Nude Eye Shadow Set (Paletka cieni do powiek w tonacji neutralnej)

Nude Eye Shadow Set (Paletka cieni do powiek w tonacji neutralnej)

Pięć wysokiej jakości satynowych i lśniących cieni do powiek przeznaczonych do profesjonalnego makijażu w magnetycznej palecie. W zestawie lusterko i aplikator.

prasowane
paletki cieni

Skład jest w trakcie moderacji.

• INCI Talc,Mica,Polyethylene(and)Synthetic Paraffin(and)Polytetrafluoroethylene, Titanium Dioxide, Caprylic/Capric Triglyceride, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Magnesium Stearate, Lauroyl Lysine, Phenoxyethanol(and)Ethylhexylglycerin, CI 77491, CI 77492, CI 77499 INCI Mica, Talc, Titanium Dioxide, Caprylic/Capric Triglyceride, C12-15 Alkyl Benzoate, Lauroyl Lysine, Phenoxyethanol, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer(and)silica, Ethylhexylglycerin, CI 77491, Tin Oxide, CI 77266 INCI Talc, Titanium Dioxide, Polyethylene(and)Synthetic Paraffin(and)Polytetrafluoroethylene, Mica, Magnesium Stearate, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Kaolin, Cyclopentasiloxane(and)Cyclohexasiloxane, Calcium Sodium Borosilicate, Theobroma Grandiflorum Seed Butter, Phenoxyethanol Ethylhexylglycerin, Al. Oxide, CI 77499, CI 77491, CI 77492, CI 77711 INCI Talc, Mica, Caprylic/Capric Triglyceride, Titanium Dioxide, Polyethylene(and)Synthetic Paraffin(and)Polytetrafluoroethylene, Zinc Stearate, Theobroma Grandiflorum Seed Butter, Phenoxyethanol(and)Ethylhexylglycerin, Silica Dimethyl Silylate, CI 77491, CI 77499, CI 77492, Al.Oxide, CI 77711 INCI Talc, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Magnesium Stearate, Silica, Kaolin , Persea Gratissima Oil, Isostearyl Isostearate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Octyldodecanol, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Mica, CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77266, Tin Oxide

Dobra paletka na codzień

Bardzo fajna paleta cieni do codziennego makijażu. Przez długi czas była moją jedyną, jednak muszę przyznać, ze brakuje w niej chociaż jednego matowego cienia. Starcza na niesamowicie długo, przez rok prawieże codzienneg używania zużyłam może 20% tego, co kupujemy. Cienie trzymają sie długo, chociaż dwa najciemniejsze potrafią się osypywać.

dobre cienie

cienie są swietnej jakosci. jedynym minusem dla mnie jest to, ze paleta nie jest samowystarczalna poniewaz nie ma w niej zadnego matu. to nie jest duzy problem gdy mamy pod reka inne palety ale np na wyjazd lub gdy sie spiesze nie siegne po nia. nie zmienia to jednak faktu, ze cienie sa dobrze napigmentowane i godne uwagi!

bardzo dobry

+cena
+trwałość
+łatwo się blendują
+lusterko
+dobre krycie
+idealny pędzelek do robienia kresek
+kolory: do mocnego jak i delikatnego make up:)

- osypują się

Swatche MAC nutcracker

Godna polecenia

Mam obie wersje tych paletek - nude i matt. Nude lubię chyba nawet bardziej, za te piękne satynowe wykończenie. Kolory pięknie dobrane, można wykreować wiele makijaży. Dobrze napigmentowane, na bazie nie ruszą się przez cały dzień. Na plus paletka magnetyczna w cenie cieni. Nieco się pylą i to ich jedyna wada.

Must have!

Paletka jedyna w swoim rodzaju! Znajduje się w niej pięć, typowej dla Kobo wielkości cieni. Są to cienie w tonacji kremowej, bezowej i brązowej. Cztery cienie są satynowe, jeden (środkowy) to mat z maleńkimi, subtelnymi drobinkami - prawdziwe cudo. Paletka może być samowystarczalna jeśli nie jesteśmy miłośniczkami matów. Cienie są bardzo dobrze napigmentowane i trwałe. Należy uważać przy nakładaniu, bo troszkę się osypują. To co jeszcze wyróżnia tę paletkę spośród innych to to, że posiada niezłej jakości aplikator oraz to, że cienie są wymienne, bez problemu można je wyjąć gdy się skończą (za pomocą magnesu) i uzupełnić wkładem. Opakowanie jest solidne, więc posłuży nam na długo.

Super błysk na co dzień :)

Uwielbiam tą paletkę. Bardzo rzadko się malowałam na co dzień, bo zabawa z pędzelkami, bagietkami była dla mnie za długa. Do tych cieni namówiła mnie sprzedająca, sugerując, że najlepiej nakłada się je palcami. I rzeczywiście - opuszka rozciera je szybko, gładko, równomiernie.
Kolory są stonowane, więc oko wyglada naturalnie. Mój mąż często się śmieje, że nie mam makijażu, ale jak zetrę jedno oko to mówi, że rzeczywiście jest.
Do makijażu oka zawsze zniechęcało mnie takze to, że po kilku godzinach cienie lubiły się wałkować w zagłębieniu górnych powiek. Pod te cienie rozcieram palcem zwykły puder, potem nakładam jasny cień, delikatny cień w kącikach oczu, tuszowanie... i po 2 minutach mam makijaż, który utrzymuje się czasem nawet do rana ;)
Piękne, błyszczące, satynowe kolory. Środkowy cień ma jakby mini brokacik - cudownie się błyszczy na powiece.
Jestem zakochana w tej paletce i na pewno kupię następną po wytarciu tej.
Kupiłam w promocji za 19,99zł.