Żel z brokatem do ciała i włosów Carnaval, Progres Cosmetics

Żel z brokatem do ciała i włosów Carnaval, Progres Cosmetics

Żel przeznaczony do dekoracji ciała i włosów. Dosyć dobrze się trzyma na skórze. Nie pozostawia plam na ubraniu, chociaż dosyć szybko sie osypuje i wysycha. Duża tubka. Nie jest ani za rzadki, ani za gęsty. Kolor brokatu: perłowo-szafirowy.

Cena: ok. 4,5 zł / 40 g

Może być

Mam takie złoty - w sumie to jak się go nałoży to jest bardzo dobrze widoczny ale jest go niedużo - tak jak miało być (w moim przypadku).
Na włosy nie próbowałam ale pewnie nieźle by wyszło.
Fajny na karnawał, dyskoteki itp.
Uważam, że mogę go polecić innym

Ilość zużytych opakowań: W ciągu 1

nic specjalnego

Kupiłam go bo potrzebowałam czegoś na studniówke. W opakowaniu wydaje sie ze jest w srodku duzo tego brokatu, ale tak na prawde to jest jest według mnie mało. dla niektorych moze to byc plus gdyz łatwo mozna osiagnac delikatny efekt. daje mu 4 gwiazdki i polecam :-)

Normalny brokat

A ja kupiłam go aż za 6 złoty 10 groszy :O hehe :)
Normalny brokat, posiadam srebrny.
Na skórze dobrze się trzyma, nie jest klejący a raczej taki bardziej wodnisty .
Jest przeznaczony nie tylko do ciala ale i do włosów . Ja niestety nie probowałam go na włosach.
Nadaje sie na dyskoteke ale ja juz go nie kupie, ponieważ nie mam potrzeby smarowania się brokatem.

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań: jedno nie pełne

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

ok

Ja mam kolor złoty - jest w porządku, dobrze trzyma się na skórze i wygląda ładnie, ale bez żadnych rewelacji. Do włosów nie polecam, bo wyglądają, jakby były przetluszczone. Wydajny.

może być

Niedrogi, kupiłam gdzieś za 5 zł, 2 lata temu :]. Nadal ładnie pachnie i ma odpowiednią konsystencję. Ogólnie jest to dobry brokat, jednak do długich włosów nie polecam, bo za bardzo klei. Ma ładne brokatowe drobinki, o ile wiem, sa różne wersje brokatu. Duża tubka.Czasami stosuje na powieki-nie podrażnia oczu.Ogólnie,może być.