Nivea, Nivea Body, Ryż i Lotos, Pielęgnujący balsam

Nivea, Nivea Body, Ryż i Lotos, Pielęgnujący balsam

Pielęgnujący balsam ma bogatą konsystencję, ale szybko się wchłania. Zapewnia skórze doskonałe nawilżenie i chroni ją przed wysuszeniem. Pozostawia skórę cudownie miękką i jędrną w dotyku, dobrze wypielęgnowaną i zadbaną. Dodatkowo, delikatny, łagodny zapach kwiatu lotosu zamienia ten produkt pielęgnacyjny w prawdziwe dalekowschodnie doświadczenie w zakresie dobrego samopoczucia. Jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry.

Skład: Aqua, Glycerin, Paraffinum Liquidum, Caprylic/Capric Triglyceride, C13-16 Isoparaffin, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Glyceryl Stearate, PEG-40 Stearate, Nelumbo Nucifera, Oryza Sativa, Oryzanol, Tocopheryl Acetate, Sodium Carbomer, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Alcohol Denat., Parfum.

Cena: 15,99 zł / 250 ml

Doskonały!

Fantastyczny balsam, jeden z najlepszych jakich używałam. Rewelacyjna konsystencja, nieco rzadsza od niebieskiego klasycznego mleczka, ale w tamtym była właśnie zbyt toporna, a tu cud miód. No i zapach- nie wiem czy tak pachnie ryż czy ryż w ogóle pachnie?) a może lotos? W każdym bądź razie jest doskonały, niezbyt mocny, ale trwały, utrzymuje się na skórze wiele godzin.
No i oczywiście nawilża, jest przy tym bardzo wydajny.
Polecam gorąco wszystkim. To powinien być KWC.

Używam tego produktu od:2 m-cy
Ilość zużytych opakowań:2/3 opakowania 250 ml

Pięknie pachnie :)

Bardzo lubię ten balsam - nadaje piękny, oryginalny i trwały zapach, jest wydajny, ma idealną konsystencję (nie za lekką, nie za tłustą), dobrze się wchłania, świetnie nawilża i odżywia skórę. Na pewno kupię go jeszcze nie raz.

pieknie pachnie

Do zakupu balsamu skusił mnie zapach, który zachwycił mnie w żelu pod prysznic z tej samej linii - zapach jest słodkawy, nieco egzotyczny, bardzo przyjemny i długo utrzymuje się na skórze.
Balsam jest przyjemny, niezbyt ciężki ale też nie za lekki, dobry na co dzień. Nawilża skórę, odżywia, wyraźnie regeneruje, wygładza. Szybko się wchłania, nie lepi się, nie jest tłusty (ja akurat wole cięższe kosmetyki do ciała).
Cena przystępna. Balsam zamknięty jest w estetycznej butelce typowej dla balsamów nivea. Wydajny.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

SUBTELNOŚĆ WSCHODU

Doskonale spełnia wszystkie najważniejsze moje oczekiwania dotyczące balsamu do ciała. Bardzo dobrze nawilża skórę, a to podobno dzięki zawartości olejku ryżowego. Efekt nawilżenia i gładkości odczuwam przez wiele godzin. Dodatkowe plusy to bardzo subtelny i pięknie skomponowany zapach i wygodnie opakowanie.

Używam tego produktu od: 3 TYGODNI

Stanowczo 'za tłusty'

Jest dobry bo:
-bardzo dobrze nawilżą
-ma ładny zapach
-jest całkiem wydajny

Minusy:
- jest za łusty
-wolno się wchłania, miałam wrażenie, że nigdy nie wchłonie się do końca

Używam tego produktu od:4 miesięcy

najlepszy

Jest super, bo:

-nawilża i zatrzymuje wodę w skórze
-nie lepi się, ma delikatną konsystencję
-ładnie pachnie
-zostawia na skórze delikatną otoczkę, przez co jest gładka

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Świetnie nawilża

Kosmetyki firmy Nivea kojarzyły mi sie z ciężko strawną nutą zapachową, miło się zaskoczyłam gdy wpadł mi w ręce ten oto balsam.

Jest to bardzo dobry balsam na zimę, całkiem nieźle nawilża skórę, i pozostawia na niej delikatny film (co mi niestety nie pasuje, nie lubię gdy kremy lepią mi się do ubrań).
Plusem jest jego zapach, który nie koliduje z zapachem naszych perfum, a jednak zostawia lekki, delikatny, kobiecy zapach.

używam z przyjemnością

bardzo dobry balsam:) poleciła mi go koleżanka, zachwalała świetną konsystencję, ładny zapach;) pachnie rzeczywiście przyjemnie, skóra po jego użyciu jest gładka i aksamitna, aż się chce dotykać;) pozostawia bardzo delikatny film, który mi absolutnie nie przeszkadza. bardzo lubię go używać i używam z wielką przyjemnością:)

Używam tego produktu od: 2-3 tyg
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

****

Balsam kupiłam zachęcona zapachem próbki dołączonej do jednej z kolorowych gazet. Przeważnie puszczam takowe w świat, jednak tym razem postanowiłam zrobić wyjątek, ponieważ byłam w trakcie poszukiwań lekkiego balsamu o subtelnej nucie. Bardzo dobrze się stało, gdyż ten kosmetyk spełnia większość oczekiwań jakie wobec niego miałam.
Balsam ma postać delikatnej, śmietankowej emulsji, która błyskawicznie wchłania się w skórę pozostawiając nań delikatny połysk, który jednak po dłużej chwili całkowicie znika. Nie znika za to bardzo przyjemny, delikatny zapach kosmetyku. Nie jest tak relaksujący jak nuty wanilii czy drzewa cedrowego, niemniej jednak równie przyjemny.
Balsam bardzo dobrze nawilża, nawet miejscami przesuszoną skórę. Muszę podkreślić - nawilża, a nie natłuszcza, dlatego też gorąco go polecam na nadchodzące letnie dni, gdyż nie będzie uoporczywie się kleił do ubrań i można go spokojnie nakładać rano, na pięknie opalone ciało ;)
Skóra jest gładka, aksamitna w dotyku, jednakże reklamowanego efektu rozświetlenia bynajmniej nie zauważyłam.
Na dodatek balsam jest niezwykle wydajny, a niewygórowana cena sprawia, że jego zakup jest warty rozważenia.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Ten zapach:/

Sam balsam dość dobry. Raczej natłuszcza niż nawilża. Ciało po nim trochę klei się do ubrań. Ale na zimę może być. Jednak jest coś co go dla mnie skreśła-ZAPACH. Wiem, że większości się podoba ale ja go NIE ZNOSZE. mdli mnie po nim. OKROPNY

Używam tego produktu od:Kiedyś tam używałam
Ilość zużytych opakowań:2(prezenty)

nawilza wygladza

skora po nim jest przyjemna w dotyku, nawilzona. jednak troszke za tlusty. Chyba mam za duze wymagania. Ale śmialo mozna uzywac na noc, albo na dzien :) tylko niew lato w upaly, cialko sie troche spoci i np. nogi sie kleja do krzesla :D ale ogolnie polecam, nie jest to kwc ale najlepszy balsam jaki mialam kiedykolwiek

Używam tego produktu od:rok

tak,tak,tak i jeszcze raz tak

Bardzo dobry, dostałam go od chłopaka w prezencie, sama bym nie kupiła ze względu na cenę, chyba, że na jakiejs promocji :) Używam go głównie do górnych parti ciała (przede wszystkim: ramiona, dekolt, plecy, biust i ręce), bo do nóg używam ujędrniających balsamów.

* dobrze wygładza
* nawilża
* zmiękcza
*ślicznie pachnie
*świetny jak cała seria "Ryż i Lotos"
Używam tego produktu od: 1 miesiąca