Oriflame, Intimate Wipes (Chusteczki do higieny intymnej)

Oriflame, Intimate Wipes (Chusteczki do higieny intymnej)

Pojemność 20 szt

Chusteczki do higieny intymnej są bardzo wygodne, delikatnie oczyszczają i koją miejsca intymne. Posiadają przyjemny, subtelny zapach. opakowanie zawiera 20 chusteczek.

Średniocha

Średniej jakości chusteczki, straszne opakowanie, naklejka zamykająca je po jakim czasie przestawała się kleić i chusteczki wysychały. Na szczęście już ich nie ma w ofercie.

Używam tego produktu od: jakieś półtowa roku temu

lubię

Podzielam opinie moich poprzedniczek. Chusteczki są na prawdę niezawodne w sytuacjach, kiedy nie można się inaczej odświeżyć, w podróży itp a także w sytuacjach intymnych. Ślicznie pachną, dobrze oczyszczają i odświeżają, nie podrażniają. Jedynym minusem jest opakowanie, bo naklejka która służy jako zamknięcie po jakimś czasie zaczyna się odklejać.

Używam tego produktu od:kilku tyg.

bardzo fajne

Kupiłam je dawno temu własnie z powodu sytuacji awaryjnych, kiedy nie miałam mozliwosci na higiene intymna. W opakowaniu znajduje sie 20 chusteczek o ładnym nie drazniacym zapachu. Kosmetyk nie uczula, nie podraznia i bardzo dobrze oczyszcza sfere intymna. Po uzyciu trzeba bylo szybko zamknac opakowanie inaczej chusteczki wysychały co mi sie niestety przydarzyło przy drugim opakowaniu.
Byłam bardzo z nich zadowolona, ale nie daje 5gwiazdek bo chetnie wyprobuje inne tego typu kosmetyki.

Używam tego produktu od:dawno temu
Ilość zużytych opakowań:1cale, 2 połowa

Oriflame tutorial 2 konwertowany

wolę Cleanic

Przede wszystkim, dla mnie te chusteczki za mocno pachną, zwłaszcza jak na produkt do higieny intymnej. Po wyjęciu z opakowania chusteczka wręcz uderza nos kwiatowym zapachem. Przez to nie czuję, by odświeżały tak, jak tego oczekuję...To przesądza o tym, że raczej ponownie ich nie kupię, pomimo zalet:
- jest ich 20 w opakowaniu, które jednoczesnie jest niewielkie, ładne i bardzo poręczne
- są bardzo dobrze nawilżone
- niezastąpione w sytuacjach awaryjnych, kiedy nie ma innej możliwości odświeżenia się
- są miękkie i nie podrażniają.

Mimo to wolę rumiankowe Cleanic - mają ładny delikatny zapach i dają więcej świeżości... A cała reszta zalet jest taka sama.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: połowa

Polecam.

Chusteczki sa bardzo delikatne, mieciutkie i co najwazniejsze jak obiecal producent nie podrazniaja (a nawet naprawde lagodza!)
Maja ladny delikatny zapach i poreczne opakowanie.

Chusteczki sa niezastapione w podrozy, podczas wyjazdow gdzie nie bardzo mamy mozliwosc podmycia sie, idealne na "intymne okazje", jak i w wielu wielu innych okolicznosciach.

W promocji kosztuja 12,90zl za 20 chusteczek - to jeszcze nie tak duzo :) Choc widzialam tansze, to tym pozostane wierna bo wiem ze na to zasluguja.

Używam tego produktu od: 2-3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1, dzis kupuje kolejne :)

przydatne

Sa niezastapione w podrozy slicznie pachna i sa delikatne.Oczyszczaja i koja.Szkoda tylko ze tak szybko sie koncza :]Maja bardzo miekki materiał co mi sie bardzo w nich podoba polecam

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...1 opak.
Recenzja: ...