Schwarzkopf Essence Ultime, Caviar+ Hair Renew, Multi-effect serum (serum wielozadaniowe)

Essence Ultime, Caviar+ Hair Renew to wielozadaniowe serum zapewniające efekt zregenerowanych i odbudowanych włosów.

serum
regenerujące / odbudowujące, wygładzające
z pompką

Super produkt

Na serum trafiłam przypadkowo w sklepie z tanimi rzeczami, w moim rodzinnym mieście. Byłam zdziwiona, że produkt tak dobrej firmy znalazłam w takim miejscu i to uwaga... za 5 zł???? Od razu wylądował w moim koszyku- 3 sztuki(a co tam, jak szaleć, to szaleć????). Nie zawiodalam się.
Mam bardzo cienkie włosy i jest ich strasznie mało- niestety birykam się z kilkoma chorobami. A to serum robi z nimi cuda:
podkreśla ich naturalne falowanie,
utrwala fryzurę,
odżywia,
nawilża i nabłyszcza. Faktycznie jest wielozadaniowe i to za tak śmiesznie niską cenę.
Polecam ????

Nie robi kompletnie nic

Kupiłam z myślą o moich zniszczonych włosach. Niestety kompletnie nie działa na moje włosy. Nie działa nie robi nic ma piękny zapach i poręczne opakowanie

Ok dla niewymagających

Polubiłam się z tej serii szczególnie z szamponem i maską, a to serum myślę, że jest dopełnieniem tych kosmetyków. Na pewno wzmacnia działanie maski. Serum nakładam na podsuszone, lecz mokre włosy. Jest to wygodna aplikacja. Włosy są na prawdę podatne na układanie, są leciutkie, wygładzone i delikatne. Nie są też w żaden sposób przetłuszczone, lecz ja tego serum używam tylko na końcówki. Myślę, że jest warte uwagi, jednak wielkiego szału nie ma, po prostu lepiej pielęgnuje włosy. Skład nie jest najlepszy i po dłuższym czasie może nieco wysuszać włosy.

Chemol

Zapach ma bardzo ostry, czuć mocno sam alkohol. Serum wysusza włosy. P9 zastosowaniu nie widzę żadnych pozytywnych skutków w wrecz przeciwnie-koncowki włosów sie puszą i są suche jak siano

Szału nie zrobił.

Nabyłam go na promocji, zapłaciłam coś koło 10 zł zaś w regularnej cenie jest dość drogi bo kosztuje aż 23zl. Chyba nie skuszę się więc ponownie.
Serum nie jest złe, dość przyjemnie pachnie, włosy po nim są miękkie i nawet trochę bardziej lśniące. Ale niestety jest niewydajne.
Gdy rozkręcilam się w jego użytkowaniu... To się skończył. Trudno, ale następnym razem sięgnę po inne.

Mało intensywne działanie

Gdybym miała opisać to serum to stwierdziłabym bez wątpienia, że jest to "kropka nad i" całej serii Caviar. Serum jeszcze bardziej podkreśla zapach, sprawiając, że włosy przy nawet najmniejszym ruchu rozpylają piękną woń. Nałożony na odstające kosmyki włosów lekko je wygładza. Myślę, że na pewno warto go używać chociaż gdyby miał być używany solo raczej niewiele by zdziałał.

Serum

Serum wielozadaniowe to serum do każdego typu włosów. Uważam że jest dobre stosuje go ja i moja siostra i obie mamy inne włosy i inny problem z włosami i na obie serum działa. Pomaga i mi i mojej siostrze. Polecam

Przesusza!

O ile pozostałe kosmetyki z tej serii nie robiły nic z moimi włosami, tak serum bardzo negatywnie wpłynęło na ich kondycję. Okropny produkt. Już przy pierwszym użyciu, zaraz po wydobyciu serum na dłoń, pierwsze co wyczułam ,to zapach spirytusu i jak mogłam się spodziewać, serum przesuszyło moje włosy, sprawił, że stały się sztywne, matowe i bardzo nieprzyjemne w dotyku, a do tego zaczęły się puszyć, jak nigdy przedtem. Według mnie dodatek alkoholu w składzie kosmetyku do włosów osłabionych nie był najlepszym posunięciem ze strony producenta. Zdecydowanie nie sięgnę więcej po ten produkt.

jestem na nie

Nie dość, że nie działa wcale - zero efektu, to w dodatku sklejał mi tak jakby włosy, po nałożeniu strasznie się plątały, zapach nieciekawy Całe szczęscie, że dostałam serum w akcji testowania produktu, bo nie jest tani i byłoby mi smutno gdybym wydała pieniądz na taki badziew. W połowie oddałam koleżance.

Średniak

Kupiłam to serum z nadzieją, że wygładzi moje końcówki włosów. Zacznę od tego, że włosy po tym produkcie nie są obciążone, to wielki plus. Końce są wyraźnie grubsze i mięsiste, ale niestety też.... spuszone :( Nie tego oczekiwałam.

Na plus również zapach, jednak jest bardzo słodki i przy dłuższym stosowaniu może zmęczyć.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Szybka kuracja dla włosów

Serum wielozadaniowe Essence Ultime, Caviar+ Hair Renew, Multi-effect serum to dopełnienie kuracji dla włosów. Stosowanie go to sama przyjemność. Serum nie obciąża włosów, tylko wprost przeciwnie, po użyciu włosy nabierają dodatkowego blasku i jeszcze lepiej się układają. Bardzo przyjemnie pachnie, jak cała fioletowa seria, którą bardzo, bardzo polecam.

Pachnie męcząco i niszczy włosy

Kosmetyk dostałam, razem z całą serią. O ile jednak maska, odzywka i szampon, przy odpowiedniej częstotliwości używania, spisują się, o tyle serum jest słabe i niezbyt użyteczne.
Alcohol denat w składzie , może nie dyskwalifikuje każdego serum, ale zapala czerwoną lampkę. W tym wypadku słusznie - serum przesusza i na dłuższą metę jest w stanie zniszczyć włosy, w myśl zasady: im bardziej suche, tym bardziej kruche. Nabłyszcza i wygładza i po jednym-dwóch zastosowaniach włosy wyglądają w porządku, ale to naprawdę da się zrobić bez etanolu i niższym kosztem.
Plus jest taki, że nie obciąża jak większość silikonowych serów, ale zniosą go tylko pancerne włosy.
Zapach jak w przypadku całej serii - bardzo sztuczny i bardzo męczący.