Oriflame, Silk Antiperspirant Deodorant (dezodorant w kulce)

Oriflame, Silk Antiperspirant Deodorant (dezodorant w kulce)

Antyperspirant w kulce o bardzo przyjemnym zapachu, skutecznie chroniący przed poceniem. Zawiera proteiny jedwabiu, przedłużające uczucie świeżosci.

Bardzo lubię

Bardzo ją lubie. Jest delikatna, aksamitna, fajna po depilacji. Ma piękny, miły zapach :) Szkoda tylko, że Oriflame nie robi już jej takiej jak wcześniej. I w ogóle dawno nie widzialam jej w katalogu, a szkoda..

Używam tego produktu od: Nawet nie wiem
Ilość zużytych opakowań: Kilka, chyba 3? xd

zawiedziona

Jest to jeden z lepszych antyperspirantów, jakich kiedykolwiek używałam. Jest idealny po depilacji, dobrze radzi sobie z podrażnieniami przyspieszając ich gojenie. Daje mi niesamowite wrażenie aksamitnej gładkości. Jego jedwabny zapach po prostu jest boski! Cena również zachęcająca - w promocji można go dostać za 5,90!
Odejmuję jedną gwiazdkę, gdyż czasem Silk&Cashmere przegrywa z potem, nie zapewniając całodniowego komfortu - ale to tylko czasem.

Edit:
Hmmm, moja przyjaźń z tą kulką została zakończona. Po jej użyciu czuję dyskomfort. Robię się mokra pod pachami już po 2 godzinach! Uwielbiałam ją - ale cóż, nic nie trwa wiecznie. Kulka Silk już nie jest taka jedwabna :/

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Marnie,marnie :/

Mam wersję Silk&Caschmere w różowo-białym opakowaniu ale ponieważ nie ma tu jego recenzjii napiszę ją tutaj :)

No więc zacznijmy od zapachu-ładny,pudrowy.Kulka jest mała,nie zacina się. Opakowanie ładne.Ale zawartość to kompletna porażka. Nie chroni przed potem ani nieprzyjemnym zapachem.Nie robi absolutnie nic. W miarę szybko się wchłania jednakże i tak trzeba chwilkę odczekać. Więc dlaczego dałam AŻ dwie **? Za zapach oczywiście ;).Jest dużo o wiele lepszych dezodorantów i antyperspirantów.

Używam tego produktu od: dawna

Oriflame tutorial 2 konwertowany

delikatny zapach,

Jak dla mnie bardzo dobry! Zapach delikatny, nie "kłóci" sie z perfumami. Minus za dość długie wchłanianie się ale i tak warto :) Nie mając czasu używam Rexony w sprayu (zawsze czekam aż skóra będzie sucha czy to spray czy tzw kulka lub żel czy sztyft).

---- >> Dużo osób popełnia moim zdaniem błąd zakładając od razu ubranie na świeżo zaaplikowany antyperspirant. A wystarczy poczekać aż się wchłonie/wyschnie. No bo jak ma działać wchłonięty przez ubranie a nie skórę hmm? No i nie mam problemów z białymi plamami na żadnej bluzce :D

Ilość zużytych opakowań: przynajmniej 6

Niezły.

<--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE>

okropny!!

bleee jedno wielkie rozczarowanie!!! no ok cena spoko, zapach też, ale kurcze co to ma być!? klej? bez przesady, do tej pory myslalam ze oriflame to solidna firma, a teraz jakoś trochę w nią zwątpiłam. żenada. hehe niedawno miałam go jeszcze jakos pół opakowania, ale tak sie na niego zddenerwowalam zewylądował w koszu bez wielkiego żalu :]

Używam tego produktu od:3 mies
Ilość zużytych opakowań:hehe pół a reszta w koszu

Lipa!

Oj, ale tandeta! Klei się, brudzi ubrania i absolutnie nie spełnia swojej funkcji. Dziwię się bo Oriflame posiada przecież świetne męskie antyperspiranty, dlaczego więc wypuszczono taki bubel? Nawet zapach się nie trzyma, a ma delikatny, jedwabny, jak powąchać kulkę ;). Beznadzieja.

Dobry klej ;/

Klei sie strasznie... Nie używam go.. stoi sobie w lazience...
Kiedys jak go uzylam to cala pacha mi sie kleiła ;/ i musialam go zmywac ;/ moze trzeba odczekac czy co zeby sie wchlonał, ale dla mnie to byl straszsny dyskomfort jak cala pacha mi sie lepiła...

Używam tego produktu od: nie wiem
Ilość zużytych opakowań: 1/5 jednego

Słaba ochrona!

Dawniej ten dezodorant się sprawdzał. Przestałam go używać jakiś czas temu i dopiero teraz wróciłam. Szkoda, że jego jakość się pogorszyła. Odkąd używam Etiaxilu nie pocę się prawie wcale a po zastosowaniu tego dezodorantu pod pachami miałam wielkie, mokre plamy na bluzce! To było straszne! Zapach dezodorantu na początku fajny, pudrowy (taki lubię) ale po godzinie po prostu przestał działać! A w antyperspirantach nie chodzi przecież o śliczny zapach (od tego są perfumy), tylko o skuteczną ochronę. Pewnie zużyję kuleczkę ale tylko jak będę siedzieć w domu :)

Używam tego produktu od: kilku dni w nowej &quot;szacie&quot;.
Ilość zużytych opakowań: dawniej kilka, teraz w trakcie pierwszego.

OK

Po pierwsze bardzo tani w promocji zakupilam go za 4,9!!!!
Zatrzymuje pocenie jednak mniej wiecej do 9 godzin,
po uzyciu nie ma zadnego nieprzyjemnego zapachu,
jedwab ktory jest w jego skladzie wygladza paszki,
po kilkunastu godzinach nie ma przykrego zapachu w ogole!!
Zapaszek delikatny,
mam wrazliwe pachy jednal nawee po goleniu nie spowodowal uczulenia...
Polecam!!!!

Używam tego produktu od:1roku
Ilość zużytych opakowań:ok5

skutecznie chroni

Bardzo dobry antyperspirant, zapobiega poceniu i brzydkiemu zapachowi. Ma przyjemny, pudrowy zapach - zachęca do wypróbowania reszty serii. Jest dosyć wydajny, trochę bieli.

Używam tego produktu od: ok. 2 mies.

Cienizna

Niemiłe rozczarowanie :/

+ ładny zapach
+ wydajny
+ cena
+ pielęgnuje skórę pod pachami

- nie chroni!
- pozostawia białe ślady!
- nie niweluje zapachu potu!

Niestety stawiam **. Nieskuteczny produkt

Używam tego produktu od: