Lumene, Vitamin+, 24h Vita-Nectar, Renewing Gel-Cream (Witaminowy, odnawiający żel-krem)

Lekki żel-krem, bogaty w kluczowe dla zdrowia skóry witaminy A i E oraz w olejek z pestek czarnej porzeczki, zawierający kwas gamma linoleinowy (GLA) oraz nienasycone kwasy tłuszczowe omega 6 i omega 3 wspomagające zachowanie odpowiedniej elastyczności skóry. Zawiera filtr UVA/UVB o niewysokim faktorze.
Polecany do cery normalnej i suchej, do stosowania zarówno na dzień jaki i na noc.

Dobry nawlizajacy krem

Mam cere mieszana i bylam zadowolona z tego kremu ,idealny jezeli skora jest przesuszona ,ladnie ja nawlza i wygladza i napina,wydajny ,bardzo lekki choc to nie forma zelu ,pieknie pachnie ale cena niestety malo przystepna.

Używam tego produktu od:4mies

taki sobie

Niby nie mam do niego wiekszych zastrzeżeń, ale nie mysle o ponownym kupnie. Ot, taki w miare lekki, szybko wchłaniający sie kremik. Nawilza przyzwoicie, choc pozostawia troche lepki film. Po co mu te minimalne filtry - to nie wiem, chyba bardziej dla prestizu, niz działania ;) Tuba moze byc, wydajnośc dobra, cena do przyjęcia. Zapach mnie, niestety, trochę irytuje - lubie wonie zdecydowane i obecne, ale przy porzeczkach miewam skojarzenia z kotem ;)
Podsumowując - zuzyje, lecz nie wrócę.

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Porzeczkowy dzień :)

zaraz po nałożeniu : Przyjemny porzeczkowy zapach ,świetnie nawilża jednak pozostawia lekko lepką warstwę . Po 15mintach :): całkiem nieźle się wchłonął, twarz jest nawilżona , skóra elastyczna ... proponuję 4 gwiazdki... bo bywało lepiej :)