Thermal SPA, Firming (żel pod prysznic)

Thermal SPA, Firming (żel pod prysznic)

Żel ujędrniający, którym można wspomóc codzienną pielęgnację. Zawiera: minerały z wód termalnych, algi morskie, lipidy.
- stymuluje i odżywia skórę
- pozostawia skórę gładszą i piękniejszą
Specjalna formuła żelu pomaga skórze stać się jędrniejszą i pełną blasku. Ma atrakcyjny, świeży zapach, który wprowadza w stan błogiego odprężenia. Efekty maja być widoczne już po 14 dniach codziennego stosowania
Właściwości składników:
Minerały - otrzymane w procesie odparowywania z wód termalnych. Intensywnie nawilżają skórę, łagodzą podrażnienia
Algi - są bogate w sole mineralne, magnez, sód, potas, chlor, wapń, witaminy A, D, E, proteiny i aminokwasy. Odznaczają się właściwościami nawilżającymi, regenerującymi, gojącymi, przeciwbakteryjnym, doskonale oczyszczają skórę z toksyn. Zapewniają regenerację komórek i dokonują cudów w zachowaniu młodości i witalności tkanek.
Lipidy - zapobiegają odwadnianiu skóry oraz zapewniają gładkość ciała.

Świetny.

Drobinki sprawiają, że można poczuć się naprawdę zrelaksowanym.. i czystym! Wiecie.. taki peeling orzeźwiający. Mimo wszystko staram się raczej kupować żele pod prysznic po niższych cenach.

Używam tego produktu od: kilku misięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno małe. Mam całą kolekcję żeli pod prysznic, więc używam wszystkich na zmianę :D

yhmm...

Ze względu na zawartość drobinek peelingujących przygotowuję nim skórę przed nałożeniem samoopalacza (sporadycznie) bądź kąpielą słoneczną. Kupiony w promocji kosztował mnie jedyne 5.99 zł:)
+przyjemna konsystencja
+świeży, nie trącący chemią zapach
+praktyczne, estetyczne opakowanie (posiadam wersję z "talią")
+nie podrażnia
+wydajny
+tworzy" ładną" pianę

Używam tego produktu od: dłuższego czasu

poranne orzezwienie

Tego produktu uzywam glownie latem, albo rano, gdyz swietnie pobudza. Ma bardziej rzadka konsystencje niz pozostale zele z Palmolive, pachnie niezwykle odswiezajaco. bardzo dobrze nawliza, myje i odswieza. Zapach trwaly, utrzymuje sie dlugo po kapieli. Opakowanie wystarcza na miesiac codziennego uzywania. Polecam milosniczkom swiezych zapachow, choc mezczyznom tez moze sie podobac, moj tz uzywa go namietnie.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: ponad 5

Serum na zmarszczki

Dobry.

Bardzo dobry żel jak wszystkie Palmolive. Nie liczyłam na efekty ujędrnienia skóry i takich też nie dostałam. Posiada odświeżający zapach, typowy dla produktów spa(?) - takie moje wrażenie, który się nie znudzi, perłowo turkusowy kolor i jest wydajny. Konsystencja typowa dla Palmolive: gęsta i dobrze pieniąca się. W żelu zatopione są granulki, które rozpuszczają się po pewnym czasie.
Nie wysusza, dobrze myje.
Nie mogę się do niczego przyczepić.
Udany i relaksujący produkt za małe pieniądze. :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Bardzo dobry

Przyjemny, orzeźwiający zapach, co ważne- długo się utrzymuje na skórze.
Bardzo dobrze się pieni, dość wydajny, cena też dobra.

Średnio nawilża, ale może dlatego, że mam suchą skórę, to i trudno, żeby mi żel pod prysznic jakoś świetnie ją nawilżył.

Jak dla mnie godny polecenia.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo ;)

KWC

bardzo dobry żel, szczególnie latem. świeży zapach, wydajny, nie podrażnia, wygodne opakowanie. nie wierze w to, że żel może ujędrnić więc nawet nie zwracałam uwagi na jego działanie w tym kierunku :)

Idealny na upały

Zawsze wracam do niego w okresie letnim, jak tylko poczuję, że zbliżają się upały. Jego największym atutem jest zapach i konsystencja.
- pachnie tak świeżo i nietypowo
- pieni się do granic możliwości, jedną porcją można się umyć od stóp do głów ;)

Nie zaliczam go do złuszczaczy, bo od tego są peelingi. Ale faktem jest, że odrobinę ujędrnia i pozostawia ten błogi zapach na skórze dość długo.

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: na pewno dużo, nie wiem ile dokładnie ;)

orzeźwiajacy

Bardzo lubię żele pod prysznic palmolive. Zimą wole te kremowe o słodszych zapachach a latem sięgam po orzeźwiające serie Tharmal Spa.

Żel o niebieskim kolorze i morskim zapachu, bardzo dobrze się pieni, nie wysusza skóry. Na pewno uprzyjemnia prysznic, szczególnie ten poranny albo wtedy, gdy potrzebujemy zmyć z siebie ciężar całego dnia, bo chłodny prysznic + żel palmolive od razu stawiają na nogi :)

Nie zauważyłam żadnych efektów ujędrniających, ale nawet przez sekundę nie łudziłam się, że będą :)

Nakrętka jest wykonana z trochę zbyt miękkiego plastiku, który albo się wygina na wszystkie strony albo się odrywa. Co jest trochę wkurzające, bo dostająca się woda do środka rozcieńcza i tak słabo skoncentrowany środek myjący.Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

Świeżutki

Kolejny świetny żel Palmolive. Pięknie świeżo pachnie, idealny na lato. Doskonale się pieni i oczyszcza, bardzo delikatny, nie wysusza skóry. Prysznic to sama przyjemność, zapach roznosi się po całej łazience. Szkoda tylko że nie utrzymuje się na skórze. Na pewno do niego wrócę a w kolejce czekają pozostałe żele z tej serii.

Używam tego produktu od: drugi tydzień
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Po pierwsze - kilka poniższych recenzji dotyczy chyba innego produktu. Ten żel nie ma ŻADNYCH granulek, nie peelinguje.

Całkiem przyjemny żel, nie jest to moje KWC, ale lubię go używać.
+ dobrze się pieni
+ moim zdaniem skóra po kąpieli jest bardziej napięta. Nie wierzę, że żel da jakieś długotrwałe rezultaty, ale wydaje mi się, że jednak coś tam działa.
+ nie wysusza
+ jeżeli ktoś goli nogi używając żelu pod prysznic (co sama ostatnio praktykuję :D), to ten żel zapewnia dobry poślizg maszynce.
+ cena (w promocji 6zł)

- opakowanie! Jeżeli ktoś ma zamiar wrzucić go do torby podróżnej, proponuję umieścić go w jakimś worku, ponieważ z zamknięciem różnie bywa.
- dla mnie zapach - zapachy Palmolive specjalnie do mnie nie trafiają. Ale zły nie jest :)

Zaznaczyłam opcję "nie wiem", bo raczej wypróbuję jakiś inny żel z asortymentu Palmolive.

Używam tego produktu od: dawno

Dla mnie super!

Używam na przemian z Thermal SPA Massage, ale temu jestem nieco bardziej przychylna:)Bardzo lubię cała serię SPA, ale to mój faworyt!
Świetnie myje, napina, nawilża i pozostawia lekki zapaszek ( co uwielbiam:) ) Jest dość wydajny, ma praktyczną i poręczną buteleczkę. Nie mam problemu z otwarciem jej mokrą dłonią. Jest tani:) Polecam.

Używam tego produktu od:3 miesięcy

moj KWC

ujal mnie tym, ze oprocz takich oczywistych oczywistosci jak nawilzenie, ujedrnienie, pienienie i podstawowe: mycie - pachnie najpiekniej na swiecie... nie uzywam zadnego innego :)

ma maly minus - zamkniecie, ktore czesto sie urywa, albo nie trzyma w podrozy, ale trudno.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: ? wiele