Yves Rocher, Bio-Calmille, Bezalkoholowy tonik do twarzy

Yves Rocher, Bio-Calmille, Bezalkoholowy tonik do twarzy

Delikatny bezalkoholowy tonik przeznaczony do wrażliwej cery, kompleks betaino-rumiankowy działa kojąco na naskórek. Podrażnienia ustępują, cera odzyskuje świeży wygląd.

Cena: 16,50 zł

dziwny

Tonik odpada jeśli chodzi o skórę twarzy mieszaną - skóra się przetłuszcza.Specyfik mi osobiście "zalegał" na skórze,blokując miejscowo pory..co z kolei powodowalo powstawanie wyprysków.
Poza tym dziwnie pachnie.. hmmm

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:polowa
Recenzja: ...

Bardzo dobry

Kupiłam ten tonik w promocji pod wpływem poztywnych recenzji i nie zawiodłam się :)). Jest bardzo delikatny, ma subtelny zapach. Bardzo dobrze koi buzię, świetnie nawilża, nie klei się ani nie ściąga skóry. Podoba mi się również poręczne opakowanie.

przeciętny

Jest w sumie ok, ale nie zachwycam się nim, jest zupełnie przeciętny i jak na przeciętny zbyt drogi. Wydaje mi się, że spokojnie mógłby się nadawać do kojenia cer tłustych, bo suchej nie nawilża wystarczająco, jakoś spektakularnie też nie koi.

Serum na zmarszczki

dobry, ale bez rewelacji

Tonik
+ delikatnie odświeża i tonizuje skórę
+ nie podrażnia wrażliwej skóry wokół oczu
+ nie pozostawia lepkiej powłoki
+ ma przyjemny zapach (zresztą jak i cała seria)
- jest za drogi, jak na zwykły tonik
- trochę niedostatecznie koi moją ostatnio baaaardzo podrażnioną, przewrażliwioną i rozkapryszoną cerę
- ma niepraktyczną butelkę, z której czasem trochę za dużo mi się wylewa

nic do zarzucenia

Kupiłam w promocji razem z mleczkiem.Dobrze odswieża i zmywa mleczko, skora jakby taka gładka, ale nie ściagnieta. I odswiezenie też ok. jedynie zapach - niby subtelny i teraz zimą ok, latem byłby chyba za mdławy. Szybko sie wchlania.Kupię gdy znow bedzie w promocji, bo nie mam mu nic do zarzucenia.

same zalety

Bardzo fajny tonik. Delikatnie odświeża i łagodzi podrażnienia. Jest neutralny i niedrażniący. Zapach ma również subtelny. Najbardziej opłaca się kupić w promocji wraz z mleczkiem, tej samej serii, które też jest świetne. Polecam.
ilość zużytych opakowań: 2

Bardzo dobry i delikatny

Jeden z moich ulubionych toników. Jest delikatny, nie wysusza a wręcz nawilża, ślicznie pachnie, jego używanie to naprawdę sama przyjemność. Szczególnie lubię stosować go latem na urlopie. Na pewno nie podrażni i przyjemnie odświeża skórę. Polecam!

najlepszy

i po co szukac innych tonikow? Ten jest po prostu bezkonkurencyjny. Odswieza, nawilza, zamyka (czesciowo) pory, nie drazni oczu (z reguly z rozpedu tonizuje sobie tez powieki), pieknie pachnie i do tego niedrogi!

cudo

mam dwa dni ale chyba moge powiedziec ze to KWC, mam prawie cala serie: krem przeciwzmarszczkowy , krem tonujacy, krem pod oczy, krem na zime, maseczke na zime i zel do mycia, moje podraznieania troche sie zlagodzily ale od 2 dni jestem posiadaczka i toniku i juz teraz widze ze zaczerwienienia jeszcze bardziej sie wybielily i jestem na dobrej drodze zeby wkoncu pozbyc sie tego paskustwa co mi na gebusi od wiosny siedzi...

miły dla skóry

Dopiero teraz przekonałam sie, jak ważną rzeczą jest używanie toników do twarzy ! Stan mojej cery znacznie się poprawił odkąd ich używam.Bardzo polubiłam ten tonik. Jest przyjemny w stosowaniu, ma miły zapach, jest delikatny, nie podrażnia, za to nawilża i odświeża. Po długotrwałym i systematycznym stosowaniu toniku cera jest gładsza, milsza w dotyku.Ilość zużytych opakowań: 1

Siuper :-)

Jeszcze nie mogę uwierzyć, że istnieją takie "cudeńka" za banalne pieniążki. Ten tonik działa niemal jak boski eliksir na moją skórę. Jest świetny, wspaniale odświeża i jest niezwykle wydajny. Po prostu go kocham. Ci którzy zastanawiają się nad jego kupnem to mają problem, ja kupiłam i jestem w skowronkach! Dodam że jestem alergikiem i od wielu kosmetyków dostawałam uczulenia. Ów tonik działa przeciwnie. Wspaniale łagodzi podrażneinia, nie klei się i powtórze się jeszcze raz, jest baaaardzo wydajny :-)

fanfary dla rumianka

To świetny, pachnący tonik. Dopełnienie codziennej pielęgnacji. Koi i odświerza skórę twarzy, wystawioną latem na działanie słońca. Nie wysusza, wręcz delikatnie nawilża. W bardzo gorący dzień na Węgrzech zostawiłam go w namiocie, kiedy wróciłam był gorący, słońce go tak podgrzało, pomyślałam, że to koniec, już po nim, że już nigdy nie będzie taki sam :). Jakże się ucieszyłam, kiedy w domu okazało się, że nie stracił nic, a nic ze swoch właściwości.