Antystres, Żel do mycia twarzy

Antystres, Żel do mycia twarzy

Zgłaszająca osoba: Agnieszka S

Zbawienny dla mojej przetłuszczającej się, a przy tym wrażliwej cerze, z którą obchodzi się bardzo delikatnie. Dzięki zawartości wyciągów homeopatycznych z arniki i tymianku łagodzi podrażnienia i działa antybakteryjnie. Dobrze usuwa makijaż i zabrudzenia, nie przesuszając zewnętrznej warstwy skóry i nie powodując uczucia ściągania. Dodatkową zaletą jest niska cena (ok. 10 zł). Niestety zamówić go można jedynie za pośrednictwem dystrybutorów, przez co jest trudniej dostępny.

Skład: aqua, lauryl glucoside, PEG-7-gluceryl cocoate, cocamide dea, herbal homeopatic arnicae, herbal homeopatic thymi, cetrimonium chloride, poliquaternium 18, lactic acid, methyldibromoglutaronitrile, parfum

Cena: 10,25 zł

przeciętny

W sumie niezły- łagodny, o przyjemnym roślinnym zielonym zapachu, nie podrażnia nawet, kiedy dostanie się do oczu, nie wysusza. Opakowanie zostało zmienione na takie z klapką. Mało wydajny- wystarczył mi na trochę ponad miesiąc. Jakoś mnie nie zachwycił i więcej nie kupię (choć na pewno jest lepszy niż hypoalergiczny).

Używam tego produktu od:przez ponad miesiąc

Niezły.

Niezły produkt, dostałam go w prezencie na zeszłe święta. Bardzo dobrze oczyszcza, jest łagodny i niesamowicie wydajny.
Szczególnych zmian na skórze nie zauważyłam, ale rozważam ponowne kupno. Nie oczekuję cudów od żelów do mycia twarzy :-)

Jeden z lepszych.

Lubię ten żel, ponieważ nie podrażnia mojej wrażliwej skóry. Mocno się pieni, ale najwazniejsze jest to, że zostawia twarz czystą i nieściągniętą. Ogólnie polecam całą serię antystres naszej polskiej firmy atw osobom, którym znudziły się już te wszystkie inne (niby) cudotwórcze produkty i tym, którzy mają wrażliwą i zestresowaną skórę.
Duży plus za cenę produktu i wydajność. Minus za opakowanie.

Używam tego produktu od: z przerwami od 3 lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Eris film 1

wiecej nie kupie

Zel, ktory wysuszyl mi gorna partie twarzy, co wczesniej nie mialo miejsca, no chyba, ze zakupilam zel dla pryszczatych z alkoholem (przez pomylke).
Na wielki minus zasluguje opakowanie. Buteleczka moze i ladna, ale niepraktyczna. Otwor za duzy, przez co wyplywa za duzo zelu i tym samym idzie na straty. Po prostu ciezko sie go dozuje. Zapach moze byc.
Pieni sie w miare, dobrze splukuje.

Używam tego produktu od:miesiaca

Przyjemny

Kupiłam go kolejny raz.
Uważam, że jest wydajny i pieni sie bardzo, co mi odpowiada. Zapach delikatny, wręcz subtelny. Skóra nie jest napięta, ładnie oczyszczona. Obecnie stosuje z tonikiem Antystres i niczego więcej w efektach nie oczekuję.

Używam tego produktu od:druga butelka od 2 tyg.

w sumie moze byc

w sumie to dobry zelik, ladnie oczyszcza, odswieza, nie podraznia, nadaje sie do cery mieszanej, za ta cene mozna spokojnie go sprobowac. ja zuzylam kilka opakowan (chyba 4) i za kazdym razem roznil sie zapachem i dzialaniem. jeden byl mocniejszy i troche wysuszal inny byl lagodniejszy. ot taki sobie zwykly zelik moze jeszcze kiedys do niego wroce kto wie ;)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:

Rewelka

Ten zel jest na prawde swietny!
Doskonale oczyszcza twarz, pozostawia skore gladka, nie wysusza i nie podraznia. Ma mily, lekko ziolowy zapach. Za bardzo sie nie pieni i jest srednio wydajny, ale mozna mu to wybaczyc:)
Szkoda, ze nie mam juz dostepu do kosmetykow tej firmy, bo chetnie bym znowu do niego wrocila.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:cztery

dobry i tani

super realcja jakosć - cena- kupiłam za 7.60, i byla to normalna-nie promocyjna cena. Ładny, orzeżwiający zapach, lejna konsystencja, ladnie się pieni i jest wydajny. Nie wysusza mojej suchej cery. Ladnie się splukuje.

bardzo dobry!

Nie spodziewałam się tak fajnego produktu za takie pieniążki.
Bardzo miłe zaskoczenie - żel jest bardzo wydajny, doskonale oczyszcza skórę z wszelkich zanieczyszczeń, skóra jest super gładziutka, nie napięta.
Jak dla mnie bomba!

średni

Zużyłam prawie całe opakowanie i musze powiedzieć ze wysusza. w oczy również szczypie i nie jest zbyt lagodny dla skóry tym bardziej dla delikatnej raczej odpada. zaletą jego jest to że nie uczulił mnie a mam skórę bardo wrażliwą i alergiczną.

świetny

bardzo fajny kosmetyk, nie podraznia, a wręcz widocznie łagodzi krostki i przebarwienia, wygładza cerę. Jest delikatny dla oczu, co jest dla mnie sprawą zasadniczą, doskonale sie pieni.Ma lekko ziołowy zapach, który na dłuższą metę może się znudzić, bo żel jest b. gęsty i wydajny( miałam gfo 2,5 m-ca), mnie własnie znudził i po nim uzywam teraz żelu Avona, który jest w porównaniu z ATW dnem totalnym. W krótcę wróce do niego, wartowam tego produktu od / Ilość zużytych opakowań: ...

Gorąco polecam

Uzywam go od kilku lat nie tylko do mycia twarzy, ale także do demakijażu, również oczu. Doskonale oczyszcza, nie ściąga i nie podrażnia skóry. Usuwa nawet wodoodporny tusz do rzęs i nie szczypie w oczy. Bardzo wydajny