Oriflame, Blueberry, Face Cream (jagodowy krem do twarzy)

Oriflame, Blueberry, Face Cream (jagodowy krem do twarzy)

Nawilża skórę nadając jej zdrowy, promienny wygląd. Dzięki zawartości naturalnych antyoksydantów z jagód skutecznie chroni przed wolnymi rodnikami.

Ulubieniec

Świetny, bardzo wydajny krem.
Piękny zapach, leciutka konsystencja. Szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej, świecącej warstwy. Nie podrażnia, nie zapycha. Miałam po nim śliczną, promienną cerę.
Zdecydowanie mój ulubieniec, szkoda że go wycofano...
Smarowałam nim moją buzię w czasach gimnazjalno - licealnych ;)

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Jestem na tak

Zwykły, delikatnie nawilżający kremik. Nie obciąża cery, nie zatyka porów, po zastosowaniu skóra się nie świeci. Zaletą jest jego lekkość no i cuuuudowny zapach. Bardzo wydajny!

Używam tego produktu od:roku

Zapach to nie wszystko

Szczescie w nieszczesciu, ze juz zostal wycofany. Ja go kupilam dzieki rekomendacji szwagierki. Ona uzywala go od lat i twierdzila, ze jest niezastapiony. Zaczelam go uzywac latem podczas pobytu nad morzem. Rzeczywiscie dosc przyjemnie sie go uzywalo, zwlaszcza ze wzgledu na zapach, dobrze tez nawilzal na poczatku. Potem nie robil z moja cera praktycznie nic. Jednak gdy przestalam go uzywac, na mojej cerze zaczela sie rewolucja: zaczerwienienia, nierownosci, zaskorniki. Ten krem zapchal mi pory. Juz wiedzialam, ze ten zapach musial byc zdradliwy - piekny, bo naladowany chemia az do bolu. Na efekty nie trzeba bylo dlugo czekac.
Ja mam cere wrazliwa, ale pewnie u osob z cera normalna lepiej sie sprawdzi. Dla wrazliwcow nie polecam.Używam tego produktu od: roku

zwkły

Kupiłam zachęcona oszałamiającym zapachem, który bardzo spodobał mi się w żelu do mycia twarzy z tej serii.
Oprócz zapachu krem niczym szczególnym się nie wyróżnia. Ma przyjemny dla oka liliowy kolor i lekką kremową konsystencję. Wchłania się szybko, nie pozostawia na skórze tłustej warstwy. Z nawilżaniem radzi sobie średnio na jeża - ja mam cerę mieszaną i po nałożeniu kremu odczuwałam lekki dyskomfort - skóra na policzkach domagała się dodatkowej porcji kremu. Niestety zapychał mi też pory i nie mogłam używać go regularnie. Przy dłuższym stosowaniu nie zauważyłam jakiś szczególnych efektów w stylu polepszenia nawilżenia skóry, wygładzenia jej czy zmiękczenia.
Krem dobrze współgrał z podkładem, nic się na nim nie warzyło ani nie rolowało.
Już go nie kupię, nie warto skoro w sumie nic dobrego z moją skórą nie robi.

Używałam tego produktu: przez 2-3 m-ce

Godny uwagi

zacznijmy od tego, że mam 20 lat a kupiłam ten krem przez przypadek ale używam go już ok rok, jak nie dłużej:) a oto moje uwagi:
ogólnie:
# niby jest to produkt uniwersalny, za dzień i na noc, jednak bardziej polecam używać go na noc, a dlaczego, opiszę to poniżej
#co do ceny, jest dosyć drogi ok 21zł, ale w promocji do przyjęcia 9,90:)
#ostatnio nie ma tego produktu w ofercie katalogu, jednak może pojawi się, a taką mam nadzieje, ponownie, może w innej oprawie:)
PLUSY+
* NIE JEST ZA GĘSTY... osobiście wolę kosmetyki troszkę rzadsze, gdyż te gęściejsze często nie wchłaniają się i zatykają pory, a czasem nawet się wałkują a ten NIE:))
* jest dość WYDAJNY
* NIE ZATYKA PORÓW...dzięki swojej delikatnej konsystencji, więc myślę że jest w sam raz dla większości nastolatek...
* PIĘKNIE PACHNIE...pomimo ze używam go tak długo to nie znudził mi się jeszcze
* DOSKONALE NAWILŻA SKÓRĘ...skóra staje się miękka i gładka
* jest na tyle delikatny że używam go także do pielęgnacji OKOLIC OCZU i zauważyłam żadnych uczuleń i innych niespodzianek
* NIE UCZULIŁ MNIE mnie
MINUSY-
* SKÓRA ŚWIECI SIĘ, ale nie jest to przecież krem matujący i ze względu na tę właściwość (co nie umniejsza temu kremowi mojej dobrej opinii) jest to że NAJLEPIEJ SPRAWDZA SIĘ JAKO KREM NA NOC:)

PS: na twarzy czasem pojawiają mi się pryszcze, od dawna, zanim jeszcze zaczęłam używać tego kremu, a dzięki DOSKONAŁEMU NAWILŻENIU lepiej jest mi znosić tę dokuczliwość gdyż dzięki temu trochę się zmniejsza w moim przypadku :) polecam

Używam tego produktu od: ponad 1 roku
Ilość zużytych opakowań: sporo

a mi się tam podoba

Bardzo przyjemny zapach.. czuję się jak w lesie :)
Stosuje tylko na noc.. jest troszkę tłusty..
może i rzadki ale mi to akurat nie przeszkadza....
bardzo go lubię... ale go oszczędzam... :):):)

Używam tego produktu od:jak była promocja nie pamiętam kiedy
Ilość zużytych opakowań:pierwsze wciąż używam,... naprawdę go oszczędziam :)

nic nadzwyczajnego

Kupiłam go ze względu na piękny zapach. To chyba jego największy atut, poza tym kremik dość szybko się wchłania i nie jest tłusty. Niestety ma sporo wad: jest wodnisty, przez co nie trzyma się za buźce za dobrze i wypływa z opakowania (cała zakrętka jest zawsze ubrudzona), słabo nawilża i twarz się po nim świeci, wiec stosuje go tylko na noc. Nie wiem czy zdecyduje się na ponowny zakup.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

może być

Krem ma naprawdę doskonały zapach... choć naprawdę ciężko się wchłania... używam go zazwyczaj wtedy, gdy moja skóra potrzebuje dużej dawki witamin, jest szara i zmęczona. Dodatkowym atutem jest to, ze nie zatyka porów. Wezmę go na wakacje, żeby po całodziennym opalaniu skóra się zrelaksowała i zregenerowała. Bo to na pewno jej zapewni...
Nie wiem jednak czy go kupię raz jeszcze, bo dla mnie to taki kosmetyk letni, nie nadający się na co dzień do mojej cery, która nie potrzebuje takiej dawki nawilżenia.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

średniaki

A więc tak... krem ma bardzo żadką konsystencje co ma swoje pluy i minusy bo z jednej strony jest wydajny, a z drugiej spada itp.

Plusy:
- dobrze nawilża
- ślicznie pachnie
- nie zatyka porów
- wydajny
- dobrze się utrzymuje na twarzy, rozpromienia ją,niweluje oznaki zmęczenia
Minusy
- zostawia tłustą warstwe
- wolno się wchłania

Ogólnie jak za tą cene nie jest zły...właściwie ja go nabyłam gdy był w promocji po 12 zł i jeszcze miałam 30% rabat więc kupiłam go praktycznie za bezcenn:D Polecam go raczej na zime, gdy skóra jest zmęczona.

Używam tego produktu od:-

Nie dla mnie

Kupiłam ten krem, bo wiem, że produkty z tej serii mają piękny zapach. Byłam w miarę zadowolona z aloesowego kremu nawilżającego z Oriflame i to też był powód, dla którego chciałam spróbować tego kremu. Nie usatysfakcjonował mnie on i po krótkim czasie w jego posiadanie weszła moja siostra.
Krem ma rzadką konsystencję mleczka, kiepsko się wchłania i pozostawia skórę świecącą, co podkreśla wszelkie niedoskonałości cery. Może i nawilża, ale na pewno nie jakoś spektakularnie, zaś tłusty film, jaki poozstawia na skórze był nie do przyjęcia.

Używam tego produktu od:używałam latem
Ilość zużytych opakowań:nie skończyłam pierwszego

Letni raczej...

Krem zakupiłam pod wpływem chwili, ale nie załuję tego zakupu. Śliczny zapach słodkich jagodek przy aplikacji relaksuje, konsystencja w porządku - nie klei sie i szybciutko wchłania, nawilża przyzwoicie, nie jest sprawcą przykrych niespodzianek na twarzy, a wrecz łagodzi, wydajny i w opakowaniu w formie tubki, która mi bardzo odpowiada, bo nie brudze kremu grzebiąc w słoiczku paluchami :-) Niestety obawiam sie, ze w sezonie zimowym - kaloryferowym nie wystarczy do utrzymania skóry w dobrej formie , tzn. bez suchych skórek - będę musiała wrócic do mojego kołderkowego Garniera Komfort suchej skóry. Ale na lato i w sezonie bez wysuszających skóre kaloryferów jagoda z Oriflame jest pierwsza klasa :-)

Ilość zużytych opakowań:połowa pierwszego

ten zapach :)

Główny atut tego kremiku to PRZEPIęKNY ZAPACH, po prostu cudo! a co do działania kremiku to nie mam wielkich zarzutów, jest uniwersalny, lekki, delikatny.Choć raczej mało wydajny i nie zauważyłam żeby moja skóra jakoś specjalnie się po nim zmieniła.Ma po prostu obojętne działanie, ale zapach wynagradza wszystko :)))