Oriflame, Foot Care, Cool & Refresh Liquid Talc (Chodząco-odświeżający talk w kremie)

Nawilża i chłodzi skórę, pochłania nadmiar wilgoci, zapewnia uczucie świeżości i komfortu. Zawiera ekstrakt z wiesiołka i mentol.

Nie polecam

Dostałam go od koleżanki – zaczęłam go używać kiedy na skutek przyjmowanych leków wystąpiło nadmierne pocenie stóp i rak. Nie miałam nic innego pod ręką.
Efekt – był przez 10 minut, faktycznie chłodzenie i stopy były suchutkie, ale przez bardzo krótki czas. Zostawia mało estetyczne białe plamy na rajstopach, nie jestem zadowolona z tego produktu.
Gdyby działał przez kilka godzin to widziałabym sens kupowania go, jednak 10-20 minut i stopy znów są mokre, nie spełnił więc moich oczekiwań.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 i ostatnie

Dno, dno, dno!

Muszę powiedzieć, że się zawiodłam. Może i szybko się wchłania, ale za to stopy są całe białe a sam talk w ogóle nie chamuje pocenia się. Stopy pocą mi się po nim tak samo jak bez żadnych talków ani kremów antyperspiracyjnych a do tego wcale nie orzeźwia skóry i nie zapobiega brzydkiemu zapachowi. Moim zdaniem dno i więcej tego nie kupię.

mam nadzieje ze są lepsze

Używany codziennie daje może jakieś efekty, ale nie są one spektakularne. Wydaje mi się, że po podobnym kremie-talku Yves-Rocher moje stópki były bardziej suche, ale ten też nie był najgorszy. Na 8 godzin dawał radę, na 12 niestety już nie :(
Ma bardzo przyjemny zapach, nieco wysusza skórę (dobrze jest używać go w zestawie z nawilżaczem na noc :) ) i stosunkowo szybko się wchłania. Ogółem - więcej plusów niż minusów, ale mogłoby być lepiej..

Używam tego produktu od:2 miesiecy

Anna Małecka masaż twarzy

taki sobie

Bez rewelacji, jest o wiele gorszy niż krem antyperspiracyjny z tej serii. Chłodzi, nieco bieli stopy, są po nim trochę wysuszone. Nie zapobiega skutecznie brzydkiemu zapachowi.

Używam tego produktu od: ok. 2 mies.

Swietny na lato!

Ten talk to idealny kosmetyk do stop na lato. Nie pozostawia tlustej warstwy na stopach (tak jak ma to miejsce w przypadku kremow), szybko sie wchlania i co najwazniejsze - hamuje pocenie i przykry zapach na dlugi czas.
Polecam!!