Solar Expertise, Lait Apaisant Rehydratant Intensificateur de Bronzage (Łagodzące mleczko nawilżające po opalaniu intensyfikujące opaleniznę)

Innowacja, Laboratoria L`Oreal stworzyły Solar Expertise, mleczko po opalaniu intensyfikujące opaleniznę, które zapewnia intensywną, trwałą i jednolitą opaleniznę oraz nawilżenie skóry aż do 12 godzin.

Intensywna opalenizna, jednolity koloryt skóry: łagodna formuła zawiera kwasy AHA wygładzające skórę dla jednolitego kolorytu cery. Czynnik samoopalający pozwala zintensyfikować opaleniznę podczas wakacji oraz widocznie przedłużyć ją po okresie ekspozycji słonecznej.

Nawilżenie 12 h, zregenerowana skóra: mleczko Solar Expertise wzbogacone w Activa Cell, intensywnie nawilża przez 12 godzin (Activa Cell - opatentowany składnik, innowacja w pielęgnacji skóry, stymuluje naturalnš ochronę i regenerację skóry). Wrażenie świeżości i ukojenia skóry: dzięki lekko żelowej topiącej się konsystencji, doskonale wchłania się w skórę. Rezultaty: delikatna i miekka skóra, natychmiast i na długo jednolita opalenizna pełna blasku.

Skład: aqua/water, propylene glycol, glycerin, cyclopentasiloxane, isohexadecane, paraffinum liquidum/mineral oil, cyclohexasiloxane, ceteareth-12, dihydroxyacetone, butyrospermum parkii/shea butter, glycine soja/soybean oil, capryic/capric triglyceride, glyceryl stearate, sodium polyacryloyldimethyl taurate, phenoxyethanol, peg-100 stearate, cetyl alcohol, methylparaben, dimethiconol, benzyl salicylate, polysorbate 80, mica, tocopherol, butylparaben, ethylparaben, butylphenyl methylpropional, sorbitan oleate, vitreoscilla ferment, propylparaben, isobutylparaben, , ci 77891/titanium dioxide, benzyl benzoate, citrus limonum/lemon extract, 2-oleamido-1,3-octadecanediol, linalool, citronellol, limonene, ci 42090/blue 1, ci 17200/red 33, parfum/fragrance.

Cena: 32 zł / 150 ml

PIĘKNA OPALENIZNA :-)

Nigdy nie byłam fanką specyfików samoopalających/brązujących, bo niestety ze względu na problemy skórne na dekolcie i plecach nie mogłam ich tam stosować. Jakiś czas temu jednak słoneczna opalenizna przestała mi "łapać" nogi...trzeba było więc coś zastosować. Wcześniej próbowałam raptem jednego czy dwóch tego typu kosmetyków, a potem trafiłam na L\'oreala. No i dla mnie jest to bardzo bardzo dobry kosmetyk:
- nie tworzy smug i plam (choć przyznaję, że ja dość przykładam się do dokładnego nakładania go),
- moją skórę akurat nawilża, przez chwilę trochę się lepi, ale potem pozostawia taki lekki "film", który na dodatek pięknie się błyszczy,
- ma fajną konsystencję - taki żelo-lotion (mnie akurat odpowiada),
- no i to co najważniejsze - daje cudownie piękny kolor, średnio ciemnej brązowej opalenizny, bez żółci czy pomarańczu (smaruję się co 2-3 dni, gdyby używać go codziennie pewnie efekt były mocniejszy).

A teraz kwestia zawartości kwasów AHA, które przecież kategorycznie są niepolecane na okres lata...w tym przypadku jednak nie robią żadnej krzywdy, a ich działanie sprowadza się do cudownego wygładzenia powierzchni skóry, jest taka jedwabista i gładziutka w dotyku.

Każdy z Nas musi trafić na swoje "cudeńko" - ja właśnie trafiłam i nie zamierzam go zdradzać.

Używam tego produktu od: 2 lat (tylko latem)
Ilość zużytych opakowań: 2x150ml

Niewarto

Ciekawe. Drugi raz dodaję tę recenzje. Poprzednia nagle zniknęła. Co do balsamu, to nie polecam. Mam bardzo dobrze nawilżoną skórę, nigdy nie musiałam przejmować się przesuszeniem, do czasu aż nie użyłam tego kosmetyku. Okropnie wysusza, pewnie za sprawą środka samoopalającego. Jednak moim zdaniem niedopuszczalne jest żeby kosmetyk, którego używamy po opalaniu wysuszał. Tak wiec co jakiś czas dla nadania koloru, to może tak, używanie po opalaniu - nie.

Używam tego produktu od: używałam latem
Ilość zużytych opakowań: 1 szt

BARDZO DOBRY

Na ten kosmetyk trafilam przypadkiem na wizazu,po przeczytaniu tylu pozytywnych recenzjii postanowilam przetestowac i sie nie zawiodlam,obietnice producenta spelnione- a to cieszy.Zaczelam go stosowac kilkanascie dni przed wyjazdem na wakacje i przed kozystaniem wpelni z promieni sloneczynch,krem ma bardzo przyjemna lekka konzystencje,szybko sie wchlania,skora po zastosowaniu jest niesamowicie gladka i nawilzona przez dlugi czas,balsam bardzo delikatnie brazuje i pozostawia delikatne drobinki ktore sa bardziej widoczne na dloniach po aplikacjii niz na ciele.Po intensywnym kilkunastodniowym opalaniu stosuje go nadal dla przedluzenia opalenizny,nawilzenie jest na wysokim poziomie poniewaz skora spalona nie schodzi-a wiec opalenizna trzyma sie o wiele dluzej.Uwazam ze jest to kosmetyk do stosowania przez caly rok dla utrzymania ladnego odcienia skory a po lecie dla przedluzenia opalenizny,balsam nie tworzy smug ani o dziwo nie ma zapachu jaki towarzyszy przy samoopalaczach-wrecz przeciwnie zapach posiada bardzo ladny.Jedyny minus dla mnie to mala 150-cio ml tubka wolalabym opakowanie z dozownikiem.Kosmetyk godny polecenia.Stosuje go rowniez do twarzy,nie ma zadnych niespodzianek typu kaszka czy zapychanie.Używam tego produktu od:sierpien 2009
Ilość zużytych opakowań:koncze pierwsze.

Manicure - velvet nails

FANTASTYCZNY

Najlepszy balsam brązujący na rynku:)
-nie zostawia smug
-latwy w aplikacji
-wydajny
-przyjemny zapach
-szybko się wchlania
-ma wspaniala konsystencje
-bardzo dobrze nawilża
-ma bardzo delikatne złote drobinki,które daja swietny efekt
- w każdym punkcie spelnia obietnice producenta

Niestety trudno go u mnie w miescie dostac.

Używam tego produktu od: rok

Wspanialy kosmetyk

Wszystkie obietnice producenta w 100% zostaly spełnione.Ja używam go jako brązera, a właściwie jako zwykłego balsamu, ponieważ jest bezpoblemowy w użyciu , niesamowicie wygładza skórę i do tego jeszcze ten złocisty beż.Myślę, że do opalonej skóry będzie po prostu cudowny.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Moje cudo :)

Jestem już po pierwszym opakowaniu tego cudnego kremu, teraz rozpoczynam drugie. Mleczko jest genialne- używam go jako zwyczajnego bronzera, nawet niekoniecznie po opalaniu. Na mojej jasnej skórze daje przepiękny efekt delikatnej, ale widocznej opalenizny- równo, bez smug, delikatnie. Po prostu cudnie. Żaden inny kosmetyk brązujący nie dawał takich efektów. Oczywiście mleczko sprawdza się najlepiej na już lekko opalonej skórze czy właśnie po opalaniu- istotnie intensyfikuje opalenizne, mocno nawilża skórę i łagodzi ewentualne podrażnienia posłoneczne. Dodatkowo zawiera śliczne drobinki rozświetlające w kolorze wg mnie srebrnym ;) ale są one tak cudownie subtelne, że nie stanowią najmniejszego problemu no i ślicznie połyskują w słońcu. Mleczko ma świetną konsystencję- wchłania się od razu, nie lepi, śliczny niebieski kolorek oraz ładny zapach (zapach samoopalacza jest tu naprawdę minimalny). Tak więc zachwyca mnie ten kremik, nie ma lepszego bronzerka :) Z wydajnością tak sobie, ale cóż... dla efektu warto Polecam.

Używam tego produktu od: ok. 1 miesiąc

genialny

właśnie kupiłam kolejne opakowanie :) bo zdałam sobie sprawę że nie wyobrażam sobie mojej wakacyjnej kosmetyczki bez tego mleczka.
Kupując je po raz pierwszy skupiałam sie na jego właściwościach łagodzących i nawilżających ... funkcje samoopalające traktując marginalnie ponieważ miałam wypróbowany samoopalacz którego namiętnie uzywałam. Najpierw zachwycił mnie delikatny przyjemny zapach..potem błękitne zabarwienie mleczka i jego ultradelikatna żelowa konsystencja..łatwa aplikacja i expresowe wchłanianie.Potem doceniłam jego świetna pielęgnację skory. A na koniec powalił mnie efekt jej genialnego brązowienia - tak pięknie opalonego ciała niem iałam dawno..złocisty dość wyrażny beż - zdrowa jędrna skóra z delikatnym połyskiem. Wcale nie tłusta. Jesli chodzi o wydajność i cenę - za tanio używanie tego mleczka nie wychodzi ale warte jest swojej ceny. Zrezygnowałam z samoopalacza. Używam go tez do twarzy - i tu też się sprawdza jak należy. Żadnych smug, smrodu, zapychania porów, uczuleń. Jedyny mankament to niestety brudzenie ubrań - ale to chyba przy kosmetykach samoopalajacych trudne do uniknięcia.
Polecam!

Używam tego produktu od:3 m-cy

KWC !!!

nie znam innego kosmetyku tak fantastycznego !!! jest to mój numer 1!!
- fantastycznie brązuje - czasami po zbyt dużej aplikacji nawet za mocno ale to nie przeszkadza bo na szczęście nie zostawia żadnych smug
- przepiękny zapach
- bardzo wydajny
- fajna konsystencja - skóra nie jest po nim klejąca
- szybko się wchłania\
- po zbyt silnym opalaniu daje miłe uczucie chłodu
- skóra po nim jest naprawdę gładka i jakby ujędrniona

Dla mnie nie ma żadnych wad! Nie trzeba chodzić na solarium (gdy nie ma słońca) żeby być ślicznie opalonym :)))

Używam tego produktu od: jak tylko się pojawił
Ilość zużytych opakowań: 1 i na pewno będą następne

MOŻE BYĆ

Gdybym wypróbowała przed zakupem L'oreal BronzeSummer być może moja opinia byłaby bardziej optymistyczna. Jednak w tej sytuacji nie mogę się powstrzymać od porównań choć to tylko podobne kosmetyki. Ale do rzeczy.
Zalety:
* Przyjemna, delikatna konsystencja
* znakomicie nawilża
* praktyczne, ładne opakowanie
* dość wydajny

Wady:
- brązuje tak subtelnie, że na mojej ciemniejszej nieco karnacji prawie nic nie widać :( Natomiast dla bladzioszków w sam raz - nie przeistoczą się od razu w mieszkańców Afryki :D

Krótko mówiąc - przyjemny ale do samoopalacza jeszcze mu daleko, pomimo "czynnika samoopalającego". Ze względu na wspomnianą powyżej konkurencję już nie kupię ale niewątpliwie zasługuje na 3* i PLUS

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1/4

Hit minionego lata!

Cudeńko i na pewno jak nic jest godne dalszego kupowania, nawet poza sezonem (ja używam brązowiaczy tylko w lecie, bo generalnie hołduję szlachetnej bladości :D). Mimo iż drogi - na pewno będę go kupować. Pierwszą tubę kupiłam w aptece za cenę podaną w zgłoszeniu czyli 32 zł, ale jednak jest on chyba troszkę droższy (37 zł - z tą ceną spotykam się wszedzie). To świetny balsam - jeśli nie wręcz doskonały. Pierwszy produkt brązujący, który zauważalnie nawilża a nie tylko koloryzuje. Ma postać emulsji, dość lekkiej o żelowej konsystencji. Pachnie na początku uroczo, kwiatowo, potem lekki samoopalaczowy smrodek przebija. Genialnie się wchłania, szybko, skóra po nim jest niewiarygodnie gładka - nie chce mi się wierzyć by kwasy w składzie byly w stanie coś tu zdziałać, ale skóra jest naprawdę ładniejsza. Kolor - bardzo jestem zadowolona. Jest dość zdecydowany, ale bardzo naturalny - taki złocisty beż. Najbardziej podoba mi się to, że nie ma żadnych smug (co zdarzało mi się wcześniej przy Holiday Skin), opalenizna jest bardzo równomierna. Po prostu super! Ja używałam go na całe ciało (znika błyskawicznie - mała wydajność to dla mnie jedyny minus!), potem tylko na nóżki na zmianę z samoopalaczem (to mleczko świetnie nadaje się do potrzymywania sztucznej opalenizny). Świetny kosmetyk i na pewno jeszcze nie raz go kupię :)