Soraya, Nawilżający krem do depilacji

Soraya, Nawilżający krem do depilacji

Nawilżający krem do depilacji to błyskawiczny sposób na uzyskanie jedwabiście gładkiej skóry bez zbędnego owłosienia w zaledwie 4 minuty. Zawarty w kremie innowacyjny składnik aktywny opóźnia odrost włosków po depilacji, dzięki czemu zmniejsza się częstotliwość przeprowadzania zabiegu. Dodatkowo recepturę wzbogacono o ekstrakt z melona, który głęboko nawilża skórę oraz działają kojąco i łagodząco.
Zabieg jest bezbolesny i wygodny w użyciu. Pozostawia skórę idealnie gładką i jedwabistą w dotyku.

Koszmar

Produkt kompletnie nie do użytku. Na opakowaniu napisane jest, że krem na ciele powinien pozostać przez 4 minuty, lecz po tym czasie nie ma żadnego efektu, dosłownie żadnego. Krem ma okropny zapach, miałam wrażenie, że po wyjściu z wanny nadal go czułam. Produkt mija się zupełnie z celem. Nie polecam. Być może krem byłby dobry dla osób, które mają bardzo słabe włoski.

Zalety: brak

Wady:
- brak jakichkolwiek efektów po czasie zalecanym przez producenta
- okropny zapach
- podrażniona skóra

Ilość zużytych opakowań: ok. 1/4 opakowania

taki sobie

Produkt usuwa tylko cienkie włoski, z grubymi włoskimi nie ma opcji, przy jego użyciu się pożegnać. Plusem jest to, że nie podraznia. Zapach jest okropny, a produkt by działał musi pozostać znacznie dłużej, niz napisane jest na opakowaniu. Krem jest mało wydajny.

Używam tego produktu od: 6miesiecy

dobry ale tylko dla delikatnych włosków

Moim zdaniem jest do dobry produkt, aż ze zdziwieniem patrzę na tak niską średnią ocen.

Zalety:
-dobry dla wrażliwej skóry
-nie podrażnia
-dobrze radzi sobie z włoskami, ale tylko tymi delikatnymi
-czuć nawilżenie, pozostawia skórę przyjemną w dotyku
-włoski odrastają znacznie słabsze
-efekt depilacji utrzymuję się nawet do tygodnia

Wady
-zbyt intensywny zapach
-producent zapewniał, że wystarczą 4 min, ja natomiast trzymałam krem przez 10min żeby uzyskać zadawalający efekt

Całkiem niezły

Ja używam tego kremu do depilacji włosów na przedramionach. Włosy tam są delikatne więc krem sprawdza się świetnie. Trzeba go jednak trzymać dużo dłużej niż zaleca producent. Ja trzymałam go 15 minut.

Plusy:

+ Skuteczny
+ Skóra zostaje długo głaka

Minusy:

- Cena (takie produkty powinny kosztować max. 8 zł.)
- Mało wydajny (jedno opakowanie starczy na max na depilację całego ciała jeden raz)

Używam tego produktu od: tygodnia

Skuteczny, ale nie polecam...

Krem do depilacji spełnia swoją funkcję, usuwa wszystkie włoski. Niestety ma jedną ogromną wadę... Zapach... To strasznie śmierdzi! Nawet na drugi dzień wszędzie czuję ten smród :(
Niestety droższy Veet postarał się o mniej intensywny zapach, a włoski usuwa równie skutecznie.

Ilość zużytych opakowań: 4 tubki

niestety nie...

Mam wrażenie, że pachniał lepiej od Veeta. Ale co z tego, jak efekt tak samo mizerny. Można by tak skrobać te nogi tą szpatułką i skrobać, a włoski dalej sobie siedzą na swoim miejscu..

Jak na kogoś takie specyfiki działają, to super. Ja niestety nie mam zamiaru marnować czasu na takie zabawy, skoro efektu i tak żadnego.

Pamiętam, że miałam dwa opakowania to jedno zużyłam. A drugie prawie całe stało w szafce i stało, że aż termin ważności uleciał. Tylko szpatułki gdzieś jeszcze leżą :P

Używam tego produktu od: kiedyś

dobry na tej półce cenowej

Jestem szczerze zaskoczona ocenami tego kremu. Myślałam, że jest dobry dla ogółu, ale najwyraźniej został wyprodukowany tylko dla mnie :P

Plusy:
+ usuwa włoski z okolic bikini: mam cienkie, więc nie musi jakoś specjalnie się wżerać,
+ czas depilacji
+ cena

Minusy:
+ szpatułka
+ zbyt intensywny zapach

Cudów też się nie spodziewajcie, ale jestem zaskoczona tak niską oceną

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

nigdy więcej

kupiłam ten produkt w minione wakacje i bardzo się na nim zawiodłam...
Po pierwsze ma okropny zapach, a po drugie bardzo słabo usuwa włoski.
Jedyny plus to cena, ale i tak moim zdaniem nie warto go kupić nawet za tak małe pieniądze.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

koszmar.

Ogólnie jestem wierna kremom Veet, ale któregoś razu chyba z braku pieniędzy w danej chwili pomyślałam, że spróbuję czegoś innego, tańszego. No i nieźle się przejechałam. Soraya nie usunęła mi ani jednego włosa z nogi, nawet kiedy trzymałam krem 10 minut. Zero nawilżenia. Paskudny, drażniący, chemiczny zapach, nie mówiąc już o melonie, którego w ogóle nie czuć. Jedna wielka depilacyjna tragedia.

Masakra

Niestety ale krem nie pachnie ładnie, żeby nie powiedzieć gorzej. Po czasie określonym przez producenta, nie ma efektów. Zwykle czekałam dużo dłużej i mimo to było nieprzyjemnie, mnóstwo włosków została.
Efekt mizerny, z wyjątkiem nawilżenia- ale niestety nie o to tutaj chodzi. Przyjemność żadna.
Wracałam do różnych wersji tego kosmetyku, ale niestety mimo dość przystępnej ceny i nawilżenia, słabo spełnia swoją rolę.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 całe, w odstępach czasu

słaby

Kupiłam przy eksperymentowaniu z produktami tego typu i nigdy więcej... Zupełnie nie spełnił oczekiwań

- odstraszający zapach
- mało wydajny
-usuwa mało włosków

+ cena calkiem przystępna

Używam tego produktu od: kiedyś raz użyłam

Nie polecam

+ przystępna cena
+ ładne opakowanie

- nieprzyjemny zapach ( jakby ktoś robił trwałą na włosach)
- nie usuwa włosów
- po dłuższym czasie na skórze zaczyna piec
- ostra szpatułka drapie

Ilość zużytych opakowań: 1 praktycznie całe