Avon, Active, Body Spray (Dezodorant w spray-u)

Avon, Active, Body Spray (Dezodorant w spray-u)

24-godzina ochrona przed poceniem, nie pozostawia białych śladów, właściwości pielęgnacyjne, delikatny zapach.

Obecnie dostępne wersje:
- Pure,
- Breath,
- Fresh.

Paskudztwo :/

Posiadam zieloną wersję ( Fresh). Kompletnie nie chroni przed potem, nawet nie maskuje zapachu potu. Zapach strasznie chemiczny, duszący i krótkotrwały. Gdy się go rozpyli powstaje ogromna chmura duszącego dymu. Dezodorant jest mało wydajny. Na plus mogę dać ciekawe opakowanie bez nakrętki i to,że nie pozostawia białych śladów na ubraniach oraz niską cenę w promocji ( zapłaciłam 9,90 za aż 250 ml)

Dla mnie bardzo dobry.

Używam zapachu Breathe (niebieski). Bradzo ładny świerzy zapach. Szybko się wchłania. Nie zauważyłam żeby brudził urbania chyba że ktoś bezpośrednio na nie psika. Faktem było że sprey się popsuł i wyciekał ale to byo skutkiem trzymania w walizce na wakacja i częstego przewracania opakowania. teraz nowe opakowanie stoi na półce (tam gdzie jego miejsce) i nie ma żadnych problemów.
Bardzo dobrze chroni przed uporczywym zapachem potu.
Jak dla mnie - idealny.

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4

raczej nigdy więcej....

kupiłam ten dezodorant bo był akurat w promocji i tak sobie pomyslałam co mi szkodzi...
1. zapach - do znudzenia przypomina zapach morskiej serii Senses..
2. opakowanie mogloby być, gdyby nie fakt, ze atomizer popsuł się pod dwóch użyciach, a butelka stała się od tego jakaś oślizgła, jakby płyn wyciekał
3. plami ubrania..
podsumowując szkoda pieniędzy..

Ilość zużytych opakowań:1/5 i do kosza

wstretny

Nigdy wiecej dezodorantow z tej serii, bo takiego bubla dawno nie mialam.
Uzywalam wersji zielonej, ktora miala pachniec swiezoscia. W rzeczywistosci zapach okazal sie duszacy i paskudny. Dezodorant podraznial, bardzo dlugo sie wchlanial i zostawial biale slady na ubraniach.
Szkoda kasy!

Ilość zużytych opakowań:jedno napoczete

... świństwo ...

Kupiłam sobie zapach Fresh.
Po pierwsze, mało ma wspólnego ze świeżością, mdli mnie kiedy tylko nim prysnę pod pachę, jest taki dusząco-muląco-śmierdzący ;p ...

Trwałość pten pozostawia wiele do życzenia, ponadto poce się po nim potwornie.

Nie dość tego, mam uszkodzony atomizer i pskia kiedy mu się zachce :P Generalnie wcale go nie używam, bo mi się gorzej robi kiedy na niego patrzę.

Używam tego produktu od: rok?
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

nic szczegolnego

za te pieniadze mozna kupic lepszy dezodorant. zapachy nijakie. moze lepiej zeby byly bezzapachowe? ponoc ma nie brudzic ubran a brudzi bardziej niz nivea. Szczerze mowiac bez zachwytow

Może być

Miałam zapach Breathe. Na początku wszystko było super, póki nie zaczął mi strasznie brudzić czarnych bluzek... Powróciłam do Rexony i wszystko jest teraz ok:)

Używam tego produktu od: ok 2-3 tygodnie

dla mnie bomba !!

Wprawdzie sie osypuje ale juz watpie że znajdę jakiś co sie nie osypuje... wiec deo z avonu jest świetny, nie ma potu a zapach przyjemny :) opakowanie fajne i nie ma nakretki -po prostu sie przeręca na otworek- jeden powazny feller to niektore opakowania nie byly zbyt szczelne i zawartosc wyplywala :( ale to tylko były 2 opakowania reszta bez zarzutu.

Używam tego produktu od:paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: z 10

zadowolona

Jak dla mnie bardzo dobry. Aż się zdziwiłam. Antyperspiranty typu reksona czy nivea zwykle koło południa przestawały działać i często wieczorem miałam problem z zapachem potu. I bardzo mile mnia zaskoczył dezodorant avonu gdy wieczorem nadal czułam się świeżo.

dym

Jakoś nigdy nie lubiłam i nie używałam antyperspirantów w sprayu a ten oto produkt przypomniał mi (i to z nawiązką) czemu...Otóż potwornie duszący chemiczny dym przy aplikacjii który doprowadza mnie do duchoty.Cała łazienka śmierdzi chemią a nie kwiatkami.Musze uciekać i wywietrzyć pomieszczenie żeby wogóle przezyć.A tak na marginesie to mam przy tym całkowicie mokra pachę spowitą jakąś białą mazią która brudzi wszystko co tylko dotknie a przy tym zasycha długo i zostawia ślady na ubraniach.Nie wiem jak ze skutecznością-chyba jakoś tam chroni ale nie zwracałam uwagi.Gdy sobie wyobraźiłam takie psikanie się dezodorantem codziennie po prysznicu to postanowiłam oddać koleżance.....I wracam do kulek.
Odradzam chyba że lubicie dymić sprayami w kiblu.

Plus za zapach

To ma być antyperspirant ?? Jest okropny, cały czas jestem mokra pod pachami a jeżeli uda mi się sterczeć po aplikacji z rękami uniesionymi do góry, to owszem wyschnie, ale po założeniu jakiejkolwiek bluzki znów mam mokro :( Jedyne co chwalę to zapach, bardzo delikatny i świeży - tak powinny pachnieć antyperspiranty. Ale nie to jest jego zadaniem, a swojego niestety nie spełnia zupełnie. Totalna porażka.

swietny:)

Zdziwiłam sie ze avon sie polepszył.Dezodorant swietnie chroni przed potem i brzydkim zapachem nawet 2 dni!Ładnie pachnie i tylko troszeczke pozostawia białe slady na ubraniu ale bez problemu daja sie one ztrzepac:)goraco polecam jestem zadowolona