Eveline, Sun Care, Wodoodporna emulsja do opalania SPF 5, SPF 8

Eveline, Sun Care, Wodoodporna emulsja do opalania SPF 5, SPF 8

Skutecznie chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym UVA (ochrona przed starzeniem skóry), UVB (ochrona przed oparzeniami słonecznymi). Dzięki wodoodpornej formule skutecznie chroni skórę także w trakcie i po kąpielach wodnych. Emulsja łatwo się wchłania, nie wysuszając skóry. Posiada silne właściwości pielęgnujące, nawilżające i łagodzące. Dzięki zawartości WITAMINY E neutralizuje wolne rodniki, opóżniając proces przedwczesnego starzenia się skóry. Zapobiega powstawniu zmarszczek, spowodowanych szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Zapewnia bezpieczne i równomierne opalanie, nie powodując reakcji alergicznych. Wyciąg z ratanii stanowi naturalny filtr ochronny, masło kakaowe, wyciąg z łupin orzecha włoskiego i beta-karoten gwarantują piękną i trwałą opaleniznę.

Nie dla mnie

Fajnie się wchłania, nie wysusza skóry, bardzo ładnie pachnie, ale... Zostawia na skórze jakąś dziwną białą warstwę takiego jakby delikatnego pyłku (nie wiem nawet jak to opisać, ani do czego porównać :/). W każdym bądź razie jest ona widoczna z niekoniecznie bardzo bliskiej odległości i trudna do usunięcia (na sucho na plaży nie dało rady i trzeba było szorować pod prysznicem).

Produkt napewno nie był przeterminowany, gdzy go używałam ;)

Używam tego produktu od: używałam tydzień
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Co to za zapach?

Będzie czytelnie i treściwie :)

Zalety:
bardzo ładne efekty stosowania-opalenizna apetyczna:)
fajne opakowanie
stosunkowo niska cena
własciwosci brazujące
konsystencja
Wady
średnie tempo wchłaniania
alkocholowy ,z lekką nuta samoopalacza,zapach.

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:meczę pierwsze :)

*****

Chociaż mamy zimę, ale buszując ostatnio na Wizażu,weszłam sobie na opalanie,zobaczyłam ten kremik i od razu przypomniało mi się,jaką po nim miałam opaleniznę.
Smarował się nim także mój men i też był z niego zadowolony.

Używanie tej emulsji to naprawdę przyjemność, jest lekka,szybko się wchłania,nawilża,bardzo ładnie pachnie,tak świeżo.Można się po niej szybko i ładnie opalić,bez ryzyka poparzenia.
Przebywając większą część dnia na słoneczku trzeba nią robić poprawki,ze względu na niski faktor,ale bez obaw-jest wydajna.
Mam nadzieję,że następnego lata będzie dostępna w niezmienionej formie.Używam tego produktu od:używałam tego lata

Testy redakcyjne odżywek Eveline 8w1 Total Action i Eveline 8w1 Total Action Sensitive

najlepszy do opalania:)

Cudny zapach to raz.
Dwa to delikatna konsystencja, która nie zapycha porów odpowiednia nawet do twarzy .Ja mam cerę mieszaną i nie przetłuściła mi twarzy za co jej chwała.Ładnie nawilża , delikatna , świetnie pachnie i w ogóle same plusy:)

Używam tego produktu od:roku

Cudny zapach!

Ostatnie dni opalania 7 i 8 dzień spędziałam na faktorze ósemce tej firmy. Miło się zaskoczyłam, bo jakoś nie miałam przekonania do tej frimy, po używaniu żelu do mycia twarzy z jakimś piaskiem w środku, bleee:( Kupiłam go w ostatniej chwili bo wcześniej nie wpadłam na pomysł, że nie tylko duże faktory są potrzebne do opalania;)
Cudny zapach, jejq strasznie mi się podoba!!!!
Bardzo szybko się wchłania, nawet szybciej niż Eris. Nie pozostawia tłustej powłoki.
Pisałam o ślicznym zapachu???????
Tylko 2 minusiki: - strasznie szybko robi się rzadki na słońcu, normalnie woda:/ (Ja byłam w Chorwacji i tam grzało, może na naszym polskim tak nie rzadnieje, nie wiem:/)Aż trudno go rozetrzeć bo spływa:/
- No i trzeba baaardzo dużo go nakładać, bo po jakich 10 minutach, czuć jak słońce przepala filtry i dostaje się na skórę i poprostu pali:(
Także przez to ciągłe nakładanie balsam skończyłam cały, ale to dobrze bo powinny wszystkie tak się kończyć. Ogólnie jestem zadowolna i za rok na ostatnie dni opalania na pewno go kupię:)

Porządny

Bardzo dobra konsystencja, przez co fajnie się rozprowadza. Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej skóry. Wydajny, i faktycznie lekko i delikatnie brązujący. Dobrze się go aplikuje, nie trzeba się męczyc z wyciskaniem, a jednocześnie nie wypływa gdy go tylko otworzymy.
Recenzja:super za przyzwoitą cenę

dobra

Kosmetyk dobry, a przy tym naprawdę niedrogi i wydajny. Pachnie bardzo przyjemnie coś jakby cytrusy, szybko się wchłania, nie klei, emulsja nie jest gęsta, myślę że taka w sam raz. Oparzeń też u siebie nie zuważyłam, a faktor miałam niski. W każdym razie polecam ...