Bio-Calmille, Mleczko do demakijażu

Bio-Calmille, Mleczko do demakijażu

Delikatne mleczko o półpłynnej konsystencji dokładnie usuwa makijaż łagodząc jednocześnie podrażniony naskórek, może być stosowane również do demakijażu oczu.

dobre

Mleczko jest odpowiednio gęste, dobrze usuwa makijaż, nawilża, nie szczypie w oczy, ładnie pachnie, jest wydajne i ma ładne opakowanie. W promocji bardzo tanie. Polecam.

Dosyć dobre

Kiedyś bardzo lubiłam tę serię, tzn nie kremy ale mleczka oraz maseczkę z glinką. Kupiłam parę produktów tuż przed wycofaniem jej ze sklepu - no i mleczko jest dosyć dobre, ale raczej nie zachwycające. Ma dośc lekką, rzadką konsystencję, dosyć dobrze zmywa lekki makijaż (na mocniejszy jest za słabe), mogę nim nawet zmywać oczy choć nie lubie tego robić, bo nie jest zbyt komfortowe, lekko szczypie (no ale od biedy się nada). Bardzo niewydajne, znika w mgnieniu oka. No ale jest tanie, nie uczula (lekko podrażnia oczy), ładnie pachnie, bardzo lubiłam opakowania tej starej serii.

polecam wszystkim

Jedno z moich ulubionych mleczek do demakijażu. Posiada optymalną konsystencję i delikatny zapach. Jest skuteczne w usuwaniu makijażu, również oczu, bez podrażnień. Nie pozostawia tłustej warstwy. Tak niewiele a tak wiele.

Eris film 1

dobre

jak dla mnie to dobre mleczko (szczegolnie za promocyjna cenę), ma dośc rzadka konsystncję, ale to mozna pisac tylko na plus bo dobrze sie rozprowadza i dobrze przeciera, ma to tez wplyw na jego wydajność.Dobrze odswieza nie klei sie, nie ma tłustej warstwy, skóra jest swiezuta i nie ściagnieta. Dobrze zmywa takze makijaz oczu niestety - po uzyciu go na oczy odczuwam dyskomfort i piecznie.

szczypie w ślipia

A ja nie byłam zachwycona tym mleczkiem, w przeciwieństwie do toniku z tej samej serii. Mleczko jest same w sobie bardzo przeciętne, niezbyt wydajne i co najgorsze - szczypie w oczy jak diabli. Ja akurat używam mleczek wyłącznie do zmywania makijażu oczu, więc szczypanie/nieszczypanie to dla mnie kluczowa sprawa.

Jesli nie jest akurat w promocji, to dodam, że jest dość drogie...

łagodne i wydajne

Bardzo dobre, łagodne mleczko. Nie podrażnia, nawet przy zmywaniu maskary. Jest wydajne. Opłaca się kupować w promocji, wraz z tonikiem z tej samej serii

bardzo dobre

swietne, delikatne mleczko. Ja uzywalam w komplecie z tonikiem i kremem.
Swietnie lagodzi podraznienia.
Jest do tego bardzo wydajne i tanie, szczegolnie w promocji:D.
zrobilam sobie od niego przerwe,a le chyba teraz znowu wroce....
polecam, szczegolnie wrazliwcom

dla mnie najlepsze :)

Najlepsze mleczko jakiego dotąd używałam. Jest takie puszyste!! choć mogłoby być troszeczkę gęściejsze. Bardzo delikatne, przyjemne dla skóry. Moja twarz je uwielbia :love:
Bardzo dobrze radzi sobie z makijażem. Mnie nie szczypie w oczy.
Ma śliczny, bardzo delikatny zapach i bardzo ładne opakowanie.
W promocji jest śmiesznie tani.

godny uwagi

mleczko bardzo mi sie spodobało.ma dobrą konsystencję-ani nie za rzadka,ani nie za gesta-w sam raz:)dobrze sie rozprowadza na twarzy,dobrze oczyszcza buzke z brudu i zanieszczyszczen.fajny zapaszek,choc niektorym moze nie pasowac,ale mi nie przeszkadza.w miarę wydajny.było pięc gwiazdek,ale jedna * musze odjąć - szczypał w oczy:(

bez zachwytu

Bardzo przeciętne mleczko, na pewno więcej mnie nie skusi, nawet w promocji ;)Jak dla mnie zdecydowanie zbyt rzadka, wręcz wodnista konsystencja (a więc i wydajność żadna :( )i zbyt intensywny, drażniący zapach. Szczerze mówiąc nie znoszę całego tego rytuału wieczornego demakijażu, dlatego ciągle szukam kosmetyków, które mnie do tego zachęcą i dzięki którym zmywanie makijażu będzie nie tylko skuteczne, ale przede wszystkim przyjemne - niestety to mleczko nie zachęca i nie uprzyjemnia.

świetny

Bardzo delikatne mleczko a raczej śmietanka. Delikatnie można zmyć makijaż nawet oczu nie naciągając przy tym delikatnej skóry wokół oczu. Bardzo dobre zamknięcie, nie wyleje się za dużo. Dla mnie jak na razie najlepsze, ale będę szukać dalej.

Bardzo dobre :)))

Delikatne, aksamitne mleczko, dobrze zmywa makijaż twarzy. Lekko się rozprowadza i pozostawia leciutką warstewkę na twarzy. Do tego ślicznie pachnie. I nadaje się do cery wrażliwej - mnie nie uczulił :)))