Nivea Visage, Q10 Plus, Advanced Wrinkle Reducer Lotion SPF 15

Nivea Visage, Q10 Plus, Advanced Wrinkle Reducer Lotion SPF 15

Emulsja z koenzymem Q10 redukująca i zapobiegająca tworzeniu się zmarszczek. Zawiera filtr SPF15. Dla wszytkich rodzajów skóry.

Skład: Active Ingredients: Ensulizole, Avobenzone; Inactive Ingredients: Water, Glycerin, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, C12-15 Alkyl Benzoate, Cocoglycerides, Tapioca Starch, Methylpropanediol, Alcohol Denat, Cyclopentasiloxane, Phenoxyethanol, Ubiquinone (Coenzyme Q10), Creatine, Tocopheryl Acetate, PEG 40 Stearate, Chondrus Crispus (Carrageenan), Fragrance, Butylene Glycol, 1-Methylhydantoin-2-Imide, Cyclodextrin, Titanium Dioxide, Carbomer, Sodium Hydroxide, EDTA, Trimethoxycaprylylsilane, Iodopropynyl Butylcarbamate.

Cena: 10,99 $ / 100 ml

Lubie ja :)

Uwielbiam zapach kosmetykow Nivea takze kupilam ta emulsje.Szukalam czegos dobrego pod podklad i z filtrem.Bardzo dobrze sie u mnie sprawdza nakladana pod makijaz-rozsmarowuje sie bez trudu,szybko sie wchlania,twarz nie swieci sie.Skora od razu jes ozywiona i wygladzona po nalozeniu tej emulsjii.Lubie tez jej zapach.Nie podraznia mojej wrazliwej skory.
Moim zdaniem jest godna polecenia.Napewno bede do niej wracac :)