Neovadiol, Anti-taches (Krem przeciw przebarwieniom skóry)

Neovadiol, Anti-taches (Krem przeciw przebarwieniom skóry)

Fluid na dzień pomagający walczyć z przebarwieniami skóry.
Wg producenta zawiera SPF 15, UVA ultra i polecany jest dla kobiet w okolicach 50 roku życia. Aktywne skladniki zamknięto w opakowaniu z pompką.

ehh nie

Zakupilam ten produkt z nadzieja wybielenia niektorych przebarwien slonecznych efekty zerowe nie widze ani nawet minimalnego wybielenia juz lepiej sie spisuja produkty z nizszej polki a cena tez nie nzalezy do niskich

Używam tego produktu od:14 . 05.2008

Nie, nie, nie

Borykam się z przebarwieniami po wypryskach związanymi z cyklem. "Wysypuje" mnie głównie pod brodą. Ten krem zaczęłam stosować (miejscowo) z wielką nadzieją, niestety okazała się ona płonna. Jedynym plusem jest wydajność i szybka wchłanialność kremu. Plamy jak miałam, tak mam.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze nadal

To moja pierwsza ocena na KWC, tym bardziej miło mi wystawić ocenę pozytywną. Mam stare przebarwienia posłoneczne nakładające się na miejsca naczynkowe, dlatego też z pewnym lękiem zaczęłam stosowanie kremu wybielającego.Gdy zapytałam Panią dermatolog, co powinnam stosować na przebarwienia wykręciła się tym,że jak coś pomaga na przebarwienia to szkodzi na naczynka. Więc kupiłam ten krem, no i na szczęście nie szkodzi moim naczynkom a ładnie rozjaśnia spore przebarwienia.Miejscami widzę już zupełnie różową skórę, a miejsca bardziej oporne są już dużo jaśniejsze.Używam tego produktu od:ok. 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:ok.20 ml