Sun Care Shampoo

Sun Care Shampoo

Zgłaszająca osoba: marisabel

Szampon delikatnie myje włosy narażone na działanie słońca i zniszczone chlorowaną czy słoną wodą. Pielęgnacyjna formuła z filtrami UV chroni suche i zniszczone włosy przed intensywnym działaniem słońca, wzmacnia strukturę i precyzyjnie regeneruje uszkodzone partie włosa.

Cena: ok. 8 zł / 250 ml

Nie dla mnie

Dla mnie jest to kompletny średniak. Jedynym plusem są filtry, które posiada. W zasadzie jest to plus tak wielki, że robi za dwa ;) Innych bowiem nie widzę. Szampon jest dziwny, albo raczej dziwnie działa na moje włosy. Po umycia są wysuszone - jeśli nie dam odżywki bez spłukiwania mam na głowie szopę. Jeśli odżywkę nałożę, jest lepiej, jednak i tak strasznie się elektryzują. Natomiast niezależnie od tego czy odżywka jest czy jej nie ma, następnego dnia, po nocy, włosy są przetłuszczone i wypadałoby je umyć kolejny raz...

Nie dla mnie... :/

Aha, zapomniałabym. Choć zapachy Gliss Kura nie są rewelacyjne (może oprócz perły, która bardzo mi odpowiada) ale ten przebił wszystko. Strasznie śmierdzi.

Używam tego produktu od:jakieś dwa miesiące (na zmianę z innymi, cały czas nie da się go stosować)
Ilość zużytych opakowań:meczę jedno i to samo...:P

Zadowolona :)

Szampon niczego sobie ;)

Plus za filtry. Dobrze chroni włosy przed słońcem, zauważyłam, że są mniej przesuszone.

Wydajny, przyjemna konsystencja, tani.

Zapach trochę nijaki, ale jestem w stanie to przeboleć ;)

Ogólnie rzecz biorąc- jestem z niego zadowolona i będę wracać.

Używam tego produktu od: 2 miesiący

Hmm.....

Kupiłam ten szampon przed wyjazdem na wakacje do ciepłych krajów. Ważne dla mnie było, by miał właśnie filtry, a ten je ma :D i za to plus. Poza tym szampon nie jest rewelacyjny. Nie zauważyłąm jakiegoś super działania. Trochę za bardzo przetłuszcza i obciąża włosy. Poza tym jeżli nie użyje się po nim odżywki, włosy trudno rozczesać. Plusem jest to, że ładnie oczyszcza i dobrze się pieni, jest wydajny. Ale niestety zawiodłam się.

Używam tego produktu od:

Botoksu zastosowania

dobry :)

od szamponow, tak samo jak i od past do zebow, nie wymagam wiele.
maja myc.
ten myje. ladnie sie pieni, przyjemnie pachnie.
wlosy po myciu sa mile. miekkie. pachnace. dobrze sie ukladaja i nie sa sianowate.
uzywalam go na wakacjach w cieplym kraju. i faktycznie, jakos tam dziala. w poprzednich altach po powrocie z wakacji mialam suche, troche sianowate wlosy. przesuszone sloncem. w tym roku nic takiego nie mialo miejsca. byc mzoe to wlasnie zasluga tego szampony.

mocna trojka. nawet z plusem :))))

Używam tego produktu od: jakies miesiac czasu
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie