Burt's Bees, Repair Serum with Attar of Rose

Burt's Bees, Repair Serum with Attar of Rose

Pojemność 29,5 ml

Serum zawierające naturalne olejki i witaminy. Ma za zadanie uelastyczniać skórę i wygładzać zmarszczki mimiczne. Dla wszystkich rodzajów skóry.

Dobre serum ale znalazlam lepsze :)

Serum to kupilam poniewaz mialo dobre recenzje na amerykanskich forach,chcialam kupic cos co wygladzi mi skore a takze nie bedzie zawierac za duzo toksycznych skladnikow.Uwielbiam zapach naturalnych kosmetykow
i ciagle testuje nowosci.
Serum zawiera olejki m.in lawendowy ,jojoba,rozany a takze witaminy C,A i E.
Konystencja jest oleista ale nie jest bardzo tlusta,w miare szybko sie wchlania,ja nie czulam dyskomfortu.
Zapach ma taki raczej apteczny-ziolowo-naturalny ja ten zapach uwielbiam :)
Efekty:
Wygladzil mi skore po kilku miesiacach reguralnego stosowania,wyraznie zauwazylam ze zaczynajace pojawiac sie zmarszczki pod oczami bardzo sie wygladzily,sa niewidoczne.Nie podraznia.

Ogolnie polecam,nie jest drogi a skuteczny.Jest bardzo wydajny,nie zuzylam nawet polowy przez 3-4 miesiace.
Na razie stoi w lodowce Bo testuje inne kosmetyki ale wroce do niego niedlugo :)

Edycja-nie wrocilam bo znalazlam lepsze..

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...od kilku miesiecy,zaczelam 1 opakowanie

Ingredients:
Rosehip Seed Oil, Jojoba Oil, Lavender Oil, Tocopheryl Acetate (vitamin E), Evening Primrose Oil, Borage Seed Oil, Wheat Germ Oil, Hazelnut Oil, Neroli Oil, Rose Oil, Calendula Extract, Green Tea Extract, Beta Carotene, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate (vitamin C), Retinyl Palmitate (vitamin A)