Ziaja, Kuracja wygładzająca z olejkiem amarantusowym, Welwetowe serum nabłyszczające

Do włosów normalnych, cienkich, delikatnych i suchych.
-Rozświetla i nadaje włosom zdrowy połysk.
-Doskonale wygładza włosy .
-Ułatwia rozczesywanie na mokro i na sucho.
-Chroni i nawilża przesuszone końcówki.

Świetne

Serum znajduje się w małej, plastikowej buteleczce z pompką.
Posiada bardzo przyjemny, słodki zapach orientu z nutą olejku arganowego. Dla mnie jest przepiękny. Sprawia, że używanie tego serum jest przyjemnością.
Serum jest bezbarwne i oleiste. Konsystencją przypomina trochę rozwodniony żel.
Wygodnie się go aplikuje. Ja rozcieram dwie, trzy krople w dłoniach i rozprowadzam na całych włosach.
Serum wpływa genialnie na suche i puszące się włosy, które po jego zastosowaniu wreszcie stają się zdyscyplinowane, miękkie i wygładzone. Serum ładnie podkreśla loki, sprawia, że włosy lepiej się układają i pięknie błyszczą. Przy tym absolutnie nie są obciążone, ani oklapnięte.
Ogólnie świetne serum. Polecam.

wygładza :))

ogólnie bardzo lubię kosmetyki tej firmy ale do tego serum byłam nastawiona troszkę sceptycznie - bardzo dbam o swoje włosy i bałam się, że nie osiągnę takich efektów, jak gwarantuje producent. Jest jednak zupełnie na odwrót - moje rozjaśniane miliony razy włosy odżyły, są ładnie wygładzone i ładnie błyszczą :)

Fajne

Jakiś czas temu dostałam zestaw kosmetyków Ziaja z serii kuracja kaszmirowa, w którym między innymi, znalazłam to serum.

Serum zamknięte jest w małej, plastikowej butelce z pompką. Jest bezbarwne i charakteryzuje się przyjemnym zapachem. Jego konsystencja jest gęsta, żelowa. Jeśli dobrze rozetrzemy go w dłoniach to łatwo i równomiernie rozkłada się na włosach.

Serum na początku wydaje się na włosach tłuste i ciężkie, ale jeśli damy mu chwilę na wchłonięcie efekt będzie bardzo fajny.
Ja nakładam go na włosy od połowy i zauważyłam, że oprócz ładnego nabłyszczenia serum sprawia, że włosy są miękkie, gładkie i ładnie się układają. Ponieważ mam włosy falowane w kierunku kręconych, często rezygnuje z grzebienia tylko właśnie nakładam jakiś olejek na dłonie i przeczesuje fryzurę palcami. To serum od Ziaji nie obciąża moich włosów, a dodatkowo ładnie podkreśla naturalne fale.
Jest to mój ulubiony produkt z tej serii i chętnie do niego wrócę.

Serum do włosów Ziaja

Kupiłam ten produkt z myślą o stosowaniu go przed prostowaniem włosów, i takie jego przeznaczenie w zupełności mi wystarcza i odpowiada.
Produkt jest w opakowaniu w postaci buteleczki z dozownikiem.
Serum jest stworzone na bazie olejków, więc nic dziwnego że jego konsystencja jest po prostu oleista- trzeba bardzo uważać np na ubrania i po aplikacji dokladnie umyć ręce.
Z samego działania serum jestem zadowolona, włosy, mimo prostowania, są gladkie w dotyku, nie puszą się, są odżywione.
Nie jestem w stanie stwierdzić jego działania dlugofalowego ze względu na to, że używam również maseczek i innych produktów do włosów, ale myślę że serum przyczynia się do braku u mnie zniszczonych końcówek, co kiedyś było moim dużym problemem :)
Oprocz tego wszystkiego, serum nieziemsko pachnie :)

cudo!

Serum na prawdę działa cuda. Na średniej długości włosy spokojnie wystarczają dwie pompki - włosy są nawilżone i wygładzone. Różnicę widziałam już po pierwszym zastosowaniu. Mega wydajny produkt, a do tego pachnie obłędnie!

I tak i nie

Zachęcona pozytywnymi recenzjami zakupiłam to serum, jak tylko wpadło w moje szpony i ,niestety, rozczarowałam się bardzo.
Mam cienkie, mocno klapnięte i zmęczone po ciągłym farbowaniu kudły i liczyłam na ratunek. I o ile to serum faktycznie ładnie nabłyszcza włosy, tyle zamiast objętości i nawilżenia, dostałam efekt suchej szopy na głowie.
Jestem na nie. :(

Dobre po rozjaśnianiu

Mam dość cienkie włosy które są dodatkowo rozjaśniane więc moje włosy a szczególnie końcówki są przesuszone i muszę używać sporo "nawilżaczy". Serum mi się bardzo sprawdziło bo nie zrobiło tłustych końcówek (jak np. jedwab do włosów), wystarcza na długo i nie jest drogie. Poza tym nie daje efektu przyklepanych włosów, wręcz je podnosi więc zdecydowanie mogę polecić

Bardzo lubię

Uwielbiam ten produkt z jednej bardzo ważnej zalety: powoduje, że moje włosy są o dużej objętości i przede wszystkim nie elektryzują się! Często przy używaniu tego typu produktów moje włosy były naelektryzowane i strasznie niesforne. Kuracja wygładzająca od Ziaja do świetny produkt na zwiększenie objętości!

Mogę polecić z czystym sumieniem

Mam włosy farbowane (rozjaśniane) z tendencją do przetłuszczania. Często jak używam jakiegoś serum to po prostu moje włosy wyglądają jakbym nie myła ich z 5 dni a dopiero co zostały wysuszone. To serum z Ziajki sprawdza się bardzo fajnie. Nie obciąża włosów i nie robi efektu tłustych włosów. Przed wysuszeniem włosów nakładam go na końce i wtedy przystępuje do suszenia.

Bardzo lubię kosmetyki ziaji ( poza kremami do twarzy), głównie na skuteczność i atrakcyjną cenę. Tutaj też się nie zawiodłam ponieważ po tej kuracji faktycznie moje włosy są widocznie bardziej nawilżone

Serum do włosów

Bardzo lubie ten produkt, bo spełnia swoją funkcje, czyli ujażmia moje niesforne włosy, dodatkowo nadaje im ładny zapach no i jest stosunkowo nie drogi. Dodatkowo co wazne produkt nie ptzetłuszcza włosów. Po długotrwałym stosowaniu zauwazyłam róznice na końcówkach - sa mniej rozdwojone niz wczesniej

w końcu!

W końcu znalazłam serum, które nawilża, wygładza i dyscyplinuje włosy <3 Jenak ja widzę dwa największe plusy tego serum, których nie ma żadne inne:

1. Włosy są niesamowicie lekkie- te z Was, które tak jak ja zmagają się z ciężkimi włosami pokochają te serum- stąd wrażenie jakby włosów było o wiele wiele więcej

2. Nie skleja! Włosy są idealnie wygładzone, lśniące a przy tym sypkie <3