Energy Glow Shower Gel (Energetyzujący żel pod prysznic)

Energy Glow Shower Gel (Energetyzujący żel pod prysznic)

Energetyzujący żel pod Prysznic Dove zawiera w sobie witaminy i aktywne składniki nawilżające, które stymulują odnowę skóry, ożywiają ją i przywracają naturalny blask. Witaminy C i E, zawarte w żelu są znane jako doskonałe antyutleniacze - zwalczają wolne rodniki i opóźniają starzenie się skóry. Żel zawiera również glicerol, który wspomaga proces odnowy komórek skóry. W połączeniu z ciepłą wodą żel pobudza krążenie, dzięki czemu skóra wygląda zdrowo i lśniąco.

SPA dla suchoskórych!

Jest po prostu świetny. Jeśli myślę w ciągu dnia o prysznicu lub kąpieli, podświadomie przywołuję wspomnienie zapachu właśnie żeli Dove. Jest to taki mój synonim świeżości, mydlana (ale w dobrym znaczeniu)specyficzna woń produktów Dove.
Ten żel to ponadto ukojenie dla suchej skóry - Dosłownie - bo odczuwa się jego pielęgnujące właściwości. Świetnie się pieni i jest w miarę wydajny. Na ciele pozostaje więc długotrwały zapach i delikatny film, świadczący o dobroczynnym działaniu zwłaszcza dla bardzo suchej skóry.

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Rewelacja

Po prostu cud !! Ubóstwiam ten żel. Dodaje mi pozytywnej energii.
Przy okazji ślicznie pachnie, baardzo dobrze się pieni ,daje niesamowite uczucie świeżości. Jest niedrogi, i baardzo wydajny. Skóra jest nawilżona!zastanawiam sie tylko dlaczego nie można go juz nigdzie kupić?? Czy został wycofany?? Tyle kilometrów za nim chodziłam po sklepach i nic ... :(
Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:nie pamietam...ale baaardzo dużo!

maślany glow;)

Zacznę od zapachu: dziwny, jakiś taki podobny do woni...masła??? Świeżego na szczęście;) Na początku nie mogłam się przyzwyczaić, teraz nawet mi nawet odpowiada, czuć go jeszcze jakiś czas po kąpieli, ale energetyzującym bym go nie nazwała. Pieni się przeciętnie. Trochę wysuszył mi skórę. Nie należy do najwydajniejszych. Opakowanie kolorytem przywodzące wakacyjne skojarzenia:)

Używam tego produktu od: jakiś czas

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

Taki sobie

Nie powoduje podrażnień,nawet nawilża i ma poręczne opakowanie-to na plus.Na minus zaś zapach,który pozostawia wiele do życzenia.Jabłkowo-cytrusowy,nieznośnie nudny i w dodatku trzymający się jeszcze po kąpieli.Raczej już nie kupię,choćby dlatego że wśród żeli Dove można znależć o wiele lepsze-o ładniejszych zapachach,a podobnych właściwościach pielęgnacyjnych.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy temu

jogurtowa konsystencja

Żel ma konsystencję jogurtu. Nie tworzy przez to niesamowitej piany, ale miło i przyjemnie masuje skórę. Z pewnością pozostawia ją gładką i błyszczącą.

Zapach jest delikatny, i nie drażniący lecz nie pozostaje długo na skórze.

Używam tego produktu od: tygodnia

Zapach, zapach, ZAPACH!! :)

JEDYNY!! :)

Zapach obłędny - idealny, taki... Milkshake? :) Coś takiego :) Po pilingu Lirene z użyciem dwóch rękawic do masażu i wmasowaniu owymi rękawicami tego cudeńka skóra robi się idealnie gładka, nawilżona, mięciutka... :) Konsystencja fajna, taka gęsta :)

Używam tego produktu od: 2 tygodni :)

miły żel

Kolejny dobry żel Dove. Tak jak inne-fajna, gęsta konsystencja, dobrze się pieni, nawilża. Jest wydajny. Opakowanie funkcjonalne, ładne. Trochę nie podoba mi się jego zapach-średnio energetyzujący ale na wieczór w sam raz. I znowu udany zakup Dove:)

Używam tego produktu od:2 tygodni

warto przetesować

Pamiętam, że kiedyś go kupiłam, no i oczywiście był bardzo fajniutki,jak wszystkie żele Dove. Zapach nie był bardzo intensywny, ale jakoś szybko mi się znudził, sama nie wiem dlaczego, ale ja mam tak z wiekszością kosmetyków. Z tego co pamiętam to miałam jeszcze wrażenie, ze trochę słabiej się pienił niż pozostałe żele Dove. Ja jednak i tak je lubię a ideałów nie ma.Nie wiem czy kupię bo tyle jest nowości.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

glow?

po zelach pod prysznic z dove zawsze pozostawal mily zapach po tym jedynie wspomnienie pod prysznicem bo zapach na ciele znika zapach jakis dziwny nie moge go opisac konsystencja gesta jak szampon do wlosow moze to i + ale szybko moze zniknac zawartosc

Używam tego produktu od:1

zapach mdli

Myślałam, że będzie fajny na lato, ale rozczarował mnie. Wszystko w nim jest dobre oprócz zapachu. Ma gęstą kremową konsystencję jak inne żele Dove, jest dość wydajny, butelkę ma estetyczną i wygodną w użyciu. Tylko ten zapach :( Po kilku myciach zaczął mnie drażnić i z trudem kończę pierwsze opakowanie dozując go sobie co jakiś czas. Niestety już do niego nie wrócę.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:męczę jedno

obłędny !!

zapach oczywiscie nie kazdemu sie moze spodoba(kwestia gustu),ale moj nos jest na tyle inny,zeby moc stwierdzic,iz jest po prostu swietny :D
co prawda jest dziwny.. jakby polaczenie rzeskiego z szyprowym,tez dlatego stosuje go na wieczor by "utulil" mnie do snu:) na poranek raczej sie nie nadaje..
czy sie pieni? jasne ze tak (ja uzywam gabki ;) dlatego)
opakowanie tez jest ladne..takie ...letnie :) no i oczywiscie zelik ten bedzie mi sie kojarzyl z latem,bo wiele niezapomnianych chwil z nim przezylam :D hehe..

Używam tego produktu od:miesiaca

nie dla mnie

Plus - niska cena i ładne opakowanie. Na tym koniec.
Przez pierwsze 2-3 użycia zapach nawet mi odpowiadał, ale niestety potem dostawałam od niego prawie mdłości. Coś mi w nim zupełnie nie odpowiada. Poza tym jest za gęsty, w ogóle się nie pieni, tylko ciągnie jak jakaś guma. Przez ten duszący zapach i dziwną konsystencję w ogóle nie działa na mnie odświeżająco. Więcej go nie kupię.