Lakier do paznokci mini

Lakier do paznokci mini

Szybkoschnący, dosyć trwały lakier do paznokci. Szeroka gama kolorystyczna, praktyczne, małe opakowanie. Hipoalergiczny.

Cena: ok. 5 zł / 8 ml

Rewelacja :)

+ długotrwały efekt (około dwoch tygodni)
+ nie odpryskuje (co jest wielka wada innych firm)
+ wystarczy jedna warstwa dla pelnego efektu (dzieki czemu wystarcza na dluzejj)
+ nie zasycha w buteleczce
+ wydajny

Nie mam żadnych zastrzezen co do tego produktu. Polecam:)

Używam tego produktu od: 2014 styczeń
Ilość zużytych opakowań: 1 mini

tak

Fajny, mala pojemnosc - super!
Cena - rewelacja, kolorow mnostwo. I jak to czlowiek kupi i nawet na drugi dzien odpryskuje, to nie ma dysonasu poznawczego, ze zaplacil fortune i tak schodzi:-)
Mam kolor 349, aby byl intensywny trzeba by choc z 3 warstwy, ale nawet wtedy wlasny kolor plytki przebija, ale i tak uwazam, ze za te cene i pojemnosc, mozna sie pobawic roznymi kolorami i sprobowac, ktory lepszy:-)

Używam tego produktu od:2lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

idealny dla mnie

małe opakowanie to cudeńko, bo za nic nie byłabym w stanie zużyc dużego - maluję paznokcie sporadycznie. piękne, żywe kolorki, niska cena, w miarę szybko schną, jedyny minus (akurat dla mnie bez znaczenia) - szybko odpryskują. poza tym perfect:)

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:5?

Well 01

fajny i tani

w sklepie koło mnie kosztuje 3,40 a była promocja -50% to kupiłam kilka za tak śmieszną cenę;)

bardoz ciekawe kolory, czerwień opalizujaca an złoto, szaro-granatowo-grafitowy z połyskiem, przepiekny fiolet...
ładnie się rozprowadzaja, bez smug, trwałośc ok. 3 dni (mam dośc ciemne więc widać najmniejszą skazę i zmywam od razu). nie zdązą sie znudzić ani zaschnąc, fajne np na wyjazd, takie maluśkie;)

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: kilka naraz w toku

fajny, ale nietrwały

powiem tak, dostałam ten lakier w dodatku do jakiejś gazety , jakiś czas temu, sama pewnie bym go nie kupiła, ale do rzeczy
mój kolor to róz bardzo łądny, co ważne tak jak wyglada w opakowaniu tak tez wyglada na moich paznkociach po 2 warstwach malowania
pedzelek i gestośc jak dla mnie ok, ładnie się nim maluje
wada tego lakieru jest trwałośc, dość szybko schodzi z paznokci, ale dużą zaletą równiez cena, która jest niska
uwazam że jest nawet dobry lakier za mała kaskę
jesli ktoś ma ochote mysle że może spróbować

Używam tego produktu od:3 lata temu

jeden z lepszych!

Mam obecnie lakier z serii Classic Colours(ale ze strony producenta wynika,że to ten sam produkt) o numerze 353-złoty perłowy.
Poprzednio był róż opalizujący na fiolet ;)

Oba lakiery mają podobne cechy:
łatwo się rozprowadzają na płytce paznokcia
nie tworzą smug
dość szybko wysychają(optymalnie-można ewentualnie zdąrzyć poprawić)
nadają kolor po 1 warstwie,ale ja lubię mocniejszy efekt i nakładam 2
pięknie trzyma się na moich paznokciach prawie tydzień :D
wydajne
wygodny pędzelek,który sięga dna i można lakier zużyć do końca(co już mi się z jednym z nich udało ;) )
nie śmierdzą-producent zapewnia,że brak jest w nich toluenu(brak składu na opakowaniu)
ogromny wybór kolorów-nie tylko Inglot może się tym poszczycić
małe opakowanie-nie zdąrzy się nam znudzić ani zaschnąć w opakowaniu(4,5 ml)
cena przystępna

Polecam!

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

Na krótko idealny

Potrzebowałam ładnego odcienia zieleni na imprezę, no i po długich poszukiwaniach trafiłam na Eveline i kolor 239. Oto moje wrażenia:
+ bardzo dobrze się rozprowadza
+ nie pozostawia smug
+ błyskawicznie schnie
- dwa dni po pomalowaniu na brzegach kliku paznokci juz go brakuje.

Pojemność, gama kolorów i cena (zapłaciłam 2,90) dla mnie idealne.
A wg mojej subiektywnej oceny na paznokciach prezentuje się ślicznie, używam go nawet na co dzień:).

bardzo dobry

Świetny lakier za niską cenę. Doskonale się rozprowadza, schnie błyskawicznie, długo się utrzymuje, nie odpryskuje, posiada bardzo wygodny pędzelek. Znalazłam tylko taki mały minusik - troszkę niszczy paznokcie, ale tak ma chyba każdy lakier stosowany zbyt często ;) Polecam nawet mało wprawnym manicure -rzystkom.

Używam tego produktu od roku

za tą cenę może być :)

Plusy:
- niska cena
- szeroka gama kolorów (żywych, takich jakie lubię :))
- przyjemnie się rozprowadza
- w butelce nie zasycha tak szybko
- poręczne, małe opakowanie

Minusy:
- szybko odpryskuje (ale bez przesady;))
- słabo kryje

Używam tego produktu od: nie wiem

KWC

kupuje te lakiery od bardzo dawna
gama kolorow jest ogromna kazdy znajdzie ciekawy kolor dla siebie
jeden lakier kosztuje okolo 2-3 zlotych
zawsze jak ide na zakupy to wracam z nowym lakierem,ale stare nie wysychaja szybko wiec sie oplaca kupowac
pedzelek jest dobry,latwo sie rozprowadza
cena piekna:)

polecam

Używam tego produktu od:baaaardzo dawna
Ilość zużytych opakowań:nie zlicze

Jest w porządku

Ten lakier dostałam "w prezencie" od gazety ;). Spodobał mi się kolor - takie fajne kakao, więc spróbowałam.
Plusy:
- świetnie się nakłada - konsystencja raczej wodnista, więc łatwo go równomiernie rozsmarować po całym paznokciu
- mała buteleczka która pozwala nam na nakupowanie wileu kolorów i mamy pewność, że nam nie zaschnie ani się nie przeterminuje :D
- fajny pędzeleczek - malutki i precyzyjny
Minusy:
- po dłuższym czasie kolorki mogą się "oddzielać" w opakowaniu, co potem rzutuje niekorzystnie na efet na paznokciu :D
- odpryskuje bardzo szybko, nawet po 1 -2 dniach, co jest niewybaczalne!

Nie pamiętam, czy szybko zasycha, bo dawno się nim nie malowałam.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:pół (widocznie rzadko używałam :D)

W porządku

Za tą cenę - ok. Po dwóch dniach odprysnął mi na jednym paznokciu, na kilku leciutko się starł na końcach. Szybko schnie, bardzo fajnie, równomiernie się rozprowadza. Podoba mi się na tyle, że prawdopodobnie to nie jest pierwsze i ostatnie opakowanie w mojej kosmetyczce.

Kupiłam wersję 3D Prism - nie dość, że kolor fantastycznie się mieni (od złota po landrynkowy róż) to jeszcze naprawdę długo się trzyma na paznokciach. Dodaję gwiazdkę :)

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego