Ziaja, Kuracja wygładzająca z olejkiem armantusowym, Welwetowe serum nabłyszczające 'Aktywne nawilżanie włosów zwiększenie objętości'

Do włosów normalnych, cienkich, delikatnych i suchych.
-Rozświetla i nadaje włosom zdrowy połysk.

-Doskonale wygładza włosy .

-Ułatwia rozczesywanie na mokro i na sucho.

-Chroni i nawilża przesuszone końcówki.

Dobre po rozjaśnianiu

Mam dość cienkie włosy które są dodatkowo rozjaśniane więc moje włosy a szczególnie końcówki są przesuszone i muszę używać sporo "nawilżaczy". Serum mi się bardzo sprawdziło bo nie zrobiło tłustych końcówek (jak np. jedwab do włosów), wystarcza na długo i nie jest drogie. Poza tym nie daje efektu przyklepanych włosów, wręcz je podnosi więc zdecydowanie mogę polecić

Bardzo lubię

Uwielbiam ten produkt z jednej bardzo ważnej zalety: powoduje, że moje włosy są o dużej objętości i przede wszystkim nie elektryzują się! Często przy używaniu tego typu produktów moje włosy były naelektryzowane i strasznie niesforne. Kuracja wygładzająca od Ziaja do świetny produkt na zwiększenie objętości!

Mogę polecić z czystym sumieniem

Mam włosy farbowane (rozjaśniane) z tendencją do przetłuszczania. Często jak używam jakiegoś serum to po prostu moje włosy wyglądają jakbym nie myła ich z 5 dni a dopiero co zostały wysuszone. To serum z Ziajki sprawdza się bardzo fajnie. Nie obciąża włosów i nie robi efektu tłustych włosów. Przed wysuszeniem włosów nakładam go na końce i wtedy przystępuje do suszenia.

Bardzo lubię kosmetyki ziaji ( poza kremami do twarzy), głównie na skuteczność i atrakcyjną cenę. Tutaj też się nie zawiodłam ponieważ po tej kuracji faktycznie moje włosy są widocznie bardziej nawilżone

Serum do włosów

Bardzo lubie ten produkt, bo spełnia swoją funkcje, czyli ujażmia moje niesforne włosy, dodatkowo nadaje im ładny zapach no i jest stosunkowo nie drogi. Dodatkowo co wazne produkt nie ptzetłuszcza włosów. Po długotrwałym stosowaniu zauwazyłam róznice na końcówkach - sa mniej rozdwojone niz wczesniej

w końcu!

W końcu znalazłam serum, które nawilża, wygładza i dyscyplinuje włosy <3 Jenak ja widzę dwa największe plusy tego serum, których nie ma żadne inne:

1. Włosy są niesamowicie lekkie- te z Was, które tak jak ja zmagają się z ciężkimi włosami pokochają te serum- stąd wrażenie jakby włosów było o wiele wiele więcej

2. Nie skleja! Włosy są idealnie wygładzone, lśniące a przy tym sypkie <3

najlepsze

Używam wszelkiego radzaju mazideł do włosów- to jest bez wątpienia najlepsze.
Zawsze pięknie wygładza i nabłyszcza włosy, a mam je dość zniszczone rozjaśnianiem. Nie obciąża i nie przetłuszcza. Dodatkowo nie wysusza włosów
Jest w bardzo przystępnej cenie.

Świetne

Serum tak dobre jak satynowe z tej samej serii! Przede wszystkim zabezpiecza włosy, czy to przed ocieraniem o ubrania, przed wodą... Moje włosy lubią napuszyć się np. podczas deszczu, a z tym serum mi to nie grozi ;) Mam gęste i długie włosy, które czasem ciężko mi rozczesać, a później ujarzmić, szczególnie po wstaniu rano. Wystarczy wtedy kropla serum i wszystko idzie gładko, nie szarpię włosów, są dociążone, ładnie błyszczą. Do tego pięknie, słodko pachną. Serum jest wydajne i kosztuje ok. 10 zł, co jest śmieszną ceną w porównaniu do jakości, wydajności. Stosuję prawie codziennie od 3 miesięcy a ubyło może z centymetr produktu. Bardzo polecam.

Fantastyczne

Serm zamknięte jest w plastikowej butelce z wygodna w użyciu pompką, która nie zacina się i działa bez zarzutu. Dzięki niej można bezproblemowo wydobyć potrzebną ilość produktu. Serum ma oleistą konsystencję, jest dość gęste i bardzo wydajne. Ma piękny zapach, przypominający mi perfumy, który długo utrzymuje się na włosach. Serum nawilża i wygładza włosy, sprawia, że łatwiej się rozczesują i nie puszą się, a do jeszcze ładnie błyszczą. Jest niedrogie i skuteczne, polecam!

Rewelacyjne serum

Kupiłam to serum, ponieważ miałam przesuszone końcówki i oczywiście potrzebowałam nawilżenia. Wcześniej stosowałam olejek arganowy, ale właśnie to serum zwróciło moją uwagę na drogeryjnej półce. A jego cena jeszcze bardziej przekonywała. Producent napisał, że to serum "rozświetla i nadaje włosom zdrowy połysk. Doskonale wygładza włosy. Ułatwia rozczesywanie na mokro i na sucho. Chroni i nawilża przesuszone końcówki."
I to wszystko co napisał już po pierwszej aplikacji na moje włosy okazało się prawdą. Polecam

Wspaniałe

Kupiłam dla spróbowania, gdyż wcześniej używałam olejku arganowego z avonu i chciałam sprawdzić co to za nowość. Zakup w ciemno, ale okazał się strzałem w 10! Przepięknie pachnie, zapach jest nie do opisania, bardzo słodki ale nie mdlący. Serum pięknie nawilża i nabłyszcza włosy, chociaż na opakowaniu pisze aby stosować 1-2 dozy preparatu, ja stosuję nawet do 8, ale moje włosy to hardkory i jeszcze żadna odżywka ich nie obciążyła. Najlepsze do tej pory serum jakie stosowałam, mimo iż używam go bardzo dużo, jest bardzo wydajne. Po nim włosy mi się nie puszą. Polecam naprawdę nawet dla bardzo suchych i wysoko porowatych włosów.

Przydatny kosmetyk

Serum mieści się w wygodnym opakowaniu z pompką. Ma odpowiednią konsystencję i piękny zapach. Co najważniejsze kosmetyk ten naprawdę działa. Nawilża, nabłyszcza, ale nie obciąża włosów. Sięgam po niego bardzo często.