Lipostylo Extreme, Rosetto Stick Effetto Bagnato

Lipostylo Extreme, Rosetto Stick Effetto Bagnato

Jak mówi nazwa szminki jest to "Szminka w sztyfcie efekt mokrych ust". Szminka pochodzi z najnowszej, letniej kolekcji Pupy. Posiada ultra błyszczącą strukturę, rozświetlające drobinki, jest bardzo lekka, pozostawia na ustach leciutki i błyszczący film. Dodatkowo je nawiląa i zmiękcza dzięki zawartości witaminy E. Optycznie powiększa usta. Cena 11, 50 euro.

Cena: 11,50 euro

Alternatywa dla blyszcza

Jak już wspomniałam w zgłoszeniu to pomadka z najnowszej, letniej kolekcji Pupci. Podoba mi sie w niej co następuje – jest w wysuwanym, eleganckim sztyfcie, nie za wąskim i nie za szerokim, można precyzyjnie pomalować usta. Nie wysusza, a wrecz przeciwnie – nawilża i odżywia usta, nie osadza sie w zagłebieniach – naklada sie ròwną warstwą, do tego bardzo leciutką i jedwabistą – wogòle nie czuć jej na ustach. No a co najważniejsze – ten efekt mokrych warg! Już sie troche przejadłam blyszczykami, tym, że włosy przyklejają się do ust, za to stosując tę pomadkę – ten problem zniknął. No i te migotliwe drobinki! :love:
Mam odcień numer 07 – to taka ciemna rdza. (Ostatnio kupuje wszystko w kolorach jesionkowych ma się rozumieć.)
Acha, zapomnialam w zgłoszeniu podać pojemność – 1,9 ml.