Issima, Precious Light

Issima, Precious Light

Pojemność 1,5 ml

Korektor rozświetlający i wyrównujący koloryt cery. Rozjaśnia cienie, chroni przed wolnymi rodnikami. Może służyć do rozświetlenia czoła, kości policzkowych, łuków brwiowych. Ma zapewniać świeży, rozjaśniony i promienny wygląd cery.

Aplikator w formie pędzelka ułatwia precyzyjne nakładanie.

Można używać rownież na podkład.

Cena: 173 zł / 1,5 ml

Super

Bardzo dobry rozświetlający korektor o średnim poziomie krycia.
Nie mam problemów z cerą więc korektor jest mi gł potrzebny do rozjaśnienia i rozświetlenia okolic oczu.
Ewentualne do ukrycia oznak zmęczenia ( choć tu lepiej sprawdza się Helena R)
Sprawdza się świetnie. Delikatnie rozświetla i nadaje spojrzeniu świeżości. Otwiera oko i...dobrze trzyma się na nim liner- nienawidzę baz.
Nakładam go także nad górną wargą gdy akurat nie maluję ust.
Nie używam jako typowego rozświetlacza.
Mało wydajny...pojemność aż smutna w tej cenie.

Używam tego produktu od: Pól roku
Ilość zużytych opakowań: Jedno( już puste)

bardzo fajny :)

kolor 01, kupiony za zawrotne 195zł w S ;)

bardzo przyjemny, leciutki, nie tworzy smug, delikatny pod oczy (nałożony za grubo zbiera się w załamaniach-ale na to cudów nie ma), nie wysusza skóry pod oczami, bardziej rozświetla jak urywa cienie ale dobre i to ;)

starczył na niecałe 2 miesiące codziennego używania

minusów nie widzę ale szukam dalej KWC

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 1szt

Nie wiedziałam, że tyle dobrego można nim zdziałać

Miejmy to za sobą i zacznijmy od ceny: płać i płacz :mad:
Nie będziemy się przecież czarować, że prawie 200zł to nie jest dużo za 1,5ml produktu. Owszem, to nie podkład i nie używamy w takiej ilości, niemniej jednak jest DROGI!! (odejmuję pół gwiazdki)
Ale w zamian za to dostajemy cudowną jakość, nieziemski efekt no i takie snobistyczne nieco poczucie luksusu :cool:
Rozwijając zdanie z nagłówka: miałam kilka innych rozświetlaczo-korektorów, które swoją konsystencją i działaniem utwierdzały mnie jedynie w przekonaniu, że nie są to produkty dla mnie: za ciężka/tępa konsystencja i bezczelnie właziły w zmarszczki mimiczne pod oczami. No i po co mi taki kosmetyk, który zamiast dodać mi uroku tylko go zabrał??
Żyłam sobie bardzo długo w takim przekonaniu, aż na początku tego roku byłam w Sephorze z zamiarem wykorzystania 20% rabatu. Podeszłam do mojego ulubionego stoiska :love: czyli Guerlain i stwierdziłam, że wszystko mam i niczego nie potrzebuję. Oczywiście, od razu zjawiła się konsultantka i zaczęła wypytywać. "A może to, a może tamto". "Nie, dziękuję, to mam, to też i tamto również". "No a Issima?"
No i oczywiście odpaliłam, że po co komu taki korektor (tak tak, taka ze mnie profesjonalna makijażystka :D ), a pani konsultantka niemalże zemdlała. Oczywiście wyszłam z Issimą 01 przekonana, że tym razem będzie to jednak nietrafiony zakup.

Jakież było moje zdziwienie, kiedy użyłam go po raz pierwszy :eek: Issima nie ma nic wspólnego z innymi produktami tego typu: ma delikatną, taką jedwabista konsystencję, którą łatwo rozprowadza się pod oczami (nakładam pędzelkiem, pomagam sobie palcami) NIE WCHODZI w zmarszczki, ani ich nie podkreśla, nie wysusza skóry pod oczami, co jest dla mnie posiadaczki suchej skóry niezmiernie istotne, nie podrażnia ani w ogóle nie robi nic złego.
Efekt jaki otrzymujemy jest za to nieziemski: subtelne rozświetlenie, młodsze spojrzenie, niweluje ewentualne delikatne cienie pod oczami i pozostaje na miejscu przez długi czas.
Nie wiem jak z wydajnością, używam go raczej często, choć może nie codziennie od przeszło 2 miesięcy i ciągle jest :)

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy

Starzenie się skóry - dieta

Cudowny rozświetlacz.

Myśle,ze dzięki temu iż dostałam go w prezencie nie muszę przy recenzji skupiac się aż tak bardzo na cenie a na właściwościach.

Mam najjaśniejszy odcień 01. Bardzo podoba mi się,ze nie wpada on w róż co dzieje się w przypadku kosmetyków konkurencyjnych.

Świetnie wg mnie rozświetla ale co najważniejsze nie podkreśla linii pod okiem.
Nie potrzebuje slinego krycia,ale czasami potrzebuje świeżości.
Mineły już czasy kiedy nie potrzebowałam używac korektor pod oko.

Wcześniej używałam między innymi kultowego YSL,ale pod względem konsystencji Guerlain bardziej mi pasuje gdyż nie jest tak bogaty.

Myśle,że po YSL powróce jak będe nieco starsza lub zostane młodą matką,bo uważam,ze swietnie on maskuje,ale nie jest odpowiedni dla kazdego.

NIe mam problemu z dozowaniem produktu i mam wrażenie,że jest wydajny..swój korektor mam już 3 miesiąc a maluje się codziennie.

Używam tego produktu od: 3 m-cy

Bardzo drogi i bardzo delikatny

Kupiłam ten korektor 2 lata temu w Douglasie za cenę bodajże 181 zł (teraz kosztuje już 191...)
W domu zobaczyłam, że jego pojemność to... 1,5 ml!!!! Więc nietrudno policzyć, że za 1 ml płacimy ponad 125 zł... Dramatyczny stosunek ceny do pojemności.

A jak ze stosunkiem ceny do jakości?
Lepiej, ale bez szału. A mianowicie: jest bardzo delikatny i polecam go zwłaszcza paniom z widocznymi, głębokimi zmarszczkami wokół oczu, gdyż nie będzie ich podkreślał, a ładnie rozświetli oczy.
Dla mnie, choć kolor (bardzo jasny, za co plus) jest odpowiedni, nie potrafił odpowiednio zatuszować cieni pod oczami, przez co spotkało mnie rozczarowanie...
Na niedoskonałości na skórze zupełnie się nie nadaje.

Któraś z Wizażanek napisała, że trzeba nim kręcić, a nie naciskać końcówkę, aby wydobyć produkt, przez co opakowanie jest stale umazane i nieestetyczne. Podpisuję się pod tym!

Od siebie jeszcze dodam, że wydajność jak na 1,5 ml nie jest niska, ale jak na korektor za 190 zł JEST niska, starczył mi na 1,5 miesiąca bodajże...

Opakowanie (póki nieumorusane) jest oczywiście śliczne, eleganckie i ma czarny pokrowiec/etui.

Polecam tylko osobom z widocznymi zmarszczkami i baaardzo zasobnym portfelem, innym odradzam. Sama go kupię może za 20 lat jak jeszcze będzie dostępny ;-)

nareszcie znalazłam!

Testowałam już wiele korektorów i rozświetlaczy. Jak dotąd nie znalazłam żadnego produktu który w pełni by mnie satysfakcjonowała jeśli chodzi o rozświetlanie okolic oka. Aż do tego zakupu.
Ten korektor jest cudownie lekki, świetnie wtapa się w skórę i nie wysusza jej. Jako jedyny, z dotąd testowanych, nie gromadzi się w zmarszczkach mimicznych (nawet jak niechcący nałoży się go zbyt wiele). Cudownie rozświetla i sprawia że buzia wygląda na świeżą i wypoczętą.
Nie wiem jak będzie się sprawował jako korektor na inne niedoskonałości twarzy ale przyznam że w tej kategorii mam już swojego lidera i Guerlain będzie dbał tylko o moje spojrzenie:-)
Do wyboru są trzy odcienie (ja mam 01).
Do wad tego produktu zaliczyłabym bardzo wysoką cenę (ja zapłaciłam 191 zł.) i fakt że pisak trzeba przekręcić aby wydobyć korektor a nie zrobić "klik" jak w długopisie. To sprawia że opakowanie strasznie się brudzi, ale to jest chyba najmniej istotne.
Polecam ten produkt z czystym sumieniem!

Używam tego produktu od: tygodnia

ideał :)

Świetny korektor! nie uwidacznia zmarszczek ,wręcz powoduje ich optyczne zmniejszenie!! moze nie ma efektu mocnego krycia, ale mi osobiście taki nie jest potrzebny. Niweluje lekkie worki pod oczami, idealnie stapia się ze skórą! Jedynym minusem jest wysoka cena;/ dlatego odjęłam mu jedną gwiazdkę.

Dla mnie swietny!

Uzywam go do zatuszowania cieni pod oczami, gdzie sprawdza sie doskonale. Delikatnie rozswietla, nie wchodzi w zmarszczki, nie roluje sie, nie zmienia koloru. Mam najjasniejszy odcien, ktory idealnie podkresla moja cere. Tego samego efektu, niestety, nie da sie uzyskac stosujac go np. na skrzydelkach nosa, jest na to zbyt lekki. Dla mnie nie jest to wada, lecz komus innemu moze przeszkadzac. W tej chwili jest to moj ideal, bije na glowe YSL, ktorego uzywalam od kilku lat.Używam tego produktu od: miesiacaIlość zużytych opakowań: 1, w trakcie.

Edytuje, poniewaz wlasnie kupilam nastepne opakowanie, oceny nie zmieniam, nadal uwazam, ze jest doskonaly, nawet zaczelam maskowac niedoskonalosci na calej twarzy, nie tylko pod oczami i jestem zadowolona. Poza tym dolaczony czarny futeral jest przesliczny. Jedyna wada jest to, ze jest bardzo malo wydajny, bylam tylko strasznie zdziwiona, ze tak szybko sie skonczyl.

za wysoka cena

Zgadzam się z moimi poprzedniczkami,iż jest lekki i nie uwidacznia zmarszczek.Ja również używam go do zatuszowania cieni pod oczami.wg mnie jest wydajny,ale cena za wysoka.dobrze rozświetla,ja używam jaśniejszego zimą i ciemniejszego 00,10,musi być zawsze jaśniejszy niż podkład.
Teraz spróbuje YSL,niby ma być lepszy:)

Używam tego produktu od:2lat
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 3

niezły

Kupiłam baaaardzo okazyjnie, więc na cene narzekac nie bede. Ale za 173 PLN na pewno nie kupie ;)
Ładne opakowanie, choc osobiscie wole korektory wciskane niz przekręcane.
Wydajny, choc raczej trudno go uzyc za duzo. Nie nadaje się do maskowania niespodzianek, ale tego po nim nie oczekiwaam - to typowy lekki korektor-rozswietlacz pod oczy. Pedzelek jest miekki, mozna nim mazac, lub pomagac sobie palcem. ładnie stapia sie ze skóra, u mnie nie włazi w zmarszczki. Rozswietla, delikatnie kryje cienie. Dosc trwały. Zaznaczam jednak, ze ja mam nie tyle cienie pod oczami, a pogłebiona doline łez - a nie kusza mnie jakos wypełniacze ;) Przy wiekszych cieniach bedzie pewnie zbyt delikatny, za słabo kryjący...

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Co to w ogóle jest?

Nie nazwałabym go korektorem, to raczej delikatny rozjaśniacz.. i to aż za bardzo delikatny - bo nie radzi sobie z moimi cieniami pod oczami (a do ukrycia za dużo nie mam).
Niestety również wchodzi w załamania/zmarszczki pod oczami... właściwości nawillżających nie zauważyłam, nie odczułam.
Nie polecam go jako "korektora" na krostki, plamki - przykrywa je lekką mgiełką.

Duży plus - za wspaniały jasny kolor! Idealny dla bladziochów.

Obawiam się - czy nie kupiłam przeterminowanej sztuki ( w Sephorze za 150zł) o zgrozo :) Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Bardzo dobry

Guerlain to moja ukochana marka, Precious Light był kiedyś odkryciem i innowacją wprowadzoną do makijażu - nic innego pod oczy tylko ten produkt, nie trzeba było stosować fluidu, który moim zdaniem nie nadaje sie pod oczy - po kilku godzinach ściąga skórę i postarza.

Zgadzam się z poprzednimi recenzjami, że produkt jest niewydajny, mnie wystarcza na jakies 6 mies przy nieregularnym stosowaniu (rano zazwyczaj nie mam na niego czasu).
Zazwyczaj używam go do makijaży wieczorowych i wtedy faktycznie można docenić jego zalety: przy cierpliwej aplikacji najpierw jako korektora, a na koniec jako rozswietlacza po nałożeniu fluidu faktycznie ożywia buzię i powoduje że wygląda się bardzo promiennie, ładnie też wydobywa rysy twarzy w kontrascie do użytego bronzera. Ale trzeba go użyć dość dużo by był efekt, a wspomniany problem z pędzelkiem który jest bezużyteczny i za każdym razem za dużo produktu się wykęca z aplikatora, produkt myślę starczy na max 3 miesiące jesli się go używa częściej.

Aha, jesli dobrze pamiętam w obietnicach załączonej ulotki jest napisane,że Precious light poprawia stan skóry pod oczami, ze ma składniki pielęgnacyjne. Nic takiego się nie dzieje, no ale miło sobie pomarzyć by korektor był jednocześnie upiększaczem.

Na pewno do niego wrócę, choć teraz przymierzam się by spróbować mineralnego korektora pod oczy.

Używam tego produktu od:2 lata