Lotus Peeling, Pielęgnujący peeling

Lotus Peeling, Pielęgnujący peeling

Wygładzający masaż ciała z cennym olejkiem ryżowym. Delikatne oczyszczanie skóry i orientalny zapach kwiatu lotosu pod prysznicem. Rozmasuj kremowy peeling z drobinkami oczyszczającymi skórę i olejkiem ryżowym na całym ciele. Rozkoszuj się efektem aksamitnie gładkiej i pięknie wyglądającej skóry.

Delikatny

Peeling dosyć przeciętny, choć tak naprawdę zależy kto co lubi.
Ma gęstą kremową konsystencję, która nawilża ciało. Drobinek jest mało, trzeba więc mocno masować. Efekt - zadowalający, ale ja wolę ostrzejsze peelingi.

Zapach delikatny, przyjemny.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: 1 całe.

zbyt delikatny

peeling jest fajniutki ale zbyt delikatny jak dla mnie.Wolę bardziej ścierne specyfiki.Przyjemnie jest go stosowac,pięknie pachnie,pod prysznicem uczta dla zmysłów,efekt po-tak jak opisane na opakowaniu.Gęsty,drobinki są bardzo drobniutkie,delikatne i krzywdy nie zrobią.Ale ma to jedno ale...Używam tego produktu od:przez miesiąc,dwa

Uwielbiam go

Faktycznie nie jest zbyt gesty i znika szybko ale i tak go uwielbiam, bo cudowny zapach lotosu wszystko mi rekompensuje. Moja skora jest po nim cudownie gladka, nawilzona i pachnaca. Moglby miec ciut wiecej drobinek scierajacych.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: wiele

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

Polubiliśmy się

Ten peeling choć słabo ściera bardzo przypadł mi do gustu :)
Po pierwsze dobrze pielęgnuje skórę, oczyszcza a zarazem nawilża, po jego użyciu ciało pięknie pachnie :)
Przyjemnie jest masować nim skórę, staje się dzięki niemu miękka i gładziutka. Cóż jeszcze mogę o nim powiedzieć, pewnie to, że nie należy do wydajnych. Z tuby za dużo się go wylewa, choć konsystencję ma fajną.

Ilość zużytych opakowań: 1 narazie

beznadziejny

tak jak uwielbiam zele pod prysznic nivea,(Happy time:) tak tego"peelingu "nie moge scierpiec
Przede wszystkim drazni mnie w nim jego konsystencja-zadka, leista ,stanowczo za duzo nabieralo sie go podczas uzywania, co sprawialo ze kosmetyk jest koszmarnie niewydajny
Wedlug mnie to zaden peeling, zero wlasciwosci scierajacych
Nie polecam

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Irytujące opakowanie

- to raczej nie peeling, ale delikatnie peelingujący żel pod prysznic do częstego stosowania (czyli to co lubię);
- całkiem przyjemna konsystencja (jednak nie do tego opakowania!!!);
- zapach średni, na szczęście nienachalny, ładniejszy na skórze po spłukaniu, niż w trakcie mycia;
- działanie delikatne ale skuteczne (przy codziennym stosowaniu), ilość drobinek wystarczająca;
- wydajność tragiczna ze względu na opakowanie - wylewało się z niego zdecydowanie za dużo kosmetyku (co przy okazji potrafiło zirytować, czyli z relaksującego prysznicu nici).
I głównie przez to opakowanie już go nie kupię. I również przez opakowanie kusi mnie wystawienie 2*, jednak tyle dostał ode mnie Dove, a ten jednak wypada lepiej.

Nie lubię go

-szajskie opakowanie
-słaba wydajność
-mało drobinek
-zapach po wyciśnięciu z opakowania staje się nachalny

+łatwo dostępny
+nie wysusza, a może nawet lekko nawilża
+łatwo się spłukuje

Używam tego produktu od:??
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

lubię zapach

Zapach jest rewelacyjny! Bardzo przyjemny, relaksujący. Jednak jak dla mnie ten kosmetyk to taki kremowy żel pod prysznic z drobinkami ściarającymi. Lubię jego konsystencję. Kosmetyk dobrze się pieni. Nawilża skórę. Ale to nie peeling! Ściera słabiutko i jest mało wydajny.

Używam tego produktu od: już nie używam

dobry

Zaznaczyłam nie wiem,bo lubię eksperymentować z kosmetykami do mycia.

Zalety:

-delikatnie ściera

- nie podraznia

- nie wysusza

- przyjemny zapach

wada:

- małow ydajny przez co wychodzi drogi

Używam tego produktu od: z rok temu

takie nie wiadomo co

Dostałam peeling od mamy, tylko dlatego go używam, jakoś nie mam zaufania do tych kupowanych, wolę domowe:) Ma śliczny zapach :slina: który utrzymuje się jeszcze chwilę po kąpieli. Drobinki są bardzo łagodne, aż za łagodne dla mnie, tylko troszkę wygładzają. Nie podrażnia i przesusza skóry. Peeling ma bardzo kremową konsystencję, właściwie przypomina gęsty żel pod prysznic. Mało wydajny.

Używam tego produktu od: 2 m-cy

Uwielbiam!

Już za sam zapach peeling dostaje ode mnie maksymalną ilość gwiazdek :D uwielbiam serię Ryż & Lotos! ale do rzeczy - peeling faktycznie ma bardziej postać kremu i jest dość łagodny, ale ja mimo to bardzo go lubię - ale używam go tylko na górną część ciała, bo na łydki, uda i biodra używam antycellulitowego Erisa, który na ramiona itd. jest zbyt agresywny. Natomiast peeling nivea sprawdza sie doskonale! Skóra jest po nim gładka, świetnie nawilżona i niebiansko pachnie... mmmmm :)

Ilość zużytych opakowań: dużo

to nie peeling, to żel z delikatnymi granulkami nawilżającymi. Zapach-jak kto lubi-mi sie podoba, miałam całą tą serie. No i ten -jak upiera sie producent- peeling jest najsłabszym punktem z serii Ryż i Lotos.
Płynie po ciele i prawie wcale nie ściera. Można go zużyć jako zel ale peeling raczej trzeba zafundować sobie inny.

Używam tego produktu od:miałam go pare miesiecy temu