Par Amour Toujours, EDT

Par Amour Toujours, EDT

Drugi z podwójnej mini-kolekcji zapachów Clarins`a, przewidzianych (teoretycznie) dla matki i córki. Ten, jako lżejszy, stworzono z myślą o młodszej z dwóch kobiet. Zapach z rodziny owocowo-kwiatowych, połyskujący i delikatny, przywodzący na myśl beztroskie dzieciństwo. Snuje się niczym bajkowa opowieść, gdzie postacie są szczęśliwe i pogodne niczym róże w słonecznym ogrodzie. Dni są tu długie, a samotna Róża znajduje przyjaciół w osobach Różowego Pieprzu i Czarnej Porzeczki - razem tworzą radosny trzon zapachu, zaś dni upływają im na beztroskiej zabawie i nieśmiałym szeptom zapowiedzi uczucia. Butelkę zaprojektowano wyposażoną we wszystkie firmowe cechy Clarins`a: zaokrąglenia, elipsę, przejrzystość, czerwień i złoto. W jej centrum znajduje się atomizer w kształcie serduszka - subtelny, romantyczny symbol miłości. Zaś namiętną czerwień obecną w "Par Amour" zastąpił delikatny, dziewczęcy róż.

Nuta głowy: różowy pieprz, czarna porzeczka;

Nuta serca: różowy grejpfrut;

Nuta głębi: róża, malina.

Cena: 140 zł / 30 ml; 190 zł / 50 ml

śliczny i ulotny jak sen...

Zapach śliczny radosny energetyczny.Kojarzy mi się z letnim sadem owocowo różanym. dziewczynkami bawiącymi się wśrod róż i krzaków porzeczek.słońce radość beztroska dziecięca wolność.ach wrócić do tych czasów.... Bardzo lubię go niuchać. czasem aplikuję na nadgarstek żeby mi się dobrze zasypiało :) jego trwałość akurat starcza do momentu zaśnięcia :P bardzo ulotny i nietrwały więc na dzień nie stosuję bo mam wrażenie że zanim wyjdę z domu to go już nie czuć a ja lubię pachnieć cały dzień... nie kupię bo miniaturka starczy do poprawiania nastroju na długo ale jak ktoś by mi podarował to bym się ucieszyła i psikała obficie.
niestety za tą cenę nie polecę

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:miniaturka

nietrwały

Zapach bardzo ładny, niemęczący, rześki - róża, malina, porzeczka, i odrobina pieprzu.
Jakby lżejsza wersja Baby Doll YSL.
Ale tak nietrwałego zapachu jeszcze nie miałam - wiem, że nie nalezy się spodziewać za duzo po edt, ale naprawdę jest nietrwały, a szkoda...
Ot, przemiły, dość kosztowny poprawiacz humoru.
Jeśli zastanawiacie się nad kupnem tego zapachu - przetestujcie Baby Doll YSL - zapach podobny,
a dużo głębszy i trwalszy.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

lekkie i energizujące

Szczególnie spodobały mi się pierwsze nuty tych perfum. Są niezwykle urocze; słodkie, romantyczne a jednocześnie energizujące. Niestety zapach nie jest zbyt trwały, ale taka już chyba jego "uroda":) Polecam osobom spragnionym czegoś lżejszego, subtelniejszego ale niekoniecznie "świeżucha". Ładne opakowanie.

Używam tego produktu od: 1 rok

Cellulit adipocyty

apetyczny

Zapach lekki i apetyczny, wprowadza w dobry nastrój nie przytłaczając słodkością.

Dla kobiet romantycznych i niepoprawnych marzycielek ;)

.........................

Używam tego produktu od: rok

Wysublimowany

Generalnie przepadam za zapachem róży, więc perfumy Clarinsa bardzo mi odpowiadają. Niezwykle delikatne, wręcz subtelne, nie powodują zawrotów głowy, jak niektóre ciężkie zapachy. Trwałe i wydajne, końca flakonu nie widać:) Nie irytują swoją nachalnością. Zapach dla poetek i muz, kobietom-wulkanom odradzam.

Używam tego produktu od:roku

Wibrujący różowy grejpfrut:)

Jest to jeden z moich ulubionych zapachow ktory lubie bez wzgledu na humor,pogode,pore dnia czy pore roku.Uniwersalny-czyli do pracy i na kolacje ze sniadaniem:)
Wibrujaca slodycz grejpfruta laczy sie z chlodnym aromatem rozy,oslodzona malina.
Swiezy i radosny,optymistyczny.Gdybym miala okreslic zapachem pozytwne nastawienie to padloby na Par Amour Toujours:D

Na mojej skorze sa dosc trwale,spokojnie trwaja sobie do 6 godzin bez poprawek:)

Używam tego produktu od:Spory kawalek czasu
Ilość zużytych opakowań:drugi flakon 50ml + miniaturka 5ml

Róża

Nie czuję w nim porzeczek, ani maliny, oczekiwałam czegoś podobnego do Baby Doll, ale tutaj bardziej wyczuwalna jest róża niż grapefruit.
Delikatny, świeży, przyjemny, jednak nie przepadam za różą, więc poprzestanę na miniaturce.
Na co dzień, na spacer, zapach letnio-wiosenny.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:2 miniatury

śliczny, ale...

strasznie NIETRWAŁY! jest jakby stworzony dla mnie, ale cóż z tego, skoro ulatnia się po niespełna 30 minutach?! A sam zapach jest piękny, taki różany, ciepły...

nie wiem, czy kupię ponownie.
chciałabym znaleźć coś podobnego... ale trwalszego.

Używam tego produktu od: tygodnia

nie rozumiem zachwytów

Jako, ze uewielbiam słodkie i owcowe zapachy z chęcią nabyłam ten zapach-niestety bez wczesniejszego przetestowania. Zapach jest mało słodki, bez wyodrębnionych zadnych nut:( Nie czuje ani wyraznej maliny, ani róży ani porzeczek, ani grejpfruta:( Juz myślałam, ze kupiłam podróbe ale poszłam do sephory, porządnie przetestowałam i to był ten sam zapach.
Niestety jedno wielkie rozczatowanie:(
Jedyne co broni ten zapach to uroczy flakonik.

Używam tego produktu od: nie uzywam juz
Ilość zużytych opakowań: kilka psików testowych

przeslodzony

Nie podoba mi sie. Jest przeslodzony, cukierkowy, a na dodatek (choc w tym wypadku moze to i dobrze) niezbyt trwaly. No i zdecydawanie nie podoba mi sie serduszkowy atomizer, ktorym tak sie zachwycacie. Tandeta straszna.

Pychota

Gdyby byl trwalszy! :(

Bardzo przyjemny, letni zapach, ktory jak na ironie losu odkrylam dopiero na jesieni :( Bywa niekiedy oskarzany o bycie kolejnym klonem Baby Doll: nie moge sie z tym zgodzic - moze rzeczywiscie wachany na papierku jest dosyc podobny, ale na skorze Amour Toujours rozwija sie inaczej, jest bardziej rozany, nie ma w sobie tyle slodyczy, co BD, ktora nota bene baaardzo lubie :)

Powiem szczerze: jestem Par Amour Toujours naprawde zauroczona, bo na mojej skorze wychodzi z tych perfum przede wszystkim sliczna, delikatna roza! A mnie zazwyczaj rozane nuty wyjatkowo nie lubia, brzydna, robia sie tandetne i nijakie, chocby pochodzily z najslynniejszych rozanych perfum swiata :( Wokol tej rozy pojawiaja sie owoce, glownie kwaskowato-swieze grejpfruty, ale to roza gra pierwsze skrzypce :) Tylko ze niestety jest wielkie, gigantyczne ALE: czegos tak nietrwalego w zyciu nie spotkalam! Testowalam ten zapach w kilku perfumeriach, w domu z probki - wszedzie to samo! Wachalam sama, pytalam otoczenia... Znika jak kamfora :( Nie moge dac 4* czemus, czego po godzinie juz nie ma! Pocieszam sie mimo to naiwnie, ze to wina jesiennej pogody, ktora sprzyja wszelkim ciezkawym perfumom, a nie ulotnym rozano-porzeczkowo-grejpfrutowym mgielkom...

Jesli kiedys kupie sobie flakon, to ten najwiekszy, zeby moc aplikowac sobie - no nie wiem? - po jakies 6, 8 solidnych psikow przed wyjsciem i jeszce poprawiac je w ciagu dnia ;)