Clinique, Total Turnaround (Krem do twarzy (stara wersja))

Clinique, Total Turnaround (Krem do twarzy (stara wersja))

Clinique Total Turnaround Crea - Visible Skin Renewer - krem do twarzy, przywracający skórze blask. Wzmacnia skórę a dzięki zastosowaniu specjalnych filtrów optycznych widocznie zmniejsza linie i zmarszczki. Usuwa zanieczyszczenia, minimalizuje skutki oparzeń słonecznych. Przeznaczony do skóry suchej oraz suchej w kierunku mieszanej.

wygładza i wysusza

Krem delikatnie eksfoliuje cerę w trakcie snu (należy go stosować wyłącznie na noc). Po przebudzeniu twarz jest gładsza, bardziej promienna i wypoczęta.
Niestety kosmetyk bardzo słabo odżywia. Po tygodniu moja cera była odwodniona i potrzebowała silnej dawki nawilżenia. Nie zauważyłam, aby zmniejszył widoczność porów ani ilość pojawiających się niedoskonałości.
Jest to ciekawy produkt i cieszę się, że go wypróbowałam, ale już do niego nie wrócę. Wolę stosować co kilka dni peeling lub inny kosmetyk złuszczający, a na noc typowy krem regenerujący.

Używam tego produktu od: przez kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno 50 ml

Widoczne efekty

To chyba jeden z kilku kremów marek masowych jakie bym poleciła i sama stosowała. Stosowałam ten krem na noc i ze 100% pewnością stwierdzam, że każdego rana widać pozytywne efekty. Skóra jest zdecydowanie gładsza i bardziej jednolita (może nawet jaśniejsza). Dodatkowo moje rozszerzone por zwężone. Dodatkowo jest wydajny, jest praktycznie bezzapachowy a jego konsystencja bardzo dobrze się nakłada. Polecam go każdej cerze z pewnymi problemami. Dodatkowym efektem jest mniejsza widoczność zmarszczek.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Bardzo dobry

Na samym wstępie zaznaczę że kremu używałam razem z serum Turnaround.
Jak już wspomniałam przy recenzji serum, do marki Clinique nigdy nie byłam przekonana, jednak podczas każdej wizyty w w S. pani konsultantka Clinique namawiała mnie do ich produktów.

Tym razem powiedziałam, że jesienią nasila mi się wydzielanie sebum i męczę się z tłustą skórą, mimo iż cerę mam normalną tylko ze skłonnością do mieszanej.

Pani obdarzyła mnie trzeba mini słoiczkami Turnaroiund (w sumie 21ml), mimo iż minął miesiąc to kończę dopiero drugi słoiczek, tak że krem jest bardzo wydajny.

Konsultantka od razu powiedziała mi aby stosować krem i serum tylko wieczorem, nie rano, dlatego rano używam serum Vissionnaire Lancome oraz krem Regenessence Armaniego.

Wracając do kremu, może zapach nie jest powalający, nie wiem dlaczego ale mi przypomina chlor, to jego działanie razem z serum jest super.

Po miesiącu moja cera jest gładziutka, jakby bardziej rozjaśniona i co najlepsze krostki z brody znikły, a to był jedyny minus mojej cery, krostki na brodzie oraz to że jesienią się przetłuszcza. Wydzielanie sebum również się ograniczyło, teraz już nie muszę cały czas przecierać twarzy bibułkami matującymi.

Dodam jeszcze że moja skóra zawsze była bardzo zadbana, gładka, ale nie tak jak teraz, widzę znaczną różnicę. Nie wiem jak będzie u starszych Pań, bo ja mam 25lat, i jestem na tak.

Ilość zużytych opakowań: 21ml trzy duże próbki

depilacja czego nie wolno

super złuszczacz

Używałam kiedyś, i teraz kupię chyba znowu. Krem jest świetny na noc do cery mieszanej, pięknie złuszcza i rozświetla, ale uwaga TRZEBA NA TO NAŁOŻYĆ KREM NAWILŻAJĄCY - takie jest zresztą zalecenie producenta. Jeżeli ktoś pisze, że krem nie nawilża, to ok, bo on nie ma nawilżać tylko złuszczać i rozjaśniać i sprawiać, że cera będzie piękniejsza. I to wszystko robi doskonale. Dla mnie jest nawet lepszy niż Total Tournaround concentrate.

Ale jak KAŻDY krem, niezależnie od firmy i ceny, na pewno nie będzie wszystkim odpowiadał, zwłaszcza osobom z cerą wrażliwą - najlepiej udać się do perfumerii po próbkę, uniknie się rozczarowania.

Ja byłam bardzo zadowolona. Przestałam używać, bo skóra zrobiła mi się normalna w kierunku suchej i nie potrzebowałam już tego typu kosmetyku. Teraz po ciąży hormony mi wariują, skóra znowu robi się mieszana, ale w kierunku suchej (nikomu nie życzę takiego typu skóry) i rozważam powrót.

Jest wydajny, zapach średni, ale jak na Clinique to całkiem przyjemny.

Używam tego produktu od: kilka słoiczków
Ilość zużytych opakowań: 4-5

nie lubię go

Szukałam dobrego kremu nawilżającego na noc do mojej mieszanej wrażliwej cery. Pani w Douglasie poleciła mi ten i pomyliła się bardzo. Jestem zła na siebie, że dałam sobie wcisnąć taki badziew.
Plusy:
- fajna konsystencja
-wydajny
-ładne opakowanie
Minusy:
-wysusza bardzo cerę a miał być nawilżający
-cena
-nie widać żadnej poprawy cery
-nie widać żeby złuszczał
-okropny zapach, myślałam, że się po jakimś czasie przyzwyczaję ale niestety nie da rady
-pory nie znikają ani też nie stają się mniej widoczne
-po nałożeniu cera wydaje się klejąca i ściagnięta

Używam tego produktu od: 2 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 dużego

Świetny...peeling enzymatyczny

Jak dla mnie doskonały,ale nie krem,a...peeling enzymatyczny.Mam wrażliwą cerę i używam go jako peelingu raz w tygodniu,czasami rzadziej na noc.Rano cera wygładzona,jaśniejsza:D
Naprawdę polecam osobą z cerą wrażliwą,warto zainwestować w ten kosmetyk.
Ja kupuję i będę kupowała:)

Używam tego produktu od:oj dobrych kilku lat;)z przerwami
Ilość zużytych opakowań:3 lub 4 opakowanie

reperuje skórę, ale...

wysusza:(

Za to odejmuję 1 gwiazdkę. Niby należy ten krem stosować na noc i rzeczywiście rano skóra jest wypoczęta, gładka, jednolita, pory ściągnięte. Wygląda 2x lepiej niż przed nałożeniem. Po zmyciu rano tego kremu następuje mega efekt ściągnięcia. Po nałożeniu podkładu - następny efekt - skóra jak tarka, wszędzie suche skórki. Dlatego stosuje ten krem na noc, ale tylko wtedy gdy na drugi dzień nie musze nigdzie szybko wyjść. Jednym słowem - najlepiej po tym kremie zrobić peeling i nałożyć krem nawilżający. Wtedy jest ok. Przy regularnym stosowaniu wygląd skóry się poprawia dosyć znacznie.

Krem jest wydajny. Dobrze się rozsmarowuje. Nie pozostawia tłustego filmu na twarzy. Ma bardzo delikatny, przyjemny zapach. Skóra po nałożeniu wygląda od razu lepiej (działanie niemal natychmiastowe). Cena bardzo wysoka (170 zł za 50 ml w Sephorze), ale nie ma tańszego odpowiednika kosmetyku o podobnym działaniu na rynku. Jedynie droższy - Idealist Estee Lauder. Za jakość się płaci:D

Ogólnie krem mi się podoba. Warto mieć taki kosmetyk. Jak będe miała fundusze to kupie ponownie, ale na allegro (tajniej) :)

Ilość zużytych opakowań: została końcówka pierwszego

super

dziwne ale dla mojej bardzo suchej skóry jest super.Stosuję na noc, nie muszę już poprawiać innym kremem, nie wysusz mimo że jest kremem złuszczającym, rano skóra jest rozjaśniona,wygładzona i jakby młodsza,mam jakby mniej zmarszczek i mniejsze pory:)
Po nałożeniu daje efekt "pupy niemowlaka" podobnie jak Idealist EL, jednak jeśli chodzi o dzialanie jest dużo lepszy
jest bardzo wydajny, więc mam nadzieję,ze wystarczy na długo, bo cena mi się nie podoba:(
edit: po ok 2 mies zaczął wysuszać skórę na czole i nosie, teraz stosuję przez tydzień raz w miesiącu i obowiązkowo nakładam na niego inny krem
Używam tego produktu od:2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:50ml

Dobry

Pamiętam jak byłam nim zachwycona po pierwszym użyciu, skóra była gładka, po kilku dniach wyrównał się koloryt a niektóre przebarwienia zniknęły, skora się rozjaśniła. Po kilku latach używania nie stosuję już go codziennie gdyż wydaje mi się że traci na swojej skuteczności. Stosuję go raczej przez tydzień raz na jakiś czas i to obowiązkowo pod krem, gdyż sam total turnaround nie jest sam w sobie jakimś świetnym nawilżaczem. Ma za zadanie odkrywać nową skórę i to robi.

Używam tego produktu od: 2 lat z przerwami

Doskonały...

Doskonałośc, którą dostałam w gartsie od Clinique... uwielabiam tę firmę ale ten ksometyk wzniósł ją na mój kosmetyczny ołtarzyk - lepsze jest tylko serum, tej samej firmy i nazwy!!!

Używam tego produktu od:1 roku

Zdecydowanie polecam!

Jest to naprawde swietny krem na noc ale nie do kazdej cery. Mysle, ze to jedyny krem na noc ktory wyprobowalam i ktorego efekty dzialania sa naprawde widoczne rano.
Ten krem idealnie nadaje sie do cery mieszanej i tlustej, z roszerzonymi porami poniewaz w cudowny sposob wygladza skore oraz zmniejsza widocznosc rozszerzonych porow.
Mysle, ze jedynym minusem jest to, ze nie jest to krem ktory w jakis szczegolny sposob odzywia skore ale raczej krem, ktory poprawia jej wyglad. Ja stosuje go na zmiane z kremem odzywczym/przeciwzmarszczkowy.
Takze w przypadku suchej skory moze nie wystarczac.Używam tego produktu od: kilku lat

skóra jak aksamit :)

Zgadzam się z Jowisią, że po nałożeniu Total Turnaround skóra zmienia się w mgnieniu oka. Efekt jest szybszy niż ręka wprawnego grafika obrabiającego zdjęcia w Photoshopie :) cera nabiera blasku, jest supergładka, przyjemna w dotyku, pory znikają, skóra staje się jędrniejsza, po dłuższym stosowaniu zmniejszyły mi się poziome zmarszczki na czole.
Z tej serii mam jeszcze maseczkę, więc chyba w duecie dają jeszcze lepsze rezultaty :)
Cudownie lekka konsystencja, przyjemna aplikacja. Za to zapach mi się nie podoba, kojarzy mi się z lekarstwem.
Dałabym mu 5 gwiazdek, ale...rzeczywiście działa krótka, przed pójściem spać skórę mam jak dziecko, a po przebudzeniu efekt niemowlęcej skóry znika.
Mam suchą i dosyć wrażliwą skórę i niestety trochę przesuszył mi policzki, mimo nakładania dodatkowego kremu nawilżającego jak radzi producent rano budziłam się ze strasznie ściągniętą skórą.
Mimo wszystko naprawdę warto spróbować :)

hmmmmmmmmmmmmmm
Mimo,że nie zamierzałam, ale wróciłam do tej serii. Powód? Moja skóra (mimo,że raczej z gatunku tych skłonnych do podrażnień sucharów) potrzebuje raz na jakiś czas oczyszczenia. Rozszerzone pory, zaskórniki i kaszaki stały się moim problemem numer 1. Próby wyciśnięcia tylko pogarszały sprawę, a TT Clinique sobie z tym świetnie radzi, bo szczerze mówiąc / pisząc nie znam lepszego kremu - oczyszczacza. Używam max dwa razy w tyg i już po paru użyciach stan mojej skóry sie poprawił :) BRAWO !!! :)

Używam tego produktu od: raz na jakiś czas