Formuła Norweska, Anti-Ageing Handcreme SPF 15 (Krem przeciw starzeniu się skóry) (stara wersja)

Krem bardzo szybko się wchłania i sprawia, że ręce stają się jedwabiście miękkie, gładkie i wyglądają młodziej.
* Formuła norweska nawilża, regeneruje i chroni.
* Aktywna Soja zapobiega powstawaniu i pomaga zmniejszyć plamy pigmentacyjne i przebarwienia.
* Filtr SPF 15 chroni przed szkodliwym działaniem promieniowania UV.

Super

Krem wygładza i rozjaśnia skórę. Zgodnie z obietnicą wyraźnie odmładza dłonie. Ma tylko trochę dziwny zapach.
1 opakowanie służyło na długo, był wydajny.

Używam tego produktu od: przez 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 50ml

Ujdzie..

Krem nie zachwycił, jak klasyczna wersja, ale krzywdy nie zrobił.
Ładnie się wchłania, nawilża średnio. Ale ten filtr to niezły wabik. Nie zauważyłam rozjaśnienia dłoni, ale ja przebarwień jeszcze nie mam.
Myślę, że kupię jeszcze opakowanie, ponieważ jest małe i wygodne do torebki.

Używam tego produktu od: 4 msc
Ilość zużytych opakowań: Jedno w trakcie

super krem

Krem podbieram mężowi :)
Jest najlepszy jaki używałam. Doskonale pielęgnuje skórę dłoni, lekko rozjaśnia. Radzi sobie nawet z bardzo przesuszonymi dłońmi mojego męża.
Dłonie po nim wyglądają na zadbane i dobrze wypielęgnowane.
Wchłania się dość szybko, chociaż nie błyskawicznie. No ale od tak odżywczego krem nie oczekuję tego.
Jest tak dobry, że zakupiłam już kolejne opakowanie dla babci :)
Polecam !

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

Smród filtrów

Nowsza wersja tego kremu ma już filtr 25. Krem ładnie nawilża, pielęgnuje, jest dość lekki i szybko się wchłania. Ale zapach... Nie zapach, tylko bijący po nozdrzach odór filtrów. Nie do wytrzymania! Po powąchaniu kremu w tubce nie czuć go, dopiero po rozsmarowaniu na skórze.
Krem przekazałam dalej po 3 użyciach, może ktoś wytrzyma ten smrodek.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Braciszek skoncentrowanego kremu

Fajna rzecz jeśli sie ma zniszczone dlonie odbarwione od slonca, i potrzebuje się czegos co odnowi je biologicznie. Krem stosowalam po pelingu jako maskę na noc pod rekawiczki, sprawdza sie swietnie, rankiem budzac sie z gladkimi miekkimi dlonmi z blyszczaca skora na nich czulam sie komfortowo. Wiedzac co dlonie przeszly i jak krem odmienil je.
Kupilam z przypadku poniewaz nie bylo skoncentrowanego kremu ktory jest faworyrtem
Piekny zapach, plus za filtry przeciwsloneczne i mila silikonowa otoczke na dloniach.
Jest wydajny rowniez. Polcam dla spierzchnietych suchych dloni..

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 9 po 75 ml

Świetny

Strasznie lubie ten krem. Najczęściej nakladam go tylko na noc i muszę stwierdzić, że nawet stosowany raz dziennie, doskonale wygładza, wyrównuje koloryt skóry i swietnie radzi sobie ze skorkami wokół paznokci. Nawilża i odżywia na długo, budzę sie z komfortowym uczuci wypielegnowanych dłoni, które trwa dłużej niż tylko kilka godzin. Dobry wybór dla leniwcow takich jak ja, którzy często zapominają, o nakremowaniu rąk w ciągu dnia.

Ilość zużytych opakowań: 3 pełne

średni

Krem kupiłam głównie ze względu na wysoki filtr ( swoją drogą nie wiem czemu na rynku jest tak mało kremów do rąk z wysokim filtrem, przecież dłoni się dość szybko starzeją) i ten filtr jest jego jedyną zaletą, nawilża słabo, nie regeneruje w ogóle spierzchniętych dłoni. Nie wiem czy jeszcze kupie, ponieważ to zależy, czy pojawi się na ryku jakiś lepszy z filtrem chociaż na tym poziomie. Co do przebarwień, nie wiem czy na nie działa bo po prostu jeszcze przebarwień nie mam.

Używam tego produktu od: 3 tyg.

db do suchej/normalnej skory

krem dobrze nawilza, ale nie koi i nie lagodzi podraznien. do bardzo suchej, zniszczonej skory raczje sie nie nadaje. natomiast do skory normalnej i suchej jak najbardziej. bardzo szybko sie wchlania, wiec moz na od razu pzrejsc do wykonywania codziennych czynnosci domowych czy innych. nie wiem czy likwiduje plamy pigmentacyjne, bo takowych nie posiadam, a nowe mi szybko raczje nei wyjda, bo jestem jeszcze pzred 30 rokiem zycia. swietnie nadaje sie do torebki, w pracy czy szkole, jest maly, poreczny, no i to szybkie wchlanianie sie. malo wydajny, uzywam od miesiaca i juz nie mam.

Używam tego produktu od:miesiac

taki sobie...

Kolejny kosmetyk pielęgnacyjny, który jest dobry, ale jakoś nie przekonuje mnie do siebie, a tym bardziej nie uzależnia. Świetna opcja przy braku kasy, bo jest taniutki a jednocześnie poradzi sobie z przesuszoną czy zniszczoną skórą dłoni. Ma filtry, co nie jest normą w kosmetykach tzw popularnych. Nie lubię jego zapachu, ale na szczęście błyskawicznie się ulatnia. Dobrze się wchłania, pozstawia troszkę lepki film. Chroni i regeneruje skórę, ale jakoś to nie to...

Używam tego produktu od: czasami kupię
Ilość zużytych opakowań: z 4

Sredniak

Krem jest dosc wydajny, zapach troche wyczuwalny, ale zupelnie neutralny. Troche zmiekcza i wygladza skore dloni, ale slabo nawilza, do tego pozostawia na dlugo nieprzyjemna, lepka warstwe, moim zdaniem na zime jest stanowczo za slaby. Nie chroni, ale na pewno ma jakies dzialanie przeciwstarzeniowe i za to plus. Jednak szukam czegos bardziej nawilzajacego, ochronnego.

Używam tego produktu od: 6 miesecy

W sumie ok

Nie jest taki zły, fakt, że jest bardzo gęsty!!!! Trzeba chwilę poczekac az sie wchłonie, ale dłonie sa mięciutkie, gładkie- generalnie jest dobry!!! Duży plus sa SPF15 !!!!

Używam tego produktu od:miesiaca

oczekiwałam czegoś więcej

No jak na krem za 15 zł nie spisał się wcale . Już nie raz miałam kremy o połowę tańsze i skuteczniejsze. Nie wiem czym się tu zachwycać bo na mnie nie działa wcale a najgorsze jest to że nie przynosi ulgi moim suchym dłoniom.
Trzeba przyznać że szybko się wchłania i to jest jedyna jego zaleta bo ani nie nawilża ani nie utrzymuje dobrej kondycji rąk i po 5 minutach od aplikacji ręce mam jak przed smarowaniem. Koszmar nie polecam. skusiłam się bo Panie w dwóch sklepach pod rząd go chwaliły ale chyba same go nigdy nie używały.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jedno dokończę bo mi żal wydanych w błoto pieniędzy