnio oczyszcza. W ogóle nie zapobiega utracie wody. Ogromne rozczarowanie, bo zawsze ceniłam produkty AA.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Bardzo dobry

Mam cerę mieszaną. Przesuszona na policzkach (często skóra się łuszczy) i tłustą na brodzie.
Emulsja:
*ma dobrą konsystencję (nie jest jak woda, ale łatwo wychodzi z tubki
*dobrze się pieni i łatwo rozprowadza na twarzy
*nie wysusza ani nie uczula (a często mam z tym problem)

Nie usunie mi wągrów, ale przecież tego producent nie obiecywał. Jedynym minusem jest dla mnie zapach. Nie potrafię go opisać, ale po prostu nie podoba mi się:) Kwestia gustu.

Po prostu dobry kosmetyk, który spełnia obietnice producenta. Kupiłam go w SuperPharmie za 8zł. Ponownie raczej nie kupię, bo nigdy nie kupuje tych samych kosmetyków, muszę miec zawsze coś nowego.

Używam tego produktu od: 3miesięcy
Ilość zużytych opakowań:ciągle jedno i nie zanosi sie, że szybko się skończy

przyjemnie odświeża

Emulsja ma przyjemny zapach, fajną konsystencję, ale niestety przy myciu sie nie pieni co jest dla mnie trochę niekomfortowe. Zmywa makijaż i brud, nie drażni oczu, po umyciu skóra jest gładziutka i przyjemnie odświeżona.

Używam tego produktu od:używałam przez 2 miesiące

Podrażnia

Niby seria AA, a po zmyciu nią twarzy mam całą buzię czerwoną. Dziwne to dlatego, że po np. Vichy Normaderm, ktory jest silniejszy zaczerwienienie nie wystepuje. Efektu odświeżenia brak. Jedyne co robi dobrze to usuwa makijaż. I tyle. Dla mnie niewypał.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:

ok.

Emulsja dobrze oczyszcza twarz, ma fajną kremową konsystencję i ładnie się pieni,nie podrażnia jest bezzapachowa... efektów odświeżenia nie zauważyłam ;)

Używam tego produktu od tygodnia

oczyszcza, ale wysusza

po pierwszym użyciu byłam nim naprawdę bardzo zachwycona, ale im dłużej go używam tym bardziej wysusza mi skóre. Napewno dobrze oczyszcza skórę i pomógł mi w walce z pryszczykami, ale jego ogromnym minusem jest straszne wysuszanie skóry. Jak nie znajde lepszego to pewnie kiedyś do niego wróce, ale będę szukać czegoś lepszego.

niedorobiony

To nie jest zly kosmetyk, ale nie bylam w stanie docenic jego potencjalnego dzialania w stu procentach, gdyz ten zel ma okropna, glutowata konsystencje, ktora ucieka mi spomiedzy palcow, nie daje sie rozsmarowac tylko spada do umywalki, myslalam ze zwariuje... Oczyszcza poprawnie, makijazu oczu nie zmywa do konca, pachnie w miare przyjemnie, jest stosunkowo tani, ale nigdy wiecej go nie kupie, bo polowe splukalam do wodociagow

Używam tego produktu od: niedawna

Bardzo dobra:)

Daję 4 gwiazdki, bo uważam ten produkt za bardzo dobry i godny polecenia. Emulsja ma dość rzadką konsystencję białego kremu ( trzeba uważać, aby się nie przelewała między palcami), pachnie jak cała seria Aqua Ice- świeżo, morsko i orzeźwiająco. Bardzo dobrze oczyszcza, pieni się umiarkowanie, a przede wszystkim nie wysusza i nie ściąga mojej dość wrażliwej skóry, tylko pozostawia ją w dobrym, nawilżonym stanie. Sprawdza się również w roli " zmywacza makijażu"- po podkładzie i pudrze nie pozostawiła ani śladu. Duży plus za wydajność- zaledwie kropla wystarczy na umycie całej twarzy:)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:W trakcie pierwszego

Udany kosmetyk

Ma plusy i minusy, ale z uwagi na komfort stosowania wywalczył sobie u mnie 4 gwiazdki.

+ dobrze oczyszcza skórę
+ nie wysusza
+ wygładza
+ pieni się umiarkowanie
+ ma wygodne opakowanie

- skóra jest po nim trochę napięta
- brak efektu chłodzącego
- zapach mógłby być delikatniejszy

Nie oczekuję cudu ze strony kosmetyku, więc opis producenta dotyczący natłuszczania skóry pominę milczeniem. Najważniejsze, że miło się tę emulsję stosuje, nie powoduje podrażnień, nie pieni się zbyt obficie i mam wrażenie, że dzięki niej nie mam potrzeby zbyt częstego używania peelingu - skóra jest gładsza. A to wystarczy, by dać na próbę 4 gwiazdki

Używam tego produktu od: kilka tygodni