Bezacetonowy zmywacz do paznokci z nagietkiem

Bezacetonowy zmywacz do paznokci z nagietkiem

Bezacetonowy, szczególnie delikatny o działaniu pielęgnacyjnym i odżywczym, nadaje naturalny połysk i zapobiega łamliwości paznokci.

bezkonkurencyjny

Jak dla mnie ten zmywacz należy do najlepszych na rynku:

+ Dobrze zmywa ciemne kolory. Bez problemu usuwa kilka warstw lakieru, szybko wchodzi w reakcję z płytką paznokcia.

+ nie zawiera niszczącego płytkę paznokcie acetonu - duży plus! Jest delikatny, nie pozostawia wysuszonych paznokci;

+ jest przyjemny w użyciu; bardzo ładnie pachnie, co moim zdaniem zasługuje na szczególne wyróżnienie. Nie czuć odrzucającego zapachu rozpuszczalnika;

+ dobra cena; zmywacz jest tani i bardzo wydajny; jest skuteczny w niewielkiej ilości, w efekcie przy jednym zmywaniu nie trzeba wielokrotnie nawilżać wacika;

+ paznokieć po zmyciu jest lekko nabłyszczony, natłuszczony;

Gorąco polecam, warto go mieć w swojej kosmetyczce!

Ilość zużytych opakowań: 3-4

Niezły.

Lubię używać ciemnych lakierów, dlatego od zmywaczy wymagam, żeby bezproblemowo takie lakiery zmywały.
Ten nie najgorzej sobie z tym radzi, chociaż nie powiem, znam kilka lepszych zmywaczy.
Pachnie ładnie, przebijają go pod tym względem tylko owocowe zmywacze Sensique.
Wydajność mogłaby być lepsza.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Numer Jeden

Rewelacyjny. Najlepszy zmywacz jaki miałam. Zmywa doskonale, naprawdę błyskawicznie i dokładnie, a przy tym ładnie pachnie ( bardzo intensywnie i trwale- zapach utrzymuje się do kilku godzin po użyciu!!) i nie wysusza skórek. Bardzo wydajny.
Same plusy, żadnych wad. KWC wśród zmywaczy.Używam tego produktu od: 5-6 tygodni

Lip Marker - Golden Rose

Najlepszy!

Najlepszy zmywacz jaki kiedykolwiek używałam (a próbowałam ich wiele)
Jest delikatny, ale bardzo dobrze zmywa, nie muszę pocierać wacikiem 5 minut jednego palca, by dobrze domyć nawet ciemny lakier.

Bardzo przyjemnie pachnie, w ogóle nie czuć zapachu zmywacza.

Duża, niedroga butelka.

Nie niszczy paznokci, płytki nie robią się po nim białe, przesuszone, wręcz są delikatnie nabłyszczone, jakby je lekko nawilżał, tudzież natłuszczał.

Bezacetonowy.

Polskie kosmetyki się sprawdzają często lepiej, niż zagraniczne badziewie (i tu ukłon w stronę zmywacza avonu) :)

Używam tego produktu od: 5 miesiecy

nie śmierdzi

Pierwszy zmywacz, przez którego zapach nie dostaję bólu głowy. Jest mocno perfumowany - zapach nie jest ósmym cudem świata, ale jego słodycz jest bardziej do zniesienia niz jak w przypadku innych zmywaczy - zapach rozpuszczalnika. Działa rzeczywiście delikatnie, niestety tez słabo zmywa, jakoś bardzo szybko wyparowuje z wacika, przez co jest niezbyt wydajny. Jak na zmywacz ma ładne opakowanie.

ilość zużytych opakowań: pierwsze