Capital Soleil, Creme Protectrice [Protective Cream] Krem ochronny z filtrem) SPF 20, SPF30

Krem zapobiega uszkodzeniom skóry powodowanym przez słońce. Walczy z powstawaniem przebarwień. W miejscach szczególnie narażonych na działanie słońca - twarz, dekold, ramiona, dłonie promienie UV szybciej wyczerpują kapitał słoneczny skóry. Widoczne objawy to poparzenia, zaczerwienienia skóry a nawet przebarwienia. Krem. dzięki systemowi filtrów z Mexorylem XL i unikalnej technologii Szczelnej Osłony skutecznie chroni przed zagrożeniami słonecznymi. Zapewnia dogłębną ochronę skóry i zapobiega powstawaniu przebarwień. Dostępny w wersji SPF 20 i SPF 30.

Cena: 50 zł / 50 ml

beznadziejny

Najgorszy kosmetyk Vichy, jaki miałam okazję uzywać.
Przede wszystkim ten krem okropnie śmierdz-trudno ten zapachj opisać ale jest nie do zniesienia. Myslałam, że może dostałam jakis przeterminowany ale nie, wszystko z nim ok. Po prostu tak śmierdzi i już. Bardzo to przeszkadza w jego stosowaniu.
Poza tym zostawia delikatną białą warstewkę na twarzy więc nadaje się tylko na plażę. A nie na co dzień.
Słabo nawilża.

Zdecydowanie nie polecam tego kremu. Jest wiele lepszych. Ten się Vichy wybitnie nie udał.

Ilość zużytych opakowań: 1 zmęczone

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[227373].usefull || 0 }}% pomocna.

Super!

Na początku kupiła go dla siebie moja mama. Nie potrzebuję aż tak wysokiej ochrony na co dzień, stosuję go więc głównie na plażę.
Krem ma gęstą, kremową, perłowo-białą konsystencję. Zamknięty jest w praktycznej tubce, co zwiększa szanse na wykorzystanie go do końca. Do najtańszych bowiem nie należy. Krem bardzo dobrze chroni skórę przed promieniowaniem słonecznym, delikatnie przy tym nawilżając. Skóra twarzy nie jest podrażniona ani
zaczerwieniona nawet po dośc długim opalaniu. Cera po aplikacji lekko świeci, jest to delikatna, perłowa poświata. Bardzo mi sie ten efekt podoba i często smaruję się kremem choc nie mam w planach plażowania ;) Zapach jest mocno apteczny, ale do zniesienia. Po kilkunastu minutach nie ma po nim śladu.

Używam tego produktu od:półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[170803].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry na wakacje

Kremy do opalania Vichy poleciła mi Pani dermatolog w celu ochrony mojej jasnej i delikatnej skóry na twarzy. Wakacje spędzałam w Polsce i wybrałam faktor 20. Stosowałam go na twarzy i dekolt - czyli na najbardziej wrażliwe miejsca. Jeśli miałabym oceniać krem pod względem działania i ochrony - dostały maksa, czyli pięć *.Buzia po słonecznym dniu nie była ani podrażniona, ani zaczerwieniona. Jednak pod względem konsystencji zbytnio nie zachwyca. Zostawia biały film oraz wyczuwalną warstewkę na buzi. Zapach apteczny, niezbyt ładny. Nie poleciłabym go jako filtr pod makijaż, na dzień, kiedy to musimy wyglądać nienagannie,ponieważ nie współgra z podkładem i zostawia wcześniej wspomnianą bialą, tłustą warstwę. Jednak na wyjazd, kiedy się nie maluję i pozwalam sobie na większą swobodę, jak najbardziej polecam. Bo kiedy słońce mocno świeci najważniejsza jest ochrona a ten krem w tej roli świetnie się spisuje i spełnia obietnice producenta.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[79275].usefull || 0 }}% pomocna.