St. Ives, Energia Owoce cytrusowe, Nawilżający żel pod prysznic (strara wersja)

St. Ives, Energia Owoce cytrusowe, Nawilżający żel pod prysznic (strara wersja)

Nawilżający żel pod prysznic. świeży zapach żelu ożywia twoje zmysły, a cudownie lekka piana delikatnie oczyszcza skórę i pozostawia ją gładką i miękką w dotyku.

średni

Dla mnie to jest najzwyklejszy żel pod prysznic. Ani nie polecam ani też nie zniechęcam. Żadnego nawilżenia po myciu nie zauważyłam, nawet delikatnego wygładzenia skóry nie ma. Zapach mi nie odpowiada ale to juz każdego indywidualna sprawa. Duży plus za dużą pojemność przy tak niskiej cenie:) Ot taki sobie żelik pod prysznic:) Jednak ja poszukuje czegoś innego.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Super

To jeden z moich ulubionych żeli, orzeźwiający, ale nie natarczywy w zapachu. Duża pojemność, wydajny, tani. O, kazali mi coś dopisać, hm, rześki jak morska bryza, a kojący, przyjemny. Polecam! Używam tego produktu od:paru lat
Ilość zużytych opakowań: 10 lub więcej

Cóż za lekkość

Dostałam ten żel rok temu pod choinkę.Pierwsze co zwróciło moją uwagę to lekki,świeży zapach melona.Był cudowny.Duża pojemność.Kolorowa i sympatyczna etykieta.W czasie kąpieli doznałam uczucia delikatnej konsystencji żelu i jego niepowtarzalnego zapachu.Polecam.

Używam tego produktu od: Dawna

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

lekko nawilża-warto

Zapach ma lekki,no cóż-niewyszukany,chemiczne cytrusy,ale są o wiele,wiele gorsze,ten zapach nie jest ostry.żel na pewno nie wysusza,nawet nawilża nie najgorzej,moja skóra jest gładka po kąpieli.Dobry,nie drogi żel w dużym opakowaniu,a zapach dobry na lato.

Używam tego produktu od:2 tyg

Sredni

Wszysko by było dobrze gdyby nie ten zapach :( jest zdecydowanie za mocny. a tak to nie mam żadnych zastrzeżen, dobrze sie nim myje, a skóra jest po nim gładka i nawilzona.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

może być

Taki naprawdę typowy żel pod prysznic.Fajny zapach, konsystencja dość rzadka (ale nikt nigdzie nie pisze,że kremowa więc się nie czepiam), pieni się świetnie. Raczej wydajny. Pielęgnuje chyba dobrze, cóż mogę od żelu wymagać;-) Butelka trochę toporna ale dobre zamknięcie. Od czasu do czasu może być, kupię pewnie w lecie bo to typowo letni kosmetyk

dla mnie fajny :)

dosc rzadki jak na zel ale mi to nie przeszkadza bo dobrze sie pieni. Ogolnie nie lubie kosmetykow w duzych opakowaniach, ale zel to co innego-duzo sie go zuzywa-wiec zadowala mnie 400ml :) ma orzezwiajacy zapach, a skora jest naprawde miekka i gladka, na pewno go jeszcze kupie bo nie ma minusow :D

Płyn do naczyń

Żel byłby całkiem znośny, gdyby nie ten wstrętny chemiczny zapach - żywcem przypominający płyn do mycia naczyń. Odrzuca od niego na kilometr. I chociaż pod względem skuteczności działania nie ma on większych minusów (typowy żel pod prysznic), to za ten zapach daję mu tylko jedną gwiazdkę.