Oriflame, Blueberry, Facial Wash (jagodowy żel oczyszczający do twarzy)

Oriflame, Blueberry, Facial Wash (jagodowy żel oczyszczający do twarzy)

Delikatnie oczyszcza skórę, usuwając zanieczyszczenia i nadmiar sebum jednocześnie odżywia i orzeźwia skórę.

Mniam

Tak jak krem z tej serii, jagodowy żel był moim niezastąpionym kosmetykiem.
Doskonale się pieni, ślicznie pachnie. Bardzo dobrze oczyszczał skórę. Nie podrażniał mojej bardzo wrażliwej skóry. Sprawdzał się doskonale.
Bardzo, bardzo wydajny.
Estetyczna buteleczka.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań (około 10)

porażka

W życiu nie kupujcie nic z oriflamu do twarzy! a tym bardziej z serii jagodowej! Te kosmetyki to masakra dla cery.
żel:
-zatyka pory
-po dłuższym stosowaniu powstają podskórne, grudkowe syfy (plaga)
-śmierdzi jak pomieszanie ziół z tanim, jagodowym odświeżaczem powietrza !
-wcale się nie pieni
-oczyszcza i zmywa makijaż może w 60%
-opakowanie bez zachwytu i raczej średnie w aplikacji

_jedynym plusem jest jego wydajność, co zresztą czyni go kolejną porażką, ze względu na dłuższą możliwość orania swojej skóry tym szajsem....

Używam tego produktu od: ??? zbyt długo
Ilość zużytych opakowań: niepełne jedno

bez rewelacji

Oprócz zapachu ten żel mi nic ciekawego nie zaoferował (w przeciwieństwie do remu i maseczki z tej samej serii). Przez to, że się nie pieni nie miałam poczucia oczyszczenia skóry. Jest wydajny, ale ciężko go wydostać z twardej buteleczki przez co pod koniec jego używanie nie było takie proste. Niestety w tej kategorii zapach to nie wszystko i nie skusze się na niego ponownie :(

Oriflame tutorial 2 konwertowany

Dobry :)

Jego zapach jest poprostu świetny :) Mmm... :)
Działanie też ok. Bardzo dobrze oczyszcza twarz , usuwa dokładnie nawet makijaż . Pozostawia ją taką świerzą i pachnącą. Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii na jego temat ... Wg mnie jest super! :)
Polecam :)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

lipa

Poza tym ze ladnie pachnie , zadnych plusow , prawie sie nie pieni , trudno wydostac resztke zelu przez twarda butelke.Średnio oczyszcza skóre, mozna znalezc wiele lepszy zel za wiele nizszą cene.
Nie polecam

Używam tego produktu od:lezy w lazience dosc dlugo uzyje sporadycznie
Ilość zużytych opakowań:prawie jedno

średniak

Zaczełąm i oddałam meżowi - nie podchodzi mi. Ładne opakowanie i przyjemny zapach - tyle plusów. Niestety - butelka jest strasznie twarda i wydostanie z niej żelu jest problematyczne. Nie pieni się, nie wysusza, nie nawilża, specjalnie nie oczyszcza...Zatem - po co...?

Używam tego produktu od:parę miesięcy
Ilość zużytych opakowań:część jednego

Bardzo średni

Żelu do mycia twarzy użyłam może z pięć razy, reszta została zużyta jako płyn do kąpieli. Niestety nie miał w sobie nic, czego od tego typu produktów oczekuję: nie pienił się, po umyciu buzi miałam wrażenie że jest ona nadal brudna, wysuszał skórę i miał taki plastikowy zapach, niby owocki ale sztuczne (może przeszedł butelką).

Używam tego produktu od: już nie używam

OKi, ale rewelki nie ma :D

+ boski zapach... :slina:
+ NIE WYSUSZA mi cery, a to dla mnie bardzo wazne
+ nie podraznia WOGOLE
+ NIE SCIAGA CERY

- troche za twarda i nieporeczna butelka - gdy ma sie niej niz pol trzeba czekac pol godziny az splynie do otworka, a potem ciiiiiisnac butle zeby wyjecialo :D

Używam tego produktu od: z przerwami od pol roku

bardzo dobry

Bardzo dobry produkt. Dobrze oczyszcza twarz, mało się przy tym pieniąc (dla mnie to zaleta), owocowo, aromaterapeutycznie pachnie, jest bardzo wydajny. Oriflame wycofało go już niestety z katalogu, ale gdyby np. powrócił, to bym go ponownie kupiła. Cena w promocji była do przyjęcia, poza promocją - zdecydowanie za wysoka.

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Hmmm

Kolejny produkt, któremu trudno wystawić mi ocenę. Niby zapach mi się podoba (jagódka :slina:, może chemiczna ale moim zdaniem ładna), niby opakowanie super poręczne ale mam wrażenie, że to nie końca produkt jakiego szukam. Oczyszcza (chyba) w porządku do konsystencji zastrzeżeń nie mam zmywa się również łatwo. Chciałam kupić ponownie ale Oriflame uprzedził mnie wycofaniem tego produktu. Szkoda, bo może polubilibyśmy się. Ale tak to już jest z firmami kosmetycznymi - wszystko co dobre, lub dobrze się zapowiada to wycofują. Wobec tego żelu więcej nie kupię - bo nie ma już takiej możliwości. Jeśli chcieliby jednak jakimś cudem tą serię reaktywować możliwe, że ów produkt znów mógł zagościć w mojej łazience

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: tylko 1

Nie rozumiem zachwytów.

Kupiłam zachęcona pozytywnymi recenzjami i zawiodłam się. Żel słabo oczyszcza, aczkolwiek daje mu plus za sam fakt tego, że całkiem dobrze radzi sobie z makijażem, ale nic poza tym. Żel ma sztuczny, duszący zapach, podrażnia oczy, wysusza mi cerę. Na szczęście to już końcówka - którą bardzo trudno wydobyć z tej sztywnej butelki. Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

jestem zadowolona.

jak wyżej. żel zamknięty jest w małym, poręcznym opakowaniu. bardzo dobrze się pieni, niewielka jego ilość pozwala oczyścić buzię. ma słodki, delikatny zapach jagód.
myślę, iż naprawdę skutecznie oczyszcza buzię, usuwa nadmiar sebum (skóra się nie świeci przez dosyć długi czas), nie wysuszając cery. buzia jest miękka i gładka :D

odejmuję gwiazdkę za lekkie uczucie ściągnięcia i to, że tak szybko się kończy :( Używam tego produktu od: ok. dwa miesiące z przerwami.
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania.