Oriflame, Blueberry, Lip Gloss (jagodowy błyszczyk do ust)

Oriflame, Blueberry, Lip Gloss (jagodowy błyszczyk do ust)

Nadaje ustom lśniący kuszący wygląd. Nawilża i chroni delikatną skórę ust, pozwala na zachowanie naturalnego blasku i świeżości.

dobry był:)

Pamiętam ten błyszczyk, używałam jako nastolatka. Jak dla mnie miał same zalety- usta były nawilżone i miękkie, cudownie smakowały, nie były sklejone. Cena jak na kieszeń nastolatki. Szkoda, że już go nie ma bo na pewno kupiłabym ponownie.

Używam tego produktu od: kiedyś

Bubel

Nie wiem, czy go jeszcze produkują, chyba nie. Ale znalazłam ponad połowę opakowania sprzed lat za szafą :D i przypomniał mi się.
błyszczy się jak to błyszczyk, pachnie...nie odpowiadał mi ten zapach. Niesmaczny. Lepki. Szybko się zjadał.
Bubel, do spółki z takim ze złotymi, drapiącymi drobinkami tej samej firmy.

Używam tego produktu od:kiedyś przez kilka tyg, rzadko
Ilość zużytych opakowań:pół i do kosza

taki sobie

Kupiłam i niestety zadowolona nie jestem. Jestem błyszczykową maniaczką i kupuję ich zdecydowanie za dużo. I tego egzemplarza mogłoby w mojej kosmetyczce zabraknąć.
Ładnie pachnie. ładnie błyszczy. Zjada się zanim się go do końca nałoży. Nie pielęgnuje. I to tyle. Używam tego produktu od:3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: prawie 1

Oriflame tutorial 2 konwertowany

zwykły błyszczyk

nic szczególnego w nim nie ma ani zapachu ani działania kolor bezbarwny ale nie daje efektu zmrożonych ust.... największy plus to fajna tubka z okrągłą końcówka ale nie dla opakowania kupuję kosmetyki...

Używam tego produktu od:roku

Może być

Piękny zapach, dobra konsystencja, nie oblepia opakowania. Tylko niestety bardzo krótko się trzyma no i wygląd ma średniawy - po prostu (!) trochę lekkiego błysku; zero koloru, zero brokatu.
Kupiłam go za niecałe 10 zł w promocji i w tej cenie jest nie najgorszy. Natomiast w oryginalnej (14 zł) to chyba wolałabym kupić coś innego.

Używam tego produktu od: 1 m-ca

db

+ zapach
+ błysk
+ wartości pielegnujace (juz po jednej aplikacji dostrzegam poprawe, a moje usta sa abrdzo podatne na pierzchniecie)
+ wydajność (użwyam codziennie a prawie do nie ubwa)
- opakowanie, (chociaz mi sie nie wylewa- nie trzeba go trzymac w cieplych miejscach tak jak inne blyszczyki w takich opakowaniach)

Używam tego produktu od: miesiaca

Ładnie pachnie i tyle..

Pamietam jak po praz pierwszy zobaczyłam ten błyszczyk w katalogu-musiałam go mieć!No i mam..i bardzo żałuję..
Kupiłam go za 9.90 więc to nie aż tak duży wydatek,ale on wg mnie nawet tyle nie jest wart nie mówiąc już o cenie katalogowej!
Ma piekny zapach jagód:)
Strasznie się klei,jest gesty i skleja brzydko usta..choć nadaje nawet ładny połysk.
Opakowanie beznadzieje,źle się aplikuje na usta,w dodatku trzeba uważać czy dostaje sie tyle ile zapewnia producent,ja otrzymałam błyszczyk,ktory był do połowy wypełniony..myślałam,że przez to szybko się skończy,ale jest go tyle samo co wcześniej,a dlaczego?Bo lezy na dnie szuflady z kosmetykami i niekt po niego nie sięga..

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:na poczatku pierwszego..

Mój

Bardzo fajny błyszczyk, zwłaszcza teraz gdy rozpoczyna się okres jesienno - zimowy i usta lubią sie przesuszać. Błyszczyk ma tłustawą konsystencję, dobrze chroni i regeneruje usta, nie nadaje koloru, ale miły połysk. Aplikuje sie też miło, choć czasem zdarzy się wycisnąć trochę za dużo, ale to na pewno nie wina aplikatora - ten wg mnie jest bardzo miły i o wiele fajniejszy od szeroko rozpowszechnionych "dziubków".
Zapach ładny, ale bardzo ulotny.
Cena, zwłaszcza w promocji też ok :-)
Zagości w mojej kieszeni jako ochronny błyszczyk zimowy

Używam tego produktu od: kilku tygodni

plusy i minusy

Jagodowy zapach jest bardzo ładny, nie jest chemiczny, ale szybko się ulatnia. Błyszczyk ma rzadką konsystencję, nie ma koloru, daje efekt wilgotnych ust. Nie wysusza, ale niestety szybko z ust znika, chociaz nie mam zakus aby go zlizywać.
Nie bardzo lubię aplikatory tego typu - okragła kuleczka na końcu z małą dzirką - trudno wycisnąć odpowiednią ilość kosmetyku i trudno pomalować się tak by za bardzo nie popaćkać twarzy poza obrębem ust.

Używam tego produktu od:

Kiepska inwestycja

Bardzo słaby produkt.Okropnie sie klei,szybko znika z ust.Najgorsze jest to,że trafiła mi sie chyba wybrakowana wersja,bo nawet najdokładniejsze dokręcenie nie pomaga i błyszczyk wylewa się z opakowania.Ocena nie jest druzgocząca tylko ze względu na dość przyjemny zapach tego specyfiku.

Używam tego produktu od:3 miesiecy

Nędzna trójczyna :/

Plusy i minusy:

+ sliczny połysk
+ ładnie wygląda na pomadce
+ swietny zapach
+ cena
- krótkotrwały :/
- niezbyt wydajny

Niestety średniak. Zawiodlam się

Używam tego produktu od: ??

szkoda pieniedzy

Zawidolam sie. Jedynym plusem tego blyszczyku jest zapach - przyjemny, niechemiczny. Konsystencja za rzadka, brak jakichkolwiek wlasciwosci pielegnacyjnych, szybko znika (po ok 20-30 min), sama tubka wykonana najprawdopodobniej z silikonu ma specyficzny zapach. Moze dalabym 2 gwiazki ale o jednej przesadzila cena. Dwa razy tansze blyszczyki sa lepsze. Nie polecam.