Avon, Surreal Body Spray (Perfumowany spray do ciała)

Avon, Surreal Body Spray (Perfumowany spray do ciała)

Perfumowany spray do ciała z serii Surreal. Kategoria kwiatowo-owocowo-leśna.

Cena: 23,90zł / 75ml

Nie, nie, nie

Niestety muszę się zgodzić z poprzedniczkami, zapach nijaki, nie dla mnie, mdły, duszacy po prostu śmierdziel (niestety), pachnąca strona w katalogu mnie urzekła ale w realu zapach wogóle do mnie nie przemowił. Trwałość w tym przypadku na szczęscie słaba.

Używam tego produktu od: dawno temu

NIE!

Kupiłam i żałuję! Zapach fatalny! I zgadzam się z poprzedniczką, że w katalogu na "zapachowej" stronie był ładniejszy. Nie wiem co zrobić z tym dezodorantem, bo nie dam się nim więcej spryskać. Raz spróbowałam i starczy! Zapach mdły i według mnie śmierdzi!

rozczarowanie

Chciałam kupić wodę toaletową z tej serii, ale wąchając tylko stronę w katalogu, nie byłam mimo wszystko pewna czy ów zapach mi się spodoba do końca. I przeczucie mnie nie myliło - o ile na kartce Surreal pachniał prześlicznie, o tyle dezodorant perfumowany w realu pachnie mało ciekawie. A przecież to ta sama nuta i perfumowane dezodoranty pachną identycznie jak wody.
Nigdy nie zrozumiem "fenomenu" oszustw zapachowych tej firmy...
Zapach mimo wszystko jest do wytrzymania, ale bardzo , bardzo sie cieszę, że nie kupiłam wody toaletowej. Strasznie nietrwały, pachnę nim jakieś 2 h.

Używam tego kosmetyku od tygodnia
ilość zużytych opakowań: początek pierwszego, ale mam nadzieję, że szybko go zmęczę