Visions, Sheer Colour Tinted Moistuiser (Nawilżający krem koloryzujący)

Visions, Sheer Colour Tinted Moistuiser (Nawilżający krem koloryzujący)

Nawilżający krem koloryzujący, dzięki któremu można uzyskać efekt naturalnej opalenizny. Spełnia trzy funkcje: nadaje cerze promienny wygląd, delikatnie ją nawilża i zapobiega powstawaniu wyprysków. Zawiera aktywne składniki o działaniu oczyszczającym i antybakteryjnym - wyciąg z rozmarynu i farnesol. Do cery normalnej i mieszanej.

Świetny na lato

Dla mnie to kosmetyk sezonowy. W gorące dni kiedy nie wskazany jest makijaż ten krem jest idealny.
Nadaje ładny, równomierny, opalony, nie nachalny odcień. Łatwo się rozprowadza. Jest lekki, wygląda bardzo naturalnie.

Moim zdaniem świetny w sytuacjach kiedy trzeba ukryć zmęczenie po tygodniu pracy wybierając się ze znajomymi na weekend za miastem, a nie chce się nakładać makijażu;)

W tej chwili nie mam możliwości kupna (bo w katalogach oriflame go nie ma), ale jeśli tylko będę miała okazję na pewno nabędę kolejne opakowanie.

Używam tego produktu od:używałam przez 2 lata

okazjonalnie super

By poprawić kolor skóry dla osób nie używających pudrów ani fluidów SUPER.
Nie używam fluidów, pudrów, ale czasami czuję sie za blada i wtedy go używam, naprawdę super sie wtedy spisuje.
Dla osób z większymi wymaganiami nie polecam.

Używam tego produktu od:2 lat

bardzo słabiutki, wręcz fataln

co to ma być? nie wiem czemu to ma służyc, bo nie daje koloru, nie kryje nic, nawet jako krem sie nie nadaje. no ale cóż, niby niska cena ale po co dawać te pieniądze, żeby nie mieć nic z takiego nieprzydatnego kosmetyku.

Używam tego produktu od:chyba rok
Ilość zużytych opakowań:użyłam 1 raz i odstawiłam w kąt

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Nie polecam

Na początku mi się podobał, ale dość szybko zmieniłam zdanie. Nie wiadomo co to dokładnie jest. Ani nie kryje wyprysków, ani się porządnie nie wchłania. Ma nieprzyjemny zapach i się ściąga. Może po prostu jest nie dla mnie. Może trzeba być trochę opalonym lub mieć ciemnijeszą karnację.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Plusy:
- przystępna cena w promocji
- wydajny
- dobry na lato
- delikatnie "opala"

Minusy:
- zapycha pory
- nic, a nic nie kryje, więc tylko dla idealnej cery
- nie nawilża
- brzydko pachnie
Używam tego produktu od: 2ch lat

Patent na lato

Zawsze wracam do niego w okolicach lata:)
Jak sama nazwa mówi, jest to krem koloryzujący, nie należy od niego wymagać jakiegoś specjalnego krycia więc i tego nie czynię - choć nie ukrywam, bardziej stężony byłoby to cudo:D
Przede wszystkim bardzo dobrze nawilża, choć ma odrobinę za dużo składników nawilżających, przez które skóra szybko zaczyna się świecić (więc nie polecam kłaść pod niego kremu nawilżającego, ewentualnie matujący). Ładnie, delikatnie wyrównuje koloryt i naprawdę daje efekt bardzo subtelnej, naturalnej opalenizny. U mnie bezwarunkowo wymaga przypudrowania, ale nawet pomimo tego nie czuję jakbym cokolwiek miała na twarzy więc jest ok:) Co nie jest zawarte w zgłoszeniu, zawiera też filtry przeciwsłoneczne (chyba SPF 8 jak mnie pamięć nie myli), chociaż bezproblemowo można się z nim delikatnie opalić biegając nawet po mieście :)
Polecam dla bardzo młodych dziewczyn na co dzień (nie odstrasza z odległości kilometra maską, a jakieś działanie wygładzające wykazuje - dobrze wygląda nawet przy cerze trądzikowej, jeśli zastosuje się na niego sypki puder - i skóra też oddycha) albo dla kobiet o ładnej cerze, które latem chcą zrezygnować z podkładu, a dziwnie się czują nie smarując czymś kolorowym skóry przed wyjściem.
UWAGA: kosmetyk świetnie się sprawdza jako bardzo delikatna baza (chociaż baza to za duże słowo) - po prostu przy bardzo wymagającej cerze zamiast dołożyć dodatkową warstwę zwykłego, kryjącego podkładu wystarczy nałożyć na skórę ten krem a potem podkład - mimo tego że brzmi dziwnie to efekt jest wart wypróbowania - skóra wygląda gładziej, subtelniej, jakoś tak delikatniej:) - to zawsze jakas dodatkowa, choć minimalna warstwa pigmentu:). Fajnym patentem jest też używanie pod niego Bazy rozświetlającej Avonu - razem dają bardzo piękny, naturalny, rozświetlający makijaż.

Szkoda ze wycofany :(

Bardzo lubie ten kremik. Nadaje skorze bardzo ladny odcien, stapia sie z cera, delikatnie rozswietla. Bardzo latwo jest go rozprowadzic na twarzy rownomiernie.
Oba odcienie sa fajne - jasniejszy na zime, ciemniejszy na lato :-)

Oczywiscie nie maskuje, ale nie po to on jest (to nie jest podklad). Optycznie wygladza buzie.

Od pewnego czasu niestety nie ma go juz w katalogu oriflame :( Resztki z zapasow konsultantek mozna jeszcze dostac na allegro - polecam!

Odpada

Polecam osobom z cerą bez problemów - bez wyprysków czy przebarwień. Szczególnie jako dobre uzupełnienie kremów brązujących, samoopalaczy czy solarium. Na cerze tłustej kompletnie się nie sprawdził, znikał po 2-3h i pozostawiał cerę błyszczącą. 3 lata temu używałam go regularnie, teraz potrzebuję czegoś dobrze kryjącego z racji popękanych naczynek i blizn po trądziku, więc odpada.

Na lato

Ten kremik troszke koloryzuje, ale naprawde slabiutko, wiec nie kryje przebarwien ani krostek.Poza tym twarz sie dziwnie swieci po nalozeniu, nie mowiac, co sie dzieje po kilku godzinach... Zapach chemiczny, ale dosc przyjemny. Nie wysusza skory, delikatnie nawilza. Taki bubelek.

Raczej krem niż podkład

Jest to po prostu krem nawilżający, który dodatkowo nadaje buzi opalony kolor. Nie mozna go raczej nazwać podkładem, ponieważ wogóle nie maskuje niedoskonałości skóry. Kolor ma łady, naturalny, nie tworzy maski na twarzy. Ma bardzo miły ciasteczkowy zapaszek i konsystencja też w porządku. W sumie może być, gdy się akurat nie ma pod ręką samoopalacza.

Całkiem dobry

Używam go od czasu do czasu , na szybkie wyjścia rano lub gdy akurat nie mam pieniążków na droższy kosmetyk i jestem dość zadowolona. Nadaje buzi ładny wygląd , naturalny , ale nie kryje dość dobrze mankamentów , napewno też nie nadaje się do tłustej cery .Nie tworzy efektu maski .

Po prostu świetny!!!

Uwielbiam ten krem koloryzujący, ale szczerze mówiąc nie zauważyłam go już w ofercie. Firma Oriflame chyba zamieniła ten krem na podkład Visions.
Wracając do temetu, krem jest ogólnie bardzo dobry. Nie pokrywa twarzy nieprzejrzystą "tapetą", lecz tworzy delikatny filmik. Nadaje cerze kolor delikatnej opalenizny. Nie ukrywa wyprysków, jednak z małymi niedoskonałościami (np. moimi popękanymi naczynkami na policzkach i rozszerzonymi porami) radzi sobie doskonale.
Posiada właściwośni antybakteryjne, a już szczególnie można zauważyć jego właściwości nawilżające. Po zastosowaniu moja twarz jest delikatna, gładziutka i mięciutka.
Krem ten nie spływa z twarzy, jest doskonały na lato. Oprócz tego ślicznie pachnie.
Cena regularna produktu wynosi 14.9 natomiast można go też kupić w promocji o wiele taniej.Krem dostępny jest w dwóch kolorach:Natural Rose i Golden Beige.
W zasadzie nie potrafię znaleźć minusów dla tego produktu.