Viktor & Rolf, Flowerbomb EDP

Viktor & Rolf, Flowerbomb EDP

Treściwy i bogaty - pierwszy zapach Viktora i Rolfa to kwiatowa eksplozja, obfitość kwiatów natychmiastowo działająca na zmysły. Magicznie sugestywny zapach, który daje wrażenie przebywania we własnym tajemniczym ogrodzie, z dala od szarej rzeczywistości.
Nuty głowy: herbata i bergamotka.
Nuty środkowe: arabski jaśmin, orchidea, frezja, róża.
Nuty bazy: paczula.
Zapach zamknięty jest w pięknym flakonie, przypominającym oszlifowany diament.

50% jesień/zima 50% wiosna/lato

polecam

Przepiękny zapach ,zakochałam się w nim od pierwszego powąchania . Jest lekki i świeży a jednocześnie mocy i trwały. Posiada przepiękną buteleczką która jest ozdobą każdej toaletki. Jedynym małym minusem jest cena , 300-400 zł to stanowczo za dużo.

Najpiękniejsze

W życiu nie miałam tak pięknych perfum.
Mega słodkie, nie wiem jak określić ten zapach, ale w przeciwieństwie do innych osób, ja w ogóle nie czuję w tym zapachu słodkiej herbaty. Są to bardziej jakieś hmm... cukierki ?
Zapach bardzo długo utrzymuje się na skórze i na prawdę robi wrażenie.

Mam i kocham

Lekkie, genialne i świeże perfumy. Zapach jest nieoczywisty, nie mdlący (chyba że wypsikamy pół opakowania) i utrzymuje się naprawdę długo. Rozbroił mnie flakonik w kształcie granatu, ale przy tym zapachu uważam, że to słodkie <3

mała wielka miłość.

Jestem zwolennikiem słodkich i ciężkich zapachów. Lubię zapachy nieoczywiste, które po pewnym czasie zmieniają swoją barwę. Pierwszy raz natrafiłam na ten zapach czytając bloga nez de luxe (po raz kolejny i pozdrawiam!). Nie było go wtedy dostępnego w PL, ale powstrzymałam się z zakupem w ciemno.

Będąc w podróży natknęłam się na zapach i przepadłam. Dementuję plotki związane z podobieństwem do la vie est belle. Podobny mają tylko kolor! FB są perfumami dziennymi, lekkimi, nienachalnymi ale mimo to są bardziej słodkie i sycące niż inne perfumy dzienne.

Jestem nimi zachwycona, są bardzo trwałe i wydajne, używam ponad 2 lata i dokładnie zużyłam 30 ml. Wiem, że to nie ostatnie moje opakowanie. Wyczuwalny jaśmin i róża.

Co za moc!

Komu źle się kojarzy dobra herbata earl grey z dodatkami? Zapach z wyraźną nutą herbaty doprawiony antydepresyjna bergamotką. Jest słodko,pudrowo kwiatowo. Miękki, przytulny perfum na późną szaro burą jesień, mroźną zimę. Jeden z trzech zapachów, których kolejne opakowanie zakupiłam. Pozostałe to Angel Thierry Mugler i Chanel chance.
Taka mała ciekawostka:Flowerbomb jest najchętniej wybieranym zapachem przez Panny Młode w tym ważnym dniu:-)

Super

Szczerze mówiąc czytając tutaj wcześniej opinie spodziewałam sie innego zapachu. Pierwsze moje wrażenie po psiknięciu to ze jest mega słodki a tym samym niezwykle trwały . Spodobał mi Sie . Jak zostało tutaj napisane jest to zapach bogaty i treściwy . Jestem zdecydowanie na tak .

boski

Mój ulubiony zapach od jakiegoś czasu mega słodki i trwały .... landrynki plus wata cukrowa plus wanilia ..hihi uwielbiam go. Ostatnio zamieniłam go na bonbon i niestety zawiodłam się inna bajka .....choć nie mniej trwały . Ale zapach nie ciągnie się za mną już tak bardzo ..... jeśli szukasz czegoś słodkiego i trwałego i orginalnego to trafiłaś w 10!

Flower Nuke

Pierwsze wrażenie:
Co wyczuwamy bezpośrednio z flakonika - słodycz, kwiaty, dziecięcy puder.
-&quot;Przesada&quot; - myśli większość.
-&quot;Ulepek&quot;.
Moja mama, wielbicielka orzeźwiających zapachów, właśnie tak zareagowała. Że śmierdziuch, że za kwiatowo, bla bla bla :P

...po kilku godzinach od psiknięcia:
Kiedyś przyjechałam do domu po 2 godzinnej podróży, psiknięta pół dnia wcześniej właśnie Flowerbomb i mama: &quot;Co tak pięknie pachnie?!&quot;.

Nie oceniajmy perfum po jednym niuchu z buteleczki...
Zapach musi mieć czas rozwinąć się na naszej skórze, odpowiednio związać z potem, ciepłem ciała.
Wtedy do głosu, oprócz słodyczy kwiatów, dochodzi orzeźwienie bergamotki i lekka, intrygująca &quot;zielona&quot; świeżość herbaty.
Połączenie jest otulające, miękkie, pastelowe i takie lekkie.

Kiedy i dla kogo:
Pasuje do letnich, zwiewnych sukienek, jasnych kolorów, białych kwiatów... chyba byłby świetnym wyborem dla panny młodej :)

Bardzo podoba się mężczyznom (bo subtelny, kwiatowy, słodki, kobiecy).
I gadanie o bólu głowy można włożyć między bajki. Chyba, że kogoś o migrenę przyprawia zapach róży.

Nie czas i miejsce:
Nie nadaje się na wieczorne wyjścia do klubów, nie dopełni skórzanej kurtki, seksownych pończoch ani drapieżnego smoky eye.
Walc w Wiedniu - tak, rumba na Kubie - nie.

Kto będzie narzekał?
Myślę, że wielbicielki zapachów oryginalnych, chcące się wyróżniać z tłumu niekoniecznie in plus, które pachną dla siebie samych, poszukują &quot;pazura&quot;, &quot;tego, czego nie mają żadne inne perfumy&quot; - odsyłam do wszelkich ziołowych Alienów i tym podobnych, bo &quot;Flowerbomb&quot; jest jednak klasycznie ładny. Komuś może to nie wystarczyć.

Podsumowanie:
Jest inny niż Euphorie, Diory i Chanele. Bardziej delikatny, o aksamitnym, śmietankowym wykończeniu.
Podobne odczucia mam w stosunku do &quot;Dolce Vita&quot; Diora. Mimo zupełnie innej nuty zapachowej, również wystepuje uczucie &quot;aksamitnego otulenia&quot;.

Mam flakonik 50ml, nie wiem kiedy go skończę, używam oszczędnie, ale jeśli to nastąpi - na 100% kupię ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 1, 50 ml, w trakcie

Krowa, która dużo muczy...

Naczytałam się i w końcu zakupiłam, szczególnie, że zapach miałbyć podobny do Kylie Sweet Darling na którego punkcie oszalałam kilka lat temu i jest to jeden z dwóch gwiazdorskich \'słodziasznych\' zapachów (drugi to Britney Spears Fantasy Naughty Remix), który porwał moje serce i nos.
Wracając do FB, odmówiłam sobie tego i owego no i kupiłam... w końcu...w głowie nastawiłam się na rewelacje, że będzie to jeden z moich faworytów. Pierwszy niuch... i wielkie rozczarowanie, potem wcale nie było lepiej. Faktycznie jest podobny na pierwszy nich do Kylie ale po chwili staje się lekko przytłaczający, ja również wyczuwam earl grey\'a z cukrem i chemicznym kwiatowym dodatkiem. Po dłużej chwili, ta herbata jest już okraszona pudrem, ale tym dla dzieci. Szału nie ma.
Pewnie wiele z was obrazi się, że profanuje zapach V&R i porównuje do 10 razy tańszej i tandetnej Kylie, ba śmiem twierdzić Kylie SD wygrywa w moim porównaniu bo jest leciutka, przyjemna i słodka taka jak powinna być. Poza tym wole pić herbate bez cukru ;)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 100 ml

słodka herbata

Zdecydowałam się przetestować ten zapach, gdyż w jego recenzjach często trafiałam na stwierdzenie, że jest podobny do La vie est belle. To było dla mnie mocnym argumentem, gdyż zapach od Lancome bardzo lubię.
Po testach muszę jednak stwierdzić, że Flowerbomb mnie rozczarował. Spodziewałam się wielkiego Wow, a otrzymałam dość ładny, ale w żadnym stopniu nie porywający zapaszek.

W zapachu tym wyczuwam głównie herbatę, co mnie bardzo drażni ( tak samo miałam w przypadku So elixir od YR). Co gorsza na mnie zapach jest jednowymiarowy, cały czas pachnie tak samo. Czuje się trochę, jakbym wpadła do wielkiej beczki z posłodzoną herbatą ;-)

Zapach jest pudrowy, bliskoskórny.
Jeśli chodzi o trwałość, nie jest moim zdaniem najlepsza, po kilku godzinach zapach staję się słabiutki, aż w końcu całkiem ginie. Nie czuje go na ubraniach na następny dzień. To nie ta liga perfum.

Mojemu mężczyźnie się podoba, mnie jednak nie porwał. Nie jest brzydki, ale piękny też nie. Nie ma siły rażenia, której oczekuje od perfum. Jest wręcz pospolity i czasami zastanawiam się, skąd wziął się ich fenomen i aż tak duża popularność.

Ja Bombcę z pewnością już podziękuję. Wykorzystam swoją odlewkę i bez żalu się pożegnamy.

Ilość zużytych opakowań: odlewka 10 ml

Kocham

Plus:

:) przepiękny, otulający, idealnie kwiatowo-pudrowy zapach
:) bardzo trwały
:) ładnie rozwija się na skórze
:) zdecydowanie zwraca uwagę
:) piękny flakon

Minusy:

:( wysoka cena

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Toż to Si...

Ale to przecież jest Si Armaniego, wypisz wymaluj! Nie znałam tych perfum wcześniej, a szkoda, bo używałabym ich tylko i wyłącznie, tych, jednych i jedynych. Są magiczne, głębokie, lekko delikatniejsze niż Si i z delikatną nutką kwiatową, ale nie zaliczyłabym perfum do kwiatowych, to typowy słodki zapach. Przede wszystkim palony karmel i kwiaty. Momentami jest nawet orientalnie i można poczuć się jak europejska bohaterka Baśni z 1001 nocy. Jest bergamotka, jaśmin, orchidea, róża, frezja, tak jak napisał producent, zaskoczenia nie ma. Co zaskakuje? Że nie wiadomo skąd bierze się ta słodycz, bo w składzie poza kwiatami nie ma nic więcej. Cóż, chyba zadziałała magia wyobraźni i zapachu:) Polecam osobom silnym, niezależnym, lubiącym władzę.
Jest słodko, ale nie do bólu. Perfumy nie są mdłe, duszące, przytłaczające, w całej swojej słodyczy są zwiewne.

Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego flakonu