Nivea Visage, Q10 Plus, Fluid przeciwzmarszczkowy

Nivea Visage, Q10 Plus, Fluid przeciwzmarszczkowy

Niekoloryzujący krem przeciwzmarszczkowy o konsystencji fluidu. Dzięki lekkiej i beztłuszczowej formule, fluid doskonale się wchłania i nie pozostawia tłustych śladów. Zawarty w nim kompleks Q10 aktywuje procesy zachodzące wewnątrz skóry, uwalniając jej naturalną siłę do skutecznej walki ze wszystkimi rodzajami zmarszczek.
FLUID Q10 PLUS jest skuteczny w codziennej pielęgnacji wszystkich typów skóry, ale szczególnie polecany dla cery z tendencjami do błyszczenia.
Efekty: mniej zmarszczek, bardziej jędrna i matowa cera.
Produkt przebadany dermatologicznie.

Skład: Aqua, Glycerin, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, C12-15 Alkyl Benzoate, Cocoglycerides, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Tapioca Starch, Cyclomethicone, Methylpropanediol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Alcohol Denat., Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ubiquinone, Creatine, 1-Methylhydantoine-2-imide, Tocopheryl Acetate, Titanium Dioxide, PEG-40 Stearate, Sodium Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Chondrus Crispus, Cyclodextrin, Trimethoxycaprylylsilane, Trisodium EDTA, Butylene Glycol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Limonene, Linalool, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Parfum

Cena: ok. 35 zł / 50 ml

oceniam w porozumieniu z mama i na podstawie wlasnych testów. mam 22 lata i produkt ten nie jest przeznaczony dla mnie ale użyłam i moim zdaniem jest świetny. napina skóre, super sie wchłania. dla mojej młodej cery jest jak serum i mysle ze moge go używać profilaktycznie co zreszta zaznaczono na opakowaniu. skora po nim jest wypoczeta i zdrowa, a co najwazniejsze nie blyszczy sie.ma swietne opakowanie, latwy w uzyciuUżywam tego produktu od: 1 miesiaca

zero działania

Mnie bardzo ten krem-fluid nie odpowiada. Moim zdaniem kosmetyk zupełnie nie działa. Naturalnie nie spodziewałam się, że zlikwiduje moje zmarszczki mimiczne lub zapobiegnie powstawaniu kolejnych, nie jestem zdziwiona, że nie działa w taki sposób. Moim zdaniem krem nie ma nawet działania nawilżającego lub zabezpieczającego przed odwodnieniem skóry. Fluid ma przyjemną konsystencję, lekką, bardzo intensywnie pachnie, rzeczywiście sprawia wrażenie kremu bez tłuszczu. Wydaje mi się jednak, że jest zbyt lekki jak na kosmetyk przeciwzmarszczkowy, skóra ulega wysuszeniu i odwodnieniu podczas jego stosowania - mimo że mam cerę mieszaną, z tendencją do przetłuszczania się. Wkrótce po nałożeniu kosmetyku skóra sprawia wrażenie, jakby nie został zastosowany na nią żaden kosmetyk, jest tak samo sucha, jak była, nawet nie staje się gładsza czy bardziej napięta. Opakowanie rzeczywiście bardzo ładne i higieniczne. Ja kosmetyku nie polecam, chyba że osobom z bardzo tłustą skórą - być może się sprawdzi, trudno mi powiedzieć.

regeneracja

Oceniam trochę za siebie, a troche za mamę, która jest własciwa posiadaczka tgo fluidu. Zacznijmy od opakowania - bardzo duzy plus za wygodną pompkę, higieniczną. Opakowanie bardzo estetyczne. Zawartośc niczego sobie - nie wiem jak działa na zmarszczki, ale fajnie napina i rozświetla śkórę. Dodatkowo nie powoduje przetłuszczania