Diadem, Szafir, Eye Shadow (Cień do powiek)

Diadem, Szafir, Eye Shadow (Cień do powiek)

Wysokiej jakości cień do powiek w postaci ołówka, wykonany z drzewa cedrowego. Dostępny w 16 modnych kolorach. Posiada atest PZH.

Cena: 12zł

Lubię

Miałam kolor 05-srebrny. Nadawał subtelny, świetlisty kolor. Bardzo lubiłam taki odcień na powiece i ta kredka sprawdzała się zdecydowanie lepiej niż standardowe cienie, czy cienie w płynie, które wypróbowałam, aby uzyskać taki efekt. Kredka jest miękka, moim zdaniem bardzo dobrze się ją używa. Lepiej trzymała się na mojej powiece, niż standardowe cienie (mam "tłustą powiekę"). Dla uzyskania delikatnego, świetlistego makijażu polecam. Jeszcze kiedyś ją kupię.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: jedna

Dla mnie bomba :)

Niska cena

Bardzo trwałe

ładnie się błyszczą na powiece

łatwo się nimi maluje i łatwo rozciera

wodoodporne

dostępne w wielu kolorach

Sama mam kilka kolorów :)
Polecam :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ???

Raczej dobry

Szczerze mówiąc, nie planowałam zakupu tej kredki (bo moim zdaniem to bardziej \'cień w kredce\', czyli kredka, a nie cień :) ), dostałam go gdzieś. Jestem nim bardzo miło zaskoczona!

Nigdy wcześniej nie miałam podobnych "gadżetów", zawsze używałam normalnych cieni do powiek.

Plusem jest na pewno bogata gama kolorów i odcieni, godna podziwu - można w czym wybierać :D. Zwłaszcza, że kolory są naprawdę śliczne.

Minus za krótką trwałość (\'zbiera się\' na załamaniach) i mało precyzyjne nakładanie - nie ma to jak pędzelek :P . Jednak myślę, że to kwestia przyzwyczajenia, dlatego mimo wszystko polecam.

Manicure - velvet nails

o matulu ja to mam

mam kolor0-8 Jasny perłowy

Kupiłam ją kilka lat temu i używam naprawdę sporadycznie bo jej nie lubię. Jeszcze żaden cień w postaci kredki u mnie się nie sprawdził, ten nie okazał się lepszy

Plusy:
+miękka
+naprawdę ładny kolor

Minusy:
-zbiera się w załamaniach już po kilku minutach od pomalowania powiek
-ani trochę się na powiekach nie trzyma

Ani to kredka ani cień. Chcę ją wykończyć i zapomnieć
Nie polecam.

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Multikredka ;-)

To już moja druga kredka tej firmy. Mam kolor 0-9 delikatny brąz wpadający w capuccino... uwielbiam ten kolor, bo bardzo ładnie cieniuje oko, podkreśla jego kształt, jest naturalny i nie rzuca się tak w oczy (odejmuje lat ;-) ).

Teraz do konkretów:
- kredka jest miękka, nie szoruje powiek, łatwo się nią rysuje.
- nie obciąża powiek, nie zastyga na "skorupę", nie zbiera się w zmarszczkach/liniach
- jest dość długotrwała (6h)
- świetnie służy mi jako "baza" pod cień, który nanoszę także jako "kreskę" (trzyma cały dzień!)
- ma super jakości drewienko

Polecam! Trudno spotkać teraz na rynku takie kredki!

Ilość zużytych opakowań: teraz 2.

Bardzo fajny jako kredka.

Mam dwa kolorki - 0-15 (zielonkawy) i 0-7 (perłowy). Oba bardzo lubię, ładne, delikatne, w sam raz na dzień, ale właśnie stosując jako kredkę. Zdarzyło mi się pomalować całą powiekę i wyglądało to bardzo nieciekawie po jakimś czasie (cień się zbiera w załamaniach). Poza tym jest baaardzo wydajny!

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch

Te kolorki... mhm śliczne

Zawsze używam ich jako kredki do oczu.Piękne kolory i to wszystkie :) to duży atut. Ładnie połyskują są miękkie trwałe i łatwo się nakładają. Nigdy nie używałam ich jako cieni, więc o tej roli nic nie napiszę. Polecam.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 ale będą następne

Świetny cień/kredka do oczu

Używam tej kredki już dobre parę lat, jednak głównie jako kredki do oczu. Jest trwała, miękka, łatwo się rozprowadza. Ponadto jest bardzo wydajna. W ciągu kilku lat dosyć częstego stosowania zużyłam dopiero 2.

Mój typ. Polecam :)

świetny kolor,okropna trwałość

diadem robi dobre kredki,a le wodoodporne. ta niestety do zbyt udanych nie należy :(.
pomijając fakt, że mam kolor, który niesamowicie mi pasuje: 0-10 (choć byłam przekonana, że w brązach, jako bladolica blondynka, nie za dobrze wyglądam!) i przyjemnie się ja nakłada, godzinę po aplikacji już nie jest tak miło. kredka zaczyna się już wtedy zbierać w załamaniu! z drugiej strony i tak jest trwalsza niż większość kremowych/musowych/błyszczykowych (i innych dziwacznych) cieni do powiek, bo po całym dniu, choć miałam ciemna kreskę w załamaniu, mając otwarte oczy nie było to w ogóle widoczne; wokół powieki kredka nieznacznie przybladła.

No i jeszcze ten blask- ten cień/kredka jest lekko perłowa, ale w bardzo delikatny sposób: ślicznie błyszczy, ale nie wygląda jak bazarowa tandeta (jak na przykład większość cieni ruby rose :( ), tym samym rozswietlając oko.

muśzę jeszcze pokombinować; skuszą się na jeszcze jedną, jeśli wymyśli ktoś, jak przedłużyć jej trwałość ;)

Używam tego produktu od: ciężko powiedzieć (mama miał je w kosmetyczce od zawsze)
Ilość zużytych opakowań: tez trudno powiedzieć, podkradam ją właściwie mamie ;)

bardzo dobra

Od miesiąca ta kredka jest moim makijażowym niezbędnikiem. Używam jej do ożywienia makijażu oczu, raczej w roli zwykłej kredki nadającej ostatni szlif, niż zgodnie z przeznaczeniem, jako cienia do powiek. Ładnie perłowo, subtelnie lśni. Wystarczająco trwała, choć po kilku godzinach wykonana nią kreska na dolnej powiece wymaga poprawki (ale chyba żadna kredka nie trzyma się u mnie dłużej niż 2 godziny w tym miejscu). Dość miękka (na pewno bardziej niż klasyczna kredka tej samej firmy). Duża gama kolorów nie pozwala mi przejść obok niej obojętnie. Już planuję zakup kolejnej :slina:
Używam tego produktu od: ok miesiąca
Ilość zużytych opakowań: obecnie zużywam trzy:D

****

Kredka nie za twarda, nie za miękka. Dobrze się roprowadza. Dosyć długo pozostaje na oku. Mozną wykonać nią precyzyjny makijaż. Cztery gwiazdki, bo znam lepsze

Mam koor grafitowy i kupię jeszcze więcej. Niestety, trudno dostać :(

Delikatny efekt

Przyznam, że myslałam, ż ta kredeczka bedzie sie dłuzej utrzymywala na powiece. A tym czasem szybko znika w załamaniu, nawet z bazą lub podkładem. Za to minus. Kreska nią namalowana jest jaśniuchna (mam kolor 0-1, taki biało-różowo- erłowy, niezwykle delikatny), opalizująca, prawie niewidoczna, ale cała powieka pokryta tym cieniem w kredce wygląda super. Błyszczy się lekką poświatką. Super cieniuje się nią oko. Gdyby była ociupinkę bardziej trwała. . .
Kupię jeszcze inny kolorek, może ten trafił mi sie jakiś felerny :)