Eva Sun, Balsam do opalania

Eva Sun, Balsam do opalania

Kosmetyk nowej generacji zapewniający skuteczną ochronę skóry podczas opalania oraz efektowną i zdrową opaleniznę. Dostosowany do potrzeb skóry wzmacnia jej naturalną ochronę, długotrwale nawilża i wygładza. Ma lekką konsystencję, łatwo się rozprowadza i doskonale wchłania. Filtry fototrwałe UVA i UVB chronia skórę przed poparzeniem słonecznym przedłużając bezpieczny czas opalania. Olej ze złotej palmy, silny antyoksydant, neutralizuje wolne rodniki zapobiegając fotostarzeniu. Inteligentna formuła ``switch emulsion`` o zaawansowanej technologii zapewnia ekstrawodoodporność balsamu zachowując jego właściwości ochronne - w trakcie i po kąpieli.

Dostępne 3 wersje faktora ochronnego : SPF 5, SPF 10, SPF 15.

najlepszy!

Ten balsam do opalania jest niezastąpiony! Bardzo łatwo się opalam na mocny brąz,ale często mam spalone ramiona, ten produkt uchronił mnie przed tym. Doskonale chroni przed słońcem (używałam 10 i 15, a byłam miesiąc w Grecji w środku sezonu,więc wiem co mówię), bardzo szybko się wchłania, nie tworzy smug, nie pozostawia tłustej warstwy, stosuję go również w lecie na twarz. Pielęgnuje skórę, pozostawia ją nawilżoną i gładką. Nie zatyka porów, dlatego bez obaw można stosować na twarz, plecy, dekolt. Cena i wydajność rewelacyjna. Miałam inne opakowanie w tubie, które jest wygodne, nic z niego nie cieknie i jest bardzo poręczne. Nigdy się z tym balsamem do opalania nie rozstanę!

Ilość zużytych opakowań: dwa

bardzo dobry

Mam raczej jasna skórę i skłonność do poparzeń słonecznych. Wybrałam spf 15.
W zasadzie ten balsam ma same plusy:
śmiesznie niska cena; bardzo poręczna, nieduża butelka idealna na plażę; lekka konsystencja -świetnie się rozprowadza; delikatny nienarzucający się zapach; w miarę wodoodporny i co najważniejsze NAPRAWDĘ DOBRZE CHRONI PRZED SŁOŃCEM. co najlepiej było widać na przykładzie miejsc nieposmarowanych;)))
Polecam, zwłaszcza że producent polski a cena tak niska że i tak warto kupić przez internet i zapłacić za wysyłkę;)

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: półtora

Piękna opalenizna za dobrą cen

W tym roku czekał mnie wyjazd nad morze śródziemne na dwa tygodnie. Pod wpływem Wizażu zamówiłam w sklepie internetowym polleny ewy 6 balsamów: dwa balsamy z filtrem spf 30 dla dzieci, dwa spf 15 i dwa przyspieszacze opalania także z polleny.
Pierw chciałabym ocenić balsam spf 30 dla dzieci, zakupiłam go, ponieważ filtr 30 jest dla mnie konieczny szczególnie w pierwszych dniach opalania, wzięłam dla dzieci,ponieważ normalnej trzydziestki nie było. Balsam ma zielony kolor jednak po rozsmarowaniu jest niewidoczny, świetny do twarzy, mam cerę ze skłonnością do przetłuszczania w strefie T, ale ten balsam nie powodował jej błyszczenia. Używałam przez cąły pierwszy tydzień i pierwszy raz w życiu nie miałam nawet jednego zaczerwienienia. Balsam trudny do rozprowadzenia dziwna konsystencja , zapach dla mnie nawet przyjemny. Balsam skutecznie chronił moją skórę jednak cały pierwszy tydzień opalanie szło według mnie bardzo wolno. Oczywiście ramiona i plecy oraz uda ładnie się brązowiły, jednak dekolt i łydki pozostawały nieproporcjonalnie jaśniejsze, być może dlatego też że tam najczęściej powtarzałam aplikację kremu. W każdym bądź razie krem wodoodporny, nieścieralny a spf 30 dla dzieci dobrze chronił skórę. Jednak mimo to osobom z wrażliwsza skórą radzę ponawiać aplikację kremu przynajmniej w najbardziej narażonych na poparzenie miejscach (ramiona, plecy, dekolt). W drugim tygodniu zaczęłam używać spf 15 normalnego balsamu. Tutaj bardzo miło zostałam zaskoczona. Biały balsam o przyjemnym zapachu łatwy do rozprowadzenia. Świetnie się wchłaniał i nawilżał skórę. W drugim tygodniu moja skór nabrała brązowego koloru. Piękna opalenizna była dla mnie miły zaskoczeniem. Żadnych poparzeń, skóra nawilżona i ładnie opalona. Jednak tutaj miałam wrażenie, że balsam był mniej odporny na ścieranie i wodę, więc aplikacja częstsza jest konieczna. Jednak dla mnie za tak małą cenę zakup tych kosmetyków był najlepszym wyborem

Używam tego produktu od: przez dwa tygodnie na plaży
Ilość zużytych opakowań: 1,5 spf 30, 2 spf 15

Well 01

porządna ochrona

Zazwyczaj wybieram kremy do opalania z wyższym filtrem - od 20 w górę. Jednak w sklepie Polleny nie było akurat takich, więc wybrałam balsam z faktorem 15. Ku mojemu miłemu zaskoczeniu krem bardzo dobrze chroni. Po zejściu ze słońca nie byłam spieczona na raka, a przy mojej prawie białej skórze jest to norma podczas pierwszych dni opalania.
Balsamik bardzo dobrze się wchłania, nie zostawiając lepkiej lub tłustej warstwy na skórze. Zapach jak dla mnie jest neutralny, konsystencja w porządku. Bardzo dobra cena - zapłaciłam poniżej 10 zł. Myślę, że latem będzie u mnie gościł na stałe.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

wspaniały

balsamik ten kupuje juz kilkakrotnie,ten balsam to idel,jest naprawde skuteczny,bylam nad morzem w zeszlym roku i nic sie nie poparzylam,ladnie sie opalilam,poza tym jest tani,w miare wydajny,teraz jest w promocji w drogeriach Natura,niezdecydowanym polecam,ja uzywam go na zmniane z sunozon rossmanna,tamte balsamy tez sa ok

Używam tego produktu od:bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań:duzo

Tani ideał

Używałam go w zeszłym roku (SPF 10) i mam nadzieję, że w tym roku również go dostanę w jakimś sklepie. Jest idealny! Naprawdę działa. Miałam po nim wspaniałą morską opaleniznę bez schodzenia skóry i czerwoności raka. Świetnie chroni!

Konsystencja jest miła, świetnie się rozsmarowuje, ma zapach delikatny, nienachalny (ile można pachniec tak popularnymi w produktach do opalania słodkim masłem kakaowym czy kokosami!). Mi osobiście zapach przypominał jakieś warzywa, nie wiem marchewkę? :) Mój facet też uzywał i był zadowolony.

Cena niska, szkoda, że dostępność taka licha :(

Używam tego produktu od: całe zeszłoroczne lato
Ilość zużytych opakowań: 2 czy 3 opakowania

Chroni przed słońcem

Balsamik świetnie chroni przed słońcem, co ważne jest również wodoodporny i chroni przed fotostarzeniem się skóry. Poręczne opakowanie sprawie, że łatwi go dozować i zabrać ze sobą np na plażę.

Używam tego produktu od: 1rok

super

bardzo dobry balsam, i do tego tani- jeden z najlepszych w tej kategorii. Ładnie pachnie (nie wiem czy mi sie tylko wydawalo, ale wyczulam w nim nutkę Flower by Kenzo:):)
-nawilza
-chroni
-ładnie pachnie
-szybko sie wchłania
-tani

niestety, coraz rzadziej dostępny ;(

Używam tego produktu od: jakis czas temu (3 lata?) przez wakacje

rzeczywiście KWC

Kupiłam po przeczytaniu recenzji na Wizażu. Chciałabym się czegoś czepić ale nie ma czego..hehe :]
Używam balsamu z SPF 15.
+ bardzo dobrze i szybko sie wchłania na ciele i twarzy też, więc nie zostawia tłustego filmu
+ dobrze się rozprowadza, dobra konsystencja, choć jak słońce pojemniczek przygrzeje to się lejąca robi
+/- pachnie dziwnie, ale na ciele zapach się "gubi" (nie to co np u Kolastyny)
+ nie zostawia białych smug
+ śmeiszna cena 10 zł/150 ml...i bardzo dobrze
+ a co do opalenizny to w miejscach stosowania balsamu wyszła bardzo ładna i bez podrażnień...ale może to też zasługa balsamu po opalaniu

super!

Bardzo dobry produkt.
Niska cena.
Dobrze sie rozsmarowuje, wchlania.
Nie tworzy tlustego filmu na skorze.
Chroni skore- najwazniejsze.
Mialam faktor 10, ktory ochronil moja skore na bardzo grzejacym slonku.
Zadnych oparzen, zaczerwienien.
Polecam!

Używam tego produktu od:2 miesiecy

jestem bardzo zadowolona :)

Nigdy nie lubiłam smarowac się balsamami na plaży, bo czułam, że moja skóra jest tłusta, piasek się do mnie lepił, generalnie nie było to komfortowe. Z tym kosmetykiem jest inaczej, wchłania się rewelacyjnie, nie spływa, nie pozostawia żadnej warstwy a jednocześnie jest skuteczny :) uzywałam faktorów 10 i 5, nie miałam żadnych problemów ze skórą, opaliłam się a nie spaliłam :) Nie wiem jak jest z wodoodpornością, bo nie ryzykuję i smaruję się po każdej kąpieli. Balsam ma delikatną konsystencję, dobrze się rozprowadza i przyjemnie pachnie. Polecam :)
Ilość zużytych opakowań: niecałe 3

polecam :)

Używałam go w zeszłym roku, podczas pobytu nad morzem, pogoda była piekna, słoneczko mocno świeciło, a ja dzięki temu balsamowi nie uległam żadnemu poparzeniu.Używałam z filtrem 10. i pieknie się opaliłam, mimo dość jasnej karnacji.
Balsam dobrze się rozprowadza, pachnie, cena niska.Jedyne jakie mam zastrzeżenie-zawiera benzophenone-3 to ponoć szkodliwa substancja.

Używam tego produktu od:roku