Delia, Glamour, Bioactive Glasses Pastel Nail Enamel

Delia, Glamour, Bioactive Glasses Pastel Nail Enamel

Kolekcja 8 pastelowych, półtransparentnych emalii, opracowanych w oparciu o najnowsze osiągnięcie światowej technologii - bioaktywne szkło. Dzięki zawartości biologicznie aktywnych krzemianów, fosforanów sodu i wapnia oraz krzemionki, w kontakcie z płytką paznokcia emalia zachowuje się jak płynne szkło, doskonale wypełniając mikroubytki paznokci, odbudowując je i skutecznie regenerując

Cena: 7,90 zł / 10 ml

Doskonała!

Właśnie mam ją na sobie, używam od jakiegoś czasu i zauważyłam, że paznokcie są twardsze i mocniejsze, nie lamia się i nie rozdwajają :) Pozostawia delikatny połysk, a malując 2 raz-wygląda jak lakier. Polecam!!!

Używam tego produktu od:miesiąca

Dobry

Lakier ma ładne kolorki, estem posiadaczka nr4. Szybko schnie, nie tworzy smug,ladnie sie rozprowadza nie odpryskuje. trzyma sie kilka dni.
Ogólnie jestem zadowolona!
Polecam!

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

sredni

Lakier bardzo szybko schnie jednakże odpryskuje. Fakt faktem nie ma wygorowanej ceny dlatego daje 3 gwiazdki bo uwazam ze moglby byc jeszcze lepszy. Uzylam tylko jednego opakowania jednaknie kupie juz wiecej tego lakieru. Wole dorzucic pare groszy i kupic trwalszy lakier

Max Factor 3

TAK TAK TAK!

Ni mniej, ni więcej: FANTASTYCZNY.
Cena: 9zł.
Kolory - piękne, biały z różem, beże, chłodne biele, idealny naturalny manicure, chyba każdy może znaleźć swój odcień (ja mam nr 6, ale chyba jeszcze się skuszę na jakiś inny)
Zero smug.
Szybko schnie, pierwsza warstwa w ogóle migiem, z drugą już trzeba pochodzić chwilkę lub użyć wysuszacza - ale to norma.
No i efekt -rewelacja, szklany połysk, paznokcie czyściutkie, błyszczące, warstwa lakieru gładka, jednolita i jakby "żelowa" - uwielbiam ten efekt ;)
Opakowanie - bardzo przyjemne, matowe szkło, ciekawy kształt, zero tandety. Pędzelek bardzo wygodny.
Naprawdę - nic dodać, nic ująć.

Teraz mam tylko nadzieję, że ich nie wykupią jak innych świetnych polskich firm :(

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Dobry

Zakupiłam ten lakier ze względu na jego właściwości wzmacniające płytkę paznokcia. Ma wspaniałe kolory, delikatne, a ja takie preferuję, najczęściej używam ich do frencha. Jestem posiadaczką nr 5 i 6.
Wg mnie szybko schnie. Wystarczą 2 warstwy lakieru, by paznokcie wyglądały pięknie. I to w krótkim czasie, za niską cenę.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch ;)

ok

Emalia ma bardzo ładna paletę kolorów, fajnie wygląda na paznokciach. Przy malowaniu nie robi smug, dobrze się rozprowadza. Wytrzymuje kilka dni. Ale niestety zauważyłam, ze ma jedna duża wadę- bardzo długo schnie, używam jej tylko i wyłącznie z wysuszaczem, w przeciwnym razie nie mam do niej cierpliwości :( Paznokci specjalnie tez nie wzmacnia. Ogólnie jest w porządku.

Świetny

Moje paznokcie są bardzo kruche i łamliwe. Ten lakier bardzo im pomógł, tworzy ochronną warstwę i dobrze odżywia. Do tego ten piękny, delikatny kolor z lekkim połyskiem. Jestem naprawde zachwycona i nie zaminię tego lakier/odżywki na nic innego.

Używam tego produktu od: 6 msc
Ilość zużytych opakowań: nicałe 1

Dla mnie super.

Super się nakłada, szybko schnie i tworzy na paznokciu błyszczącą, elastyczną powłokę. Kiedyś go używałam, porzuciłam i teraz do niego powróciłam żeby odżywić moje paznokcie zmęczone częstym malowaniem.Kolor ładny(mam 7), ja używam do frencza ale jedną gwiazdkę odejmę bo żeby kolor był widoczny to trzeba się nieźle "namachać" i nałożyć kilka warstw, a nie dwie jak jest na nim napisane.

moze byc

Może nie odżywia jakoś wybitnie zdumiewająco, ale na pewno nie szkodzi. Ma super kolory. Ładnie wygląda na paznokciach, trzyma sie około 3 dni. Nie gęstnieje w buteleczce i przyjemnie sie nakłada. Niestety długo schnie, dlatego nie kupie ponownie. Używam tego produktu od:3mies.
Ilość zużytych opakowań:1/2

bardzo dobry

jak obiecuje producent emalia wypełnia mikroubytki paznokci, paznokcie wyglądają jednolicie, jak pokryte szkłem, nie zauważyłam jakiejś wielkiej poprawy stanu paznokci no i niezbyt długo się trzyma, po około trzech dniach odpryskuje albo pęka... ale nie szkodzi, za to jak wygląda na paznokciu- 4 gwiazdki. Ponowny zakup gwarantowany...

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

ekstra

Mój ulubbiony lakier:
+ ma świetne kolory!
+ utrzymuje się 4-5 dni,
+ nie pozostawia smug
+ nadaje ładny połysk
+ nie niszczy płytki paznokcia
+ jest bardzo trwały - nie robi się z niego kamień
+ jest tani

Naprawdę warto go nabyć :)

Czas używania produktu: nieco ponad 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 8 słoiczków - po 1 z każdego koloru

wspaniały!!

Świetny lakier, kupiłam go, żeby zregenerować zniszczone długim malowaniem paznokcie. Jest lepszy niż zwykła odżywka, bo ma ładny kolor (wybrałam nr 4). Poza tym szybko schnie, ma wygodny pędzelek, łatwo się rozprowadza. Utrzymuje się do 5 dni. A opakowanie jest po prostu piękne!! Bardzo elegancko wygląda na półce no i w torebce :) A ta cena...

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: ledwo zaczętę pierwsze