Hyposensine, Immediate Bio-Soothing Mask [Masque Bio-Apaisant Immédiat] Błyskawiczna maska Bio-łagodząca

Opracowana na bazie niezwykle łagodnych i naturalnych składników błyskawicznie łagodzi oznaki podrażnienia wrażliwych lub skłonnych do podrażnień rodzajów skóry. Ma natychmiastowe działanie rozjaśniające, łagodzące i kojące. Przeznaczona do skór cienkich, wrażliwych, z rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi. Kuracja SOS dla skóry delikatnej i skłonnej do podrażnień.

• kwiat lipy

wzorowa :)

Bardzo lubię kosmetyki Thalgo, nie wszystkie...ale tę maseczkę mogę polecić z ręką na sercu. Kosmetyczka nałożyła mi ją kiedyś po zabiegu kwasem migdałowym. Postanowiłam zakupić i nie załuję wydanych pieniędzy. Ma kremową konsystencję, ładny zapach i co najważniejsze robi dobrze mojej buzi :) używam jej obecnie po zabiegu kw. migdałowym, że się powtórzę. Uspokaja skórę, nawilża, regeneruje, wyrównuje koloryt, nie zapycha, świetnie się wchłania, pozostawia gładziutką buźkę. Radzi sobie idealnie z podrażnieniami po zabiegu kwasem, a mam arcywrażliwą, mieszaną skórę! Zbawienie moje :)
Jest wydajna, nie nakładam jej do oporu, tzn. nie tworze typowej maski, ale cieniutką warstwę, a w mocniej podrażnionych miejscach po prostu dokładam.

Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1szego

Idealna i niezbędna

Ta maseczka jest idealna, wszelkie zaczerwienienia w postaci naczynek czy reakcji uczuleniowych schodzą jak ręką odjął i buzia zostaje bladziutka. Jedyny minus to cena, niestety nie na każdą kieszeń :(

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:2 saszetki

sympatycznie

Maseczka 100% skuteczna w działaniu. Bardzo pomaga mi, jeśli coś sobie nabroję (np. mocno ziarnisty piling) lub w nagłych napadach alergii, która objawia się pieczeniem, swędzeniem, zaczerwienieniem itp., bleee... Same wiecie. Szału można dostać! Ta maseczka bardzo dobrze sobie z tym wszystkim radzi. Tym razem nazwa nie kłamie:), na prawdę koi skórę. I regenruje. Ma przyjemny zapach i konsystencję. Jednakże jest w niej jedna rzecz, która mi się nie podoba (tak byłoby 5*). Zawsze kiedy nałożę maseczkę i rozprowadzę ją na twarzy czekam aż trochę wchłonie. A potem masuję (jeśli konsystencja pozwala) w celu przeniesienia miejsc z nadwyżką do tych z deficytem. [ale to brzmi :D] I tu robi się taki psikus w postaci grudek :/ nie przeszkadza to ani w masowaniu, a tym bardzoej w działaniu, ale takie te grudki są jakieś niewydarzone... ;)