Rectoverso, Lollipop Toffee EDP

Rectoverso, Lollipop Toffee EDP

Zapach dla kobiet wylansowany przez Ulrica De Varensa w 2000 roku. Aromat do złudzenia przypominający znany Wizażankom zapach balsamu Dax Cosmetics- Karmel brazujacy, z tym, że w większym natężeniu. Idealnie z nim współgra i podkreśla.
Jeśli ktomuś przypadł do gustu jego zapach, nie pożałuje zakupu tej wody perfumowanej :) Bardzo, bardzo wysoka trwałość produktu, zapach wyczuwalny wyraźnie przez cały dzień. Stężenie 79 %

Rekomendacja
na dzień, wiosna / lato
50 - 100ml
Nuty
owocowe

Wspólnik Karmelu :)

Część informacji , znajduje się już w opisie powyżej. Zdecydowałam się na umieszczenie tej wody w katalogu KWC, ponieważ zauważyłam, że wiele spośród Wizazanek lubi i toleruje zapach karmelu :) Nie jest to natomiast powszechnie spotykana nuta wśród perfum.
Rectoverso Lollipop Toffee- pachnie wybitnie karmelowo- początkowo, tuż po aplikacji, zapach jest skomasowany i silny, wraz z upływem czasu, łagodnieje, zamieniając się w słodki aromat. Czy znacie zapach deseru Smakija- karmel? Aromat balsamu brązującego Dax Cosmetics?
To jest ta nuta, tyle, że w formie wody perfumowanej.
Obecnie korzystam z karmelu brazującego- a Lollipop, idealnie uzupełnia zapach, przedłużając trwałość. Owa trwałość zaś, stanowi poważny atut tego produktu, stwierdzam to z pełną odpowiedzialnością.
Atutem produktu jest także jego cena, nie rujnuje budżetu,a stanowi ciekawą odmianę.

Omawiana seria, składa się jeszcze z kilku propozycji, z których najlepsza moim zdaniem jest niniejsza Toffee, oraz cukierkowa, którą postaram się opisać niebawem :)