Insta - Dri , 30 sekundowy wysuszacz do lakieru (stara wersja)

Insta - Dri , 30 sekundowy wysuszacz do lakieru (stara wersja)

Cena już od 10,30 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 13,3 ml

Insta - Dri 30 sekundowy wysuszacz do lakieru. Jeśli masz świeżo pomalowane paznokcie i brak czasu na ich wysuszenie albo manicure, który nie wytrwa przez tydzień. Jeśli chcesz mieć szybko wyschnięty kolorowy lakier w 30 sekund. Zastosuj Insta-Dri. Otrzymasz błyszczącą i zabezpieczoną przed odpryskami powierzchnię lakieru, trwały do 10 dni manicure, podwójne filtry przeciwko promieniom UV zabezpieczą lakier przed przebarwieniem.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 52

Niezbędny!

Użyłam raz - i już nie wyobrażam sobie kolejnego malowania paznokci bez użycia tego produktu.

Zawsze niszczyłam lakier - a to o coś zahaczyłam, a to odbiła mi się pościel. Jestem po prostu oszołomiona tym specyfikiem - paznokcie są suchutkie i twarde w kilka minut po jego nałożeniu. Rewelacja!

Używam tego produktu od: Jeden raz jak dotąd

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1140096].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 9

Słaby

Zobaczyłam opinie o nim i stwierdziłam że co mi tam zaryzykuję :) Zamówiłam go przez allegro za około połowę ceny niż ta w Rossmanie i dzięki Bogu! Wysusza on lakier ale w około 6 minut, i w ogóle nie przedłuża trwałości lakieru. Faktem jest że ślicznie nabłyszcza lakier :) Gdyby tylko trzymał się na paznokciach dłużej niż 2 dni...

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w tracie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1135886].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Bez niego nie malowałabym paznokci!

Nienawidziłam malować paznokci - nie miałam cierpliwości w czekaniu, aż wyschnął, zazwyczaj gdzieś już dotknęłam i całą robotę...

...póki na ostatniej paznokciowej promocji Rossmanna nie kupiłam tego przyspieszacza.

Działa rewelacyjnie, paznokcie bardzo szybko wysychają.

Nic więcej nie trzeba mówić :)

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1118346].usefull || 0 }}% pomocna.

Makijaż Maybelline

Napisanych recenzji: 61

Zamiennik Seche vite

Sally Hansen Insta Dri to bardzo dobry wysuszacz lakieru dostępny w Rossmannie za ok 20 zł.
Osobiście miałam już kupić Seche Vite po raz kolejny, jednak skuszona promocją -49% na odżywki do pazonkci wzięłam ten (12 zł z groszami) bez wcześniejszego sprawdzania opinii na wizażu.
I cóż - jestem bardzo zadowolona. Moim zdaniem nie wysusza lakieru w 30 sekund, więcej, bo kilka minut - jednak i z tego efektu jestem zadowolona.
Paznockie po jego nałożeniu pięknie się błyszczą.
Przebija (w moim przypadku) Seche za to, że przedłuża trwałość lakieru nawet do 6-7 dni.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1063036].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Robi cuda!

Kupiłam go z głupoty na jakiejś promocji, bo coś ktoś kiedyś mowił, że warto - zaryzykowałam.
I było warto. Super produkt.
+Wysusza, nawet 2 warstwy lakieru dość szybko.
+Przedłuża trwałość, nie ścierają się końcówki, nie odpryskuje.
+Lakier pięknie się błyszczy przez kilka dni (wszyscy pytają czy to żel, albo hybryda)
-Jedyny minus, to fakt, że gęstnieje pod koniec buteleczki i nie da się z niego już nic wydobyć.
Może przy nowej buteleczce spróbuję trzymać go w lodówce?
Tak czy inaczej POLECAM a zaznaczam, że nie pracuję za biurkiem :)

Ilość zużytych opakowań: dwa i jedno w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040413].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

Działa!

Bardzo fajny wysuszacz. Świetny dla osób, które nie mają czasu na czekanie aż lakier wyschnie. Dodatkowo przedłuża trwałość lakieru, co w moim przypadku jest bardzo ważne- normalnie nawet najlepsze lakiery wytrzymywały u mnie max 3 dni.

Minusy:
- jak już wspomniały poprzedniczki gęstnieje, ok 1/3 opakowania idzie do kosza
- czasami sprawa, że lakier nieestetycznie pęka. Widoczne jest to zwłaszcza na jasnych odcieniach

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1031819].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 193

Mój pierwszy wysuszacz

Był to mój pierwszy wysuszacz do paznokci.
Odkryłam go dość późno, bo rok temu dokonując zakupu na promocji.
Produkt faktycznie szybko wysuszał lakier i tworzył na nim lustrzaną powłokę, co sprawiało o ładniejszy wygląd.
Niestety, aby móc wykorzystać go do końca, musiałabym używać go przy każdym malowaniu paznokci, a najlepiej codziennie..
Otóż wysuszacz wysechł do konsystencji stałej po roku. A szkoda, bo był wydajny i niestety połowa buteleczki poleciała do kosza.

Używam tego produktu od: rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1023115].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 669

Napisanych recenzji: 1519

Nic nadzwyczajnego

Zdecydowanie za drogi produkt, a jakość nie powala. Preparat jest tak gęsty, że jego nałożenie wcale nie jest proste. Po odczekaniu dwóch minut nakładam go na lakier, co sprawia, że tworzy na nim skorupkę i powoduje, że szybciej schnie. Prawda jest taka, że kiedy ta skorupka zaschnie, nieestetycznie wygląda, bo ją widać. Po jakimś tygodniu skorupka schodzi razem z lakierem. Już nie kupię na pewno.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1020069].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

małe czerwone a cieszy!

Od wielu lat szukałam sposobu na szybkie suszenie lakieru do paznokci ale żaden produkt nie spełniał moich oczekiwań. Dopiero Insta - Dri osusza lakier tak jak potrzeba.
Nie będę powtarzała wpisów poprzedniczek, ale mogę podać przykład skuteczności specyfiku. Malowałam paznokcie w czasie oglądania filmu :) (ciągły brak czasu) i film tak mnie wciągnął, że niechcący pomalowałam Instra-dri tylko połowę płytki paznokcia. Mimo, że film trwał jeszcze ponad godzinę i paznokcie mogły spokojnie schnąć to nieutrwalona połowa lakieru na paznokciu zjechała mi po dotknięciu.
Ten wysuszacz to mój hit i warty jest swojej ceny!

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1012881].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

Rozczarowanie

+przypiesza wysychanie lakieru+
+ładnie nabłyszcza ale...

-połysk szybko znika
-nie przedłuża trwałości lakieru wrecz skraca jego \'żywotność\' na paznokciach
-cena

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwzego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1005137].usefull || 0 }}% pomocna.